Přechod z jedné antikoncepce na jinou

haninah
24. dub 2016

Dobrý den, mám dotaz jaké zkušenosti máte z přechodem z jedné antikoncepce na jinou.
Jde o to, že od porodu mám problémy s menstruací. Malá se narodila vloni v červenci (takže 9 mesicu). Bolesti v podbřišku a takové ty problémy co k tomu patří jsem měla Teda už před tím. Ale po porodu to mám hrozně rozházené. Dr ke kterému jsem chodila mi předepsal antikoncepci Daisenette.. Jenže jsem měla menstruaci strašně dlouho v listopadu třeba i víc jak měsíc v kuse tak mi řekl ať beru 2 tabletky denně (našel mi cystu, nevím kde). Potom mi bylo ale ještě hůř bolela mi hlava, byla jsem unavená.. Pak měl dr dovolenou tak jsem šla k jiné dr, ke které jsem pak i přešla. Ta mi řekla že brát dvě denně je blbost ať beru jen jednu a napsala mi k tomu ještě další prášky orgametril na dva měsíce. Potom se to zlepšilo, ale bolesti jsem měla i bez menstruace. Teď jsem to dostala po druhé potom co jsem je dobrala a uprostřed menstruace jsem přešla na jinou antikoncepci leverette (změna protože už nekojim). Menstruaci mám teď už 10 den, občas bolesti podbřišku a jeden den mi bylo hodně špatně, bolela mi hlava, (podobné příznaky jako migrena). Tak nevím jestli jsem něco udělala špatně. Začala jsem brát ty aktivní tabletky, tak mi přijde divný že to mám tak dlouho. Máte některá také zkušenosti? Byla bych ráda za každou radu nebo zkušenost. Děkuji za reakce Hanka

Omlouvám se že je to tak dlouhé, k dr jsem se nemohla v týdnu dovolat tak proto píšu sem, každopádně si tam chci dojít