• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přerušovaný sex a jeho ne/spolehlivost...

2. prosince 2016 
aviril znamená to, že, muž vysune penis z pochvy dřív, než ejakuluje a ejakuluje až venku
Rizika jsou dvě:
- netsihne vytáhnout
- už během styku se mohou uvolnit nějaké spermie -a mimi je na cestě :grinning:
27. led 2007 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na jednej strane to je spolahlive, ale ak ho praktizujete mimo plodnych dni...my takto fungujeme uz 10 rokov... :wink:
27. led 2007 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme to tak praktikovali 3 -4 roky, pak jsem si pořídila HA, teď jsem vysadila a jedem zase přerušovaný
27. led 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čo môže byť bezpečného na prerušovanom sexe? :confused: Podľa mňa je to vec náhody a zase neviem si predstaviť pri milovaní myslieť na to, kedy prerušiť... mňa by k tomu nikto nedostal... :grinning:
27. led 2007 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
madeleine naprostý souhlas..tak nějak nechápu, jak si to ti dva můžou užít, když u toho myslí na to, kdy přestat aby náhodou...Kondom je podle mě mnohem pohodlnější a spolehlivější:grinning:
27. led 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem za vysvetlenie. Presne tak to praktizujeme. Dúfam,že u nás je to bezpečné,lebo kojím, ale menzes som už po šestonedelí mala. HA zatiaľ neberiem. Hádam ma "kvapky rozkoše" nedostanú.
27. led 2007 ve 14:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vsak pri prer. sexe sa clovek ani nemoze poriadne uvolnit :sweat_smile: stale len davat pozor..a najma ty aviril, ked pises ze babo nechces :fearful: nechapem
27. led 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Síce keby to bolo dievčatko, ani by mi to nevadilo, lebo mám dvoch chlapov. Len keby som to vedela, že by to bola baba...
27. led 2007 ve 14:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madeline, Consti: záleží na partnerovi a jeho ovládání.Mému muži to nedělá nejmenší problém a určitě si sex neužívá méně než já.Nemusí na to pořád myslet, zná svoje tělo a pocity které nastávají těsně před ejakulací, takže přesně ví, kdy včas vyndat :wink: rozhodně lepší varianta než kondom, z toho opravdu nic moc nemáme oba...
27. led 2007 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kim, suhlasim s tebou, je to o poznani svojho tela a mojmu partnerovi to nerobi najmensi problem, ani nas to nijakym sposobom neobmedzuje ani nezvazuje. dokonca aj v obdobi uzivania HAK sem tam praktizujeme tento sposob, ved je vela inych zaujimavych miest, kde mozu spermie ukoncit svoju put...(ale to som mozno trochu odbocila)
27. led 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Certi :wink: my to inak kombinujeme...aj HAK aj prerusovana suloz...ja som prehnane opatrna :astonished:
27. led 2007 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fafa, + prezervativ to isti :grinning:
27. led 2007 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme to tak dělali i s HA :slight_smile: lepší umýt z bříška než se hodinu vymývat dole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2007 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
...kazda jedna alternativa ma svoje caro, staci si len vybrat podla momentalnej chuti a nalady :slight_smile:
27. led 2007 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepresvedčili ste ma... :grinning:
27. led 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
made, neva :grinning: . kazdy mame svoje predstavy a chute, no nie? :wink: :grinning:
niekomu to vyhovuje, niekomu nie...
27. led 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Certica, len raz sme použili prezervatív a ten praskol v najnevhodnejšej chvíli a teraz máme už 7 ročného chalana. A aj my sme kombinovali HAK s preruš.sexom. A keď sme chceli druhé bábo, jednoducho som vysadila HAK a hneď to aj bolo.
27. led 2007 v 18:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo, aviril, tak to vam niektore snazilky mozu len uprimne zavidiet :sweat_smile: :grinning:
27. led 2007 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to ano. Nám sa naše deti podarili na prvý šup. Keby aj druhé ženy, ktoré by chceli bábo, mohli mať také šťastie. :slight_smile:
Práve preto sa trochu obávam, že keď teraz praktizujeme len preruš.sex bez HAK, či sa náhodou niečo vo mne neusídli aj z tých "kvapiek rozkoše". Aj keď podotýkam, že keby to malo byť dievčatko, by som sa až tak nehnevala.
27. led 2007 v 19:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v tvojom pripade je to vcelku slusne pravdepodobne - dalsie tehu. my ked sme praktizovali par rokov (uspesne) tuto formu anti, isli sme do toho s tym, ze ak by sa pritrafilo babo, nevadilo by, mali sme v podstate vyriesenu aj otazku byvania, len sme sa este uplne necili na rodicovstvo, hlavne ja :sweat_smile: :grinning:
27. led 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani ja som sa moc na rodičovstvo necítila, keď som po tej prezervatívovej nehode ostala v tom. Mala som len 19 rokov a študovala som v prvom ročníku na vysokej. Teraz to už pociťujem úplne inak. Predsa som už zrelšia...
27. led 2007 ve 21:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dieta si cestu na svet najde, :wink:
27. led 2007 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2007 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aviril-som na tom rovnako-výška a neplánované bejby v 19, no školy som neskôr stihla doštudovať dve, poctivo som začala brať HAK, po jej vysadení sa na prvý šup zadarilo bejby-tentoraz plánované... :grinning: len ja mám dve baby :grinning: , teraz kojím a beriem pre istotu Cerazette.. :wink:
29. led 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danona, to Ti gratulujem k tým dvom školám a ešte k tomu pri dieťati. Ty máš dve baby a ja dvoch chalanov. Práve preto občas strašne túžim po dievčatku. Možno aj preto som si nedala predpísať HAK, ako by som si nechávala zadné dvierka...
29. led 2007 ve 14:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejake nove skusenosti s touto temou??? :grinning:
27. únor 2007 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ja osobnú skúsenosť nemám, ale moja mamina to praktizovala asi 4-5 rokov. Ale raz dostala nádchu, a celý cyklus sa jej nejak posunul a tomu vďačím, že si tu teraz s vami môžem písať :grinning: potom už mala teliesko, potom môjho brata a potom išiel môj tatino na zákrok, aby mamina nemuselan nič brať... :wink:
27. únor 2007 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já této metodě teda moc nevěřím.... :grinning:

A kdybych se měla spoléhat na mého manžela,tak nevím nevím jak by to dopadlo.... :grinning:
27. únor 2007 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa pridam, ze tak fungujeme 2roky a babtko 6iadne, tak6e u nas funguje (škoda :sweat_smile: )
27. únor 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veď to :grinning:
27. únor 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek