Velikost prsou po antikoncepci. Jdou prsa zhubnout?

adelanonym
23. bře 2021

Ahoj! Brala jsem HA od září 2020 do února 2021. Před braním jsem měla hezký pevný prsa B a zhruba po 2 mesicich se mi začali extrémně rychle zvětšovat a mám D. Nejen, že jsou obrovský ale taky extrémně spadlý. Je to teda cca měsíc co ji neberu a prijde mi, ze se snad ještě zvětšují:( nějaké tipy? Jdou prsa zhubnout? Nebo nějaká antikoncepce po které se prsa zmenšují? Předem díky za rady! (je mi 16 jsem docela hubená a nemám žádné boky a měřím zhruba 174 cm a proto ty prsa na mně vypadaji hrozně)

zelenaesmolda
23. bře 2021

@adelanonym
podle me je kravina aby tohle udelala antikoncepce a jeste za tak kratkou dobu,mluvila jsi o tom s lekarem?

lenickakl
23. bře 2021

v šestnácti není divný, že rostou prsa 😂

cherie24
23. bře 2021

@adelanonym udělala bych z toho přednost ;) já jsem taky hubená, hodně a mám 172 a když jsem se vrátila z porodnice, tak jsem si to vyloženě užívala, že mám o 2 čísla větší prsa a doufala, že mi to tak i zůstane, no bohužel nezůstalo , ale ráda na ně vzpomínám 😄 řekla bych, že v 16ti je to normální, že rostou prsa, jestli si tím nejsi jistá, zavolej na gyndu a zeptej se na to, jestli to může být antikoncepcí.

maaaadlaaaaa
23. bře 2021

@zelenaesmolda
Bohužel je to možné. Já teda při brání antikoncepce přibrala během pár měsíců prsa a stehna a samozřejmě tou rychlostí se mi objevily docela velké strie.

@adelanonym
Prsa mi " nespadly" ani po vysazeni antikoncepce, ale jak se píše výše udelala jsem z nich přednost. Hodně mě to trápilo, tak jsem dělala cviky na zpevnění a masáže. Strie časem vybledly a už není nic znát. 🙂