Tělísko hormonální nebo nehormonální?

adela1399
20. led 2021

Ahoj,poraďte kdo máte zkušenost😊Hormonální nebo nehormonální tělísko😊

dagmaris
21. led 2021

@adela1399 ahojky já se podělím o zkušenosti s hormonálním tělískem..měla jsem Mirenu, až 2 a půl roku po prvním porodu, zavedení teda nic na co bych vzpomínala 😀 ale dalo se to, bylo to spíš nepříjemné než vyloženě bolest. V den zavedení byla menstruace, takže ta normálně skončila jak měla, další cyklus pidi špinění a pak dlouhé 3 a půl léta bez špinění menstruace, jakékoli obtíže, prostě pohoda, lambada 😀 pak jsem byla na vytažení, páč jsme chtěli mimino. A příští týden jdu na zavedení nového.

adela1399
autor
21. led 2021

@dagmaris Děkuji,já spis přemýšlím o nehormonalím🙂

colik
22. led 2021

Mám 4 roky nehormonální gold a nikdy víc.Prodloužilo mi menstruaci a k tomu ji mám strašne silnou.Navyše dosť špiním,občas mám i záněty. Koncem roku jdu na vyťažení a chci už jedine hormonální.

sebinka123
23. led 2021

Mela jsem 10 let mirenu. A přesně jako výše, zavedení nic moc, pár měsíců jen lehké špinění, nakonec úplně bez menstruace téměř 10 let. Otěhotněla jsem hned 2 měsíce po vytažení. Půjdu do ní zase.

priefi
23. led 2021

@colik gold je značka, anebo myšleno, že je zlaté?

colik
24. led 2021

@priefi Značka telíska je Gold T a je medené se zlatem.

pettrus1210
25. led 2021

@colik mám to samé, telisko mám rok a půl a menstruace 14 dní, silnější jsem ji mela ze začátku, teď nastesti uz je slabá, ale dlouhá...vyndavat se mi moc nechce, ale to, že menstruuju půlku mesice už mi také nebaví.