• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Špiním při užívání antikoncepce

15. května 2009 
ahoj,ma s tim nektera zkusenosti?
2. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aho ,já ano,ale taky nevím co s tím.Už druhý měsíc to tak mám. :frowning2: Zavolám na gyndu a objednám se :slight_smile:
15. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to tak měla u každé HA, časem jsem začala špinit. Měla jsem 4 druhy a dělala to každá. Když jsem s tím byla u doktora tak se mě zeptal, jestli mi to moc vadí a jestli jo, tak že zkusíme další. Někdy jsem nešpinila celý rok a někdy 3 měsíce po sobě. vždycky tak 10-14 dní před koncem plata. Posílala jsem dotaz i na web gynekologický, je to už dávno, ale pamatuju si, že říkali, že by to mohlo být nedostatečnou výstelkou v cévách. Teď mám rok vysazeno a nevím co špinění je. :slight_smile:
15. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mě povídejte.............trpím na špinění a už ani nevím co s tím:frowning2:(
15. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek