• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Píchání, výtok, bolest prsou. Je to od antikoncepce?

23. ledna 2013 
Ahojte mám otázku,mám kroužek nuvaring,nikdy mi nic nedělal a ted už vlastně 6dní ěm bolí uplně dole,a opíchává jendou tam podruhé tam:-/mám takový řidší bílý výtok,jakože nic hrozného ale z ničeho nic mám mokré kalhotky,mimoto jsme asi i trochu nachlazená,mám opar a rýmu trošku,:-/..začínají mě pobolívat prsa jakoby pnou..a není mi vubec dobře,brká s emi:-/ co vše muže být od antikoncepce?měla jste to některá také???Jsem už vážně zoufalá,ty bolesti mi jdou skorem až do nohu je to nepříjemné hl.při pohybu:-/se to stupnuje,když dlouho sedím vstanu nemužu se ani rozejít...nechápu:frowning2:,cyklus mám taky rozhozený..krvácela jsem před týdenní pauzou dlouho,pak byla pauza a MS nedošla..ted mám kroužek 2týden ještě týden a bude pauza..
23. led 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tuhle antiko neznám , ale podle příznaků si říkám, že jsi asi těhu :slight_smile:
23. led 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já jsem je také používala a neměla jsem s nima žádný problém ten bílý vítok jsem měla taky doktorka říkala že je to O.K,ale co tady píšeš za příznaky tak to nevim co by to mohlo být zavolej na Gyndu a řekni jim co máš za problé oni ti poradí:slight_smile: :wink:
23. led 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nuvaring měla asi 3/4 roku a problémy jsem neměla absolutně žádné, byla to jedna z nejlepších antikoncepcí. Každopádně jak píše jahudka, tak příznaky jsou spíše těhotenské než antikoncepční. Zkus si pro jistotu udělat test a pokud bude negativní, tak si skoč k doktorovi, protože je divné, že by ti nepřišla MS.
23. led 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se mi příznaky jeví spíše jako těhotenské, maximálně mě ještě, co se týká těch bolestí, napadá nějkaá infekce,ale nějprve bych udělala test a pak volala na gyndu,jak radí holky,držím palce:slight_smile:
23. led 2013 ve 13:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě si udělej těhotenský test ... já měla tyhle příznaky když jsem otěhotněla :slight_smile: ..
23. led 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuvaring jsem používala rok, žádné příznaky jsem neměla,akorát mě po něm bolela hlava, stejně jako po jiné antikoncepci,tak už jsem pak od té doby žádnou nebrala
23. led 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek