První antikoncepce, menstruace nedorazila

eliska1999
30. led 2017

Dobrý den, 9.1. jsem si nasadila svojí první antikoncepci. Byl to už pátý den mé MS. Normálně bych to měla dostat 26.1., ale beru antikoncepci a tu jsem dobrala 29.1. a dnes (30.1.) jsem to stále nedostala. Jak dlouho to může trvat? Je to normální? Už i u předešlé MS jsem měla týden zpoždění a teď zase 4 dny normálně, ale den po posledním prášku antikoncepce, tak jsem trochu zmatená. Mám jen světle hnědý výtok.

kika266
30. led 2017

ahoj, to je uplne normalni. jakou antikoncepci beres? ze zacatku bude tvoje telo trochu rozhozene, dostavaji se do nej hormony z antikoncepce, ale to se spravi. ms se ti dostavi vetsinou az 4 den po dobrani antikoncepce. neni to hned po vysazeni. telo si zvyka na novou vec, tak za tri mesice to budes mit jako hodinky 🙂

risu
30. led 2017

Ja kdyz dobrala platicko v sobotu tak MS byla v utery odpoledne..

eliska1999
autor
30. led 2017

@kika266 Katya tuším 🙂

eliska1999
autor
30. led 2017

@risu
@kika266
Děkuji za odpověď 🙂

carmilla
30. led 2017

Já jsem vždycky dobrala poslední pilulku ve čtvrtek večer a MS se dostavila v úterý ráno. Není to hned, vlastně se nejedná o skutečnou menstruaci, ale o krvácení z vysazení. Tělo musí nejdřív vůbec postřehnout, že antikoncepci nedostává. 😉 Buď úplně v klidu.

kika266
30. led 2017

@eliska1999 nemas vubec zac 🙂 jak pise carmilla, nejde o zkutenou menstruaci, jeste to bude nejakou chvili trvat nez si telo zvykne, ale vubec se nestresuj, je to normalni 🙂 vsechny antiny pracuji v podstate na stejnem principu 🙂

dura175
31. led 2017

@risu Mám to stejně, v sobotu prášek, v úterý "MS".
@eliska1999 ono to vlastně je jen takový hnědý výtok, jasně červená krev je při ní málo a jen třeba 2 dny. Jinak MS mám teď jen 3 dny 🙂

carmilla
31. led 2017

@dura175 Mně se také menstruace celkově zkrátila a zeslabila při užívání HA. Měla jsem ji celkem cca 4 dny, z čehož krvácení trvalo tak dva, max 3 dny. Zbytek jen takové špinění...