Po vysazení HA byla MS bez bolesti, je to normální?

nifisl
19. říj 2014

Ahoj, vždycky jsem od holek slyšela, že když vysadily antikoncepci a měla přijít MS, tak měly šílený bolesti (třeba i týden před) a že celá MS trvala třeba 5 dní. Já jsem antinu vysadila před měsícem. Asi kolem 14 dní mám citlivější prsa (než jsem antinu začala užívat, tak mě nikdy nebolely). A ve čtvrtek večer jsem zjistila, že MS přišla. Absolutně bez bolestí břicha a trvala jen 2 dny. Je to normální? Měla to taky tak některá z vás? Mě se to zdá nějaký divný. čekala jsem jak to bude hrozně bolestivý a ono vůbec nic. Děkuji za odpovědi!! 🙂

nonacek
19. říj 2014

Ahoj tak Já vysadila antikoncepci a taky za dne bolesti jine než normální,ale zato ovulace byla tak bolestivý,ze jsem musela na pohotovost.

nonacek
19. říj 2014

Ahoj tak Já vysadila antikoncepci a taky za dne bolesti jine než normální,ale zato ovulace byla tak bolestiva,ze jsem musela na pohotovost.
@nifisl

nifisl
autor
19. říj 2014

@nonacek A co s tebou na pohotovosti udělali?

nonacek
19. říj 2014

@nifisl tak nějak nic udělali mi ultrazvuk a řekli,ze mam ovulaci a ze je síla po vysazení antikoncepce,ze se to stává a řekl my ze si mam vzít něco na bolest a Mít kklidový režim

nifisl
autor
19. říj 2014

@nonacek Noo tak to jsem zvědavá, jak to bude probíhat u mě. Já sem vyjevená už jen z toho, že necítím žádnou bolest :D

nonacek
19. říj 2014

neboj Na tom nevidím nic divného,ale ta ovulka u mne byla příšerný a este ten trapný okamžik když mi lékař řekl ze mam ovulaci a Já myslela bůhvíco my je

nonacek
19. říj 2014

@nifisl😷

nifisl
autor
19. říj 2014

@nonacek Když to člověk nezná, tak je lepší zajet k doktorovi ať víš co s tebou je 🙂 Děkuju za info 🙂

nonacek
19. říj 2014

Není zač😉
@nifisl

lucina90
19. říj 2014

@nifisl asi jak kdo má bolesti. Já třeba po vysazení bolesti měla hodně často, nepravidelný cyklus a bolelo mě to taky i při ovulaci..pak se to srovnalo a ani nevím, že to mám dostat..a až to dostanu, tak bolesti mám, jak kdy, ale přežít se to dá