• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Změna tělesného pachu po antikoncepci, čím to je?

29. prosince 2012 
Ahoj holky,beru antiku a od včerejška se mi změnil tělesný pach :-/normálně si smrdím:frowning2:..koupel ani vonavky nepomáhají,nějqk něco ze mě vyčuchává nebo co a je mi to protivné:frowning2:..čím to muže být?Nějaká změna hormonu??:O :unamused:
25. pro 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, me se to stalo kdyz sem otehotnela, to sou ty hormony... vubec mi nepomahal deosprey, vonavky... nakonec jsem zacala pouzivat tuhy deo a uz je to lepsi :slight_smile: kdyby si prisla na neco, co to spravi uplne, tak dej vedet :wink:
25. pro 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aneta0707
@aneta0707 Any..tož se to samo ztratilo:frowning2:jediné co mě jakože vadí,že jsme dostala MS i přes to že ji mám dostat až za 14dní.-(a to beru antiko takže opravdu nechápu.-(
29. pro 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dokázaný, že při HA spousta žen přestane cítit určité vůně, především ty tělesné, takže si i nevědomě vybírají jim smrdící partnery, ale nevědí o tom. Třebas se ti to stalo u sebe a probojoval se ten nepříjemnej pach víc napovrch. Já svýho muže taky přestala s HA cítit, naštěstí jsem jí nebrala dlouho, takže mi zas krásně voní.
29. pro 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek