• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Postinor při užívání HA, co to s vámi udělá?

1. srpna 2016 
Ahoj, prosim o vase zkusenosti. Beru pravidelne HA jenze jsme s manzelem jaksi zapomneli ze mam uz tyden antibiotika, ktere snizuji ucnek HA. Jelikoz mam plodne dny tak vaham jestli uzit Postinor. Mam strach co to se mnou udela kdyz zaroven uzivam HA. Aby jsem se nejak "nepredavkovala" hormonama. A kdyz si rano ten Postinor vezmu muzu si vecer normalne vzit i klasickou HA. Stalo se to nekomu? A jake jste mely stavy po Postinoru? Pry je to hrozny svinstvo, ale druhy ditko ted mit nechceme :frowning2: dekuju vsem za rady.
21. únor 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já bych Postinor s HA nekombinovala. A určitě ty tvoje antibiotika snižují účinek? Některá to nedělají... Jinak já jsem brala HA nonstop bez pauzy, takže kdyby se mi stalo toto, asi bych hned vysadila, udělala tu 7 denní pauzu abych dostala menstruaci a tím pádem kdyby někde vajíčko nachystaný bylo, tak by se nemělo kde usadit? :frowning2: jinak nevím.
21. únor 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jinajana bohuzel snizuji :frowning2: ja taky beru 3platicka bez pauzy, jenze bohuzel ted jsem mela pauzu a mam 5 prasek z novyho platicka :frowning2: zrovna to vyslo takhle blbe, mlatim se tady do hlavy :frowning2:
21. únor 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehulik Hele co jsem našla v příbaláku: Po užití nouzové kontracepce se doporučuje používat lokální bariérové metody (např. prezervativ, cervikální pesar) až do začátku dalšího menstruačního cyklu. Užití přípravku Postinor-2 není kontraindikací pokračování hormonální kontracepce!!! Tak kecám, a klidně si ho pro klid duše dej, antiko pokračuj dál, no po vybrání tohohle platíčka si dej pauzu a od dalšího platíčka bych se nebála a řekla bych, že jsi chráněná.
21. únor 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jinajana jej tak to je super, dik.
21. únor 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, potřebovala bych poradit.
Před 6ti dny jsem použila Postinor2, tudíž 27.7. A dnes 1.8 jsem dostala menstruaci, což je asi o týden dříve než jsem ji měla dostat. A chci se zeptat zda je to z toho prášku?.. A ještě.. Poprvé beru HA tak mám ještě dotaz zda to mám začít brát? Protože se obavám, aby to nebylo silné špinění, ale mám takové ty bolesti, co jsou u menstruace (bolest zad, atd..)
Děkuji za rady! :slight_smile:
1. srp 2016 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dúfam, že sa nemýlim, ale keď užívaš HA tak nemáš plodné dni.... inak sa doporučuje bariérová antikoncepcia, ak ti antibiotika znižujú účinok HA.
1. srp 2016 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nisulka jsem začátečnice brání HA .. A bojím se kvůli postinoru, aby to nebylo špinění .. Místo menstruace .. Tak jestli mám vzít první prášek?..
1. srp 2016 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie0986 Ak berieš ATB už týždeň tak to je asi neskoro, tabletka po má účinok len do 72 hodín on nechráneneho styku.
1. srp 2016 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se nechápeme :D .. Tabletku po jsem si vzala dobře, pravidelně ATd. Teď jde jen o to, zda si vzít první prášek HA.
1. srp 2016 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nisulka jinak ATB neberu!!
1. srp 2016 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie0986 V braní HA by som normálne pokračovala.
1. srp 2016 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru to poprvé :slight_smile: jinak děkuju moc, jdu si ho tedy vzít :slight_smile:
@nisulka
1. srp 2016 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek