• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysazení antikoncepce-plánované početí, máte zkušenost?

6. března 2013 
Ahoj, chceme s se s přítelem hned po svatbě pokus o miminko. :grinning: Beru již 4 rokem HA (jangee). Jaké máte zkušenosti s případnými problémy nebo přínosy vysazení HA? A jak dlouho ste čekali než ste otěhotněli? Mám strach že se nám to nebude dařit.. :frowning2:
23. únor 2013 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betikap Ahoj,tak asi bych začla užívat vitamíny,čajík.Znám případy kdy se jim to podařilo hned do 2 měsíce.Je teda pravda že mi říkala mudr,že by se žena od HA měla pročistit.Tak moc hned po vysazení nedoporučují o snažení,ale je to asi na každém.Důležité je teda užívat ty vitamíny i pár měsíců před početím.Tak at se zadaří :wink:
23. únor 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
po vysazeni po 2cyklu otehotneni
23. únor 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadlen někde sem se právě dočetla, že může trvat i 5měsíců než po vysazení antikoncepce začnu zase ovulovat a nevim co je na tom pravdy...
24. únor 2013 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betikap ahojky já brala v kuse HA 5 a půl roku pak jsem jí vysadila a řekli jsme si,že tomu dáme volný průběh....ani jsme se nesnažili a 2 měsíc po vysazení jsem byla těhotná :slight_smile: tak držím pěsti at se ti taky zadaří brzy a nemusíš dlouho čekat :slight_smile:
24. únor 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já brala HA 5 let, po vysazení otěhotnění na 4 cyklus (3měsíce)....ale možná by se povedlo dřív ale moc jsem se na to soustředila, 4. cyklus jsem začala plánovat svatbu a zadařilo se, jinak půl roku přdem jsem brala kyselinu listovou
24. únor 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně naopak doktorka říkala, že není žádná pauza potřeba na pročištění, naopak. Brala jsem 10 let HA, vysadila jsem-dva měsíce trvalo než se cyklus nějak usadil a otěhotněla jsem přesně půl roku po vysazení.
24. únor 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já brala triregol a po vysazení trvalo otěhotnění pokaždé 11 měsíců...
24. únor 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andilekanitka a kyselinu listovou si kupovala normálně v lékárně jako doplněk?
24. únor 2013 v 16:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betikap jo jo normálně řekneš že chceš kyselinu listovou
24. únor 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsme brala HA 14 let a druhý měsíc po vysazení jsem byla těhotná:slight_smile: Dr. taky říkala,že je to lepší bez pauzy, je to prý měnší zátěž pro organizmus. Listovku jsem brala hned, když jsem vysadila,ale jiné vitamíny ne.
24. únor 2013 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Listovku jsem taky brala od vysazení, tím se určitě nic nezkazí :wink:
24. únor 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betikap Ahoj, já brala HA 8 let, pak jsem rok nemohla otěhotnět, ovulka prostě nechodila. Po tom roce mi dr předepsal clostil a hned napoprvé se podařilo. Takže já bych už vysadila. Ale žádné čištění není potřeba, můžete se snažit hned po vysazení HA. To mi říkal můj gynekolog. Držím palce :wink:
24. únor 2013 ve 22:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brala jsme H.A 8let v kuse. Vysadila jsem a hned ten měsíc jsem otěhotněla :wink:
6. bře 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajab jo to je snad sen každý co se o to snaží :grinning:
6. bře 2013 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten se mi to vrací i s ůrokama - na druhé si čekám déle.
6. bře 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betikap S tou ovulací je to pravdu, já během půl roku po vysazení menstruovala 2x, prostě než mi to zas "naskočilo", i gynekoložka mi říkala, že to prostě chvíli trvá, až po roce snažení se mají začít řešit nějaká vyšetření. Ale já brala opravdu dlouho, 8 let. No a po 2. mestruaci - přesně za půl roku po vysazení - jsem otěhotněla.
6. bře 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek