Za jakých okolností jste otěhotněly přes horm. tělísko?

ev001
5. kvě 2015

za jakých okolností jste otěhotněly přes hormonální tělísko? a v případě, že se stalo, co se dělo dál - vytažení tělíska přece ohrožuje plod, ponechání hormonálního musí mít vliv na vývoj nehledě na to,že mimčo musí tlačit!

já mám tělísko přesně rok a nikdy nebyly potíže, i když jsem brala atb apod.....ted jsme na to s přítelem pozapomněli, a od třetího dne po nechr. styku na sobě cítím bolest v podřišku a celkem ostrou, tahání k pupíku, nevolnost s pocitem na zvracení, častější chození na malou, jsem přecitlivělá, břicho mám neskutečně nafouklé, "něco" mě pořád shora tlačí na čípek (jako by se dralo tělísko ven, asi hloupost,je to jen přirovnání) a vůbec mi není dobře, zánět je vyloučený, těhotenství údajně téměř taky nereálné při tělísku a dnes to bude pátý den po styku... lépe mi není, když jsem měla ms bolesti, vždy trvaly 3 dny a menzes u tělíska nemám, zůstaly pouze bolesti a měly by být úplně jiné dny. zdravotně jsem v pořádku, tělísko je teda akorát bez vláken,ale nějak tam drží....léky si mám brát od bolesti a tím je můj problém vyřešen a já v koncích čekám kdy bude líp nebo vyčurám tělísko či dvě čárky na papírek 😀 ☹