Sex při 7denní pauze při HA

tynkakeby
6. bře 2018

Ahoj holky mám dotaz ohledně 7 denní pauz při HA ..ESI můžu mít pohlavní styk bez kondomu ,, děkuji za odpověď

galikl
6. bře 2018

Ahoj, antiko jsem brala cca 8 let a styk jsem měla nechráněný vždy (měla jsem dlouhodobý vztah) a vše bylo ok ;)

ivuska1986
6. bře 2018

@tynkakeby ahojky, no, záleží kdy mas ovulaci, male procento zen ovoluje hned po menstruaci, ma svagrova je jednou z nich😇 dozvedela se to diky tomu, ze otehotnela, mela sex pátý den pauzy

astyna
6. bře 2018

Ovulaci mít nebude, bere HA. Pokud najedeš po 7denní pauze opět na hormony, nic se neděje. Menzes vlastně nemáš, jen krvácíš z propadu hormonů. To ti ovšem měl vysvětlit už gynekolog.

astyna
6. bře 2018

@ivuska1986

holka bere HA, neovoluje. švagrová nic takového určitě nebrala, nebo si po pauze nevzala prášek.

ivuska1986
6. bře 2018

@astyna no, kdyz si to myslíš😇

kachna001
6. bře 2018

oni už k HA nedávají příbalový leták? 😨

leymea
6. bře 2018

@ivuska1986 me by i zajmalo jak od pocatku MS vyroste tak rychle folikul, aby probehla ovulace hned po MS.

eloise02
6. bře 2018

Kdyby sis přečetla příbalový leták, nemusela bys sem psát blbé dotazy, asi tak...

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivuska1986
6. bře 2018

Ja ji nikdy nebrala, jen jsem napsala zkušenost sve svagrove, jelikoz ma tri deti, tak vi, kdy ma ovulaci. Tod vše

jaanicce
6. bře 2018

@eloise02
@kachna001
Tak hlavne! Kazdy reaguje jinak. Vsechno je souhra nahod a to je tolik moznosti, ze na takovyhle otazky nejde odpovedet. Ja otehotnela pres antikoncepci- proste se stalo. Dotazy tohohle typu bych spis smerovala na Alenku Patelku do Volejte vestce.

kachna001
6. bře 2018

@ivuska1986 ovulaci hned po MS mit klidne muze, ale kdyz bere antikoncepci tak, jak ma, tak prece neovuluje...

astyna
6. bře 2018

jestli má švagrová 3 děti a to i přes HA, tak bych se spíš přikláněla k tomu, že místo toho brala antidepresiva než HA 😀

klllarinka01
6. bře 2018

Ja v pauze mezi ha vzdy dostala hned ms takze sex v pauze nikdy😄