Prosím o zkušenost či radu. Jak se Vám najela MS po vysazení antikoncepce?

verunda18
2. bře 2020

Ahoj holky vysadila jsem hormonální antikoncepci, chtěla bych s pritelem se pokusit o mimi.
Dokonce jsem musela k doktorce pro vyvolavacku abych dostala menstruaci.
Máte někdo zkušenost? Když jste vysadili prášky, jak se vám napravila zpátky menstruace aby byla zase prividelný cyklus?
Děkuji všem za rady.

mzacikova
2. bře 2020

@verunda18 já dostala po vysazení okamžitě, během týdne. A měla jsem ji pravidelnou hned od dalšího měsíce

levandule_k
2. bře 2020

Když jsem vysadila HA poprvé, menstruace mi nechodila, musela jsem na vyvolávačku, po krátké době jsem zase potřebovala HA. Když jsem ji vysadila po druhé menstruace mi přišla normálně a chodí pravidelně, ale piji bylinkové čaje (kontryhel, heřmánek, máta, lípa, bez, meduňka), není v tom pravidelnost, je to spíš dle chuti.

Dej tělu čas ono se to srovná.

jironymou
2. bře 2020

Ja ani nemusela cekat na pravidelnost.Vynechala jsem uz po druhe anti, dostala jsem mesicky a hned po nich jsem otehotnela.Jiz po druhe.Uplne stejne.Naposled listopad 2019.Vynechani anti.Na konci mesice mesicky az do 2.12. a 23.12. uz jsem byla tehotna...a u prvniho ditete podobne.

terezia10
3. bře 2020

První 2 měsíce chodila dost pozde , měla jsem úplně ukázkové cykli ale 3 už jsem byla těhotná takže rychlost

saarunka
5. bře 2020

@verunda18 já vysadila na začátku prosince ,ms už nedošla. Jsem 11+6tt 💜 Taky jsem si rikala ,tak vysadim buhvi za jak dlouho se povede.. a 9.1. Už duch na testu😁 hodne stesti🍀