Po vysazení HA Luisea mám 54 dní zpoždění, poradíte?

sofuliik
26. dub 2016

Ahoj holky, mam problem, 16.brezna jsem vysadila antikoncepci Luiseu, po vysazeni jsem hned krvacela 7 dni a od te doby Ms neprisla a uz je to nejakych 54 dni.. tehotenske testy jsem delala ale byly negativni, a posledni styk byl jeste pri antikoncepci a to presne 4.brezna, od te doby styk nebyl. byla jsem u gynekologa a ten mi pichnul vyvolavacku na MS ale uy je to tyden a furt nic, uz jsem z toho zoufala, bojim se ze jsem tehotna, coz si bohuzel nemuzu dovolit, uz mam jednu dcerku a jsem s ni sama, pac nas pritel opustil :( , no zpatky k problemu, chci vas poprosit jestli mel nekdo stejny problem, antikoncepci jsem nebrala dlouho, priblizne asi 2 a pul mesice.. no a to zpozdeni 54 dnu se mi zda hodne, :( a do toho se mi hrozne nalily prsa a na stranach a jakoby nad bradavkami me to boli, kdyz to jemne mackach boli to a citim takove ty ,,zlazy,,... nekdy me poboliva v podbrisku jako kdyz ma prijit MS a nic.. ach jo..tak uy fakt nevim co, kamaradka rikala ze se nemam bat,ze ty prsa bolej y hormonu, ze se mi vracej ,,moje hormony,, a ze se telo zpamatovava z vysazeni a vraci se do normalu coz nebude hned..tak co si myslite vy? doufam ze je to alespon trosku srozumitelne napsane, ja sama uz z toho vse jsem zmatena, dekuji

carmilla
27. dub 2016

Ahoj. Já dobírám úplně poslední blistr, tak jsem taky trochu vyděšená, co bude a už jsem pročetla řadu diskusí...Těhotenství si snadno ověříš testem, s takhle dlouhým zpožděním už by musel být test jasně pozitivní, takže těhotenství bych se asi tolik neobávala...Někdy se stává, že se tělo dává dohromady delší dobu, podle všeho bys nebyla žádná velká výjimka...Já osobně zkusím kúru z kontryhelového čaje...ten prý hodně pomáhá na srovnání cyklu... nebo si holky hodně chválí kapky Gynex, ale ty už jsou poněkud dražší...Držím pěsti, ať se to co nejdříve srovná. Ráda si počtu, co na to ostatní děvčata, co už mají konkrétní zkušenost s vysazením HA a trápila je nepravidelnost...Co vám pomohlo se srovnat, holky? 😎