Vysazení HA. S čím by mohl souviset hustý bílý výtok?

editule86
19. led 2020

Dobrý den, vysadila jsem HA a teď se mi stalo, že se při sexu objevil hustý bílý výtok, ale nijak nezapáchá, nesvědí. Bylo ho poměrně velké množství. S orgasmem to nemůže souviset, protože jsem nestihla ani vyvrcholit. Po vysazení HA se menstruace zatím nedostavila. Je to cca. 10 denní zpoždění. Nehlídám si ovulaci a tato zkušenost je první, takže vůbec netuším s čím by to mohlo souviset. Děkuji za odpověď

amazonkajanik
19. led 2020

@editule86 on to bude zřejmě výtok,který souvisí buď s ovulací,nebo došlo k oplodnění.ale spíš první varianta. HA brání dozrávání vajíčka a ovulaci jako takové,po vysazení se to obnovilo

editule86
autor
19. led 2020

@amazonkajanik děkuji za odpověď. 😊 Četla jsem o tom, že se obnovuje ovulace a projevuje se to například i výtokem, ale překvapilo a zaskočilo mě to množství..

amazonkajanik
20. led 2020

@editule86 Jj,někdy se člověk i lekne,jestli si nekrupl 😂

editule86
autor
20. led 2020

@amazonkajanik mohlo by to souviset s menstruací? Protože se mi dnes dostavila menstruace, která byla cca o 10 dní zpožděná, ale není tak silná jak jsem zvyklá..

jironymou
20. led 2020

@amazonkajanik 🤣🤣🤣🤣🤣 dlouho jsem se tak nezasmála 🤣🤣🤣

amazonkajanik
20. led 2020

@editule86 jako může to být. Teď se tělo bude chvilku vzpamatovávat z těch hormonů,co dostávalo navíc. Takže příští MS může přijít zase v jiném termínu

amazonkajanik
20. led 2020

@jironymou což teď je to k smíchu, ale když se stane, tak v tu chvíli je to "jakože cože?"
Bez intimky jsem nemohla ani na krok. Představa,že bych byla v létě v sukni na ostro ,nehrozila.

jironymou
20. led 2020

@amazonkajanik ja to mela to same ve velkem a chtela jsem to napsat, ale nevedela jsem, jak to podat.A proste mi to prislo vtipne, jak jste to skvele napsala 🙂

editule86
autor
20. led 2020

@amazonkajanik děkuji za odpověď. Moje tělo po vysazení je jeden velký blázinec. 🙄😁

amazonkajanik
20. led 2020

@jironymou tak to děkuji 😁 jinak, doufala jsem, že se to po porodu změní a vůbec. Celé těhotenství výtok a po porodu taky. Ale zatím ne až tak moc, ale i tak bez intimky ani ránu. A když dostanu na mužského chuť, tak jsem jak slemejš 😂😂😂

michelle_01
20. led 2020

Buď ráda, žes měla zpoždění jen 10 dní. Já měla zpoždění asi 30 dní a menstruaci jen 2 dny. To dobré na tom je, že další zpoždění už nepřišlo 🤰😁 počítej s tím, že teď to bude po hormonech trochu rozházené, ale tělo se s tím srovná.

editule86
autor
21. led 2020

@michelle_01 Připravuji se na to. Ale je to nezvyk po téměř 7 letech užívání HA. Vždy jsem věděla kdy to přijde a kdy skončí. Teď mám plné kabelky dámských potřeb a náhradního prádla, co kdyby náhodou.. 🤦‍♀️😁😁😁