Zvláštní pocit v břiše. Souvisí to s případným těhotenstvím?

nicolka888
2. led 2020

Dobrý den,
nedávno jsem přidávala příspěvek o tom, že jsem si zapomněla vzít pilulku (jednalo se o 5. A 6. prášek a 7. jsem si vzala se zpožděním 25h.. nechráněný pohlavní styk proběhl 29.12. v neděli) od úterý mám takový "zvláštní pocit v břiše", sem tam mě píchne v podbříšku.
Přijde mi to hodně brzy, ale přesto se ptám jestli to spolu může nějak souviset a já mohla být těhotná.

makra1988
2. led 2020

Proc žena bere antikoncepci??? Aby neotehotnela!!!
Pokud jste měla styk a přítel to se do vas udělal, je vše možné. Tdy vám nikdo neřekne, zdali jste, či nejste. V čase dostaveni menstruace si udělejte test.
Pokud jste věděla, že jste neměla prášky, měli jste se chránit ještě jinou ochranou.
Někdo těhotenství cítí, někdo ne. Ale každé pichnuti to znamenat nemusí.

nicolka888
autor
2. led 2020

@makra1988 to proč jsem si ho nevzala jsem psala a myslím že není důvod mě kvůli tomu hned soudit..chtěla jsem se optat a pokud vás to nějak rozčílilo neměla jste mi vůbec odpovídat...

makra1988
2. led 2020

Jejda mne to vůbec nerozhorcilo!!! Vypovídá to o vás vše a pokud jste stahovacna, za to nemohu.

Mysim že jsem vám na to odpověděla dost jasne.

Nebo chcete slyšet že jste nejste??? Podívám se do čajové sedliny 😁😁😁😁😁

nicolka888
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivisek7
2. led 2020

Nezbývá než počkat.. Těhotenský test udělat v době případné "menstruace" tedy doby kdy krvacite že spadu (v době pauzy) a nebo případně 14 dní od případného oplodnění. To jestli může být zvláštní pocit v břiše projev těhotenství vám nikdo neřekne. Když jste vynechala tabletky měla jste se pro jistotu chránit kondomem. Ve vašem případě je samozřejmě těhotenství možné...

misula.g
3. led 2020

@nicolka888 Já kdybych si nevzala 5.-7. prášek, všechny 3 by byly v mém plodném období a ten 7. v den ovulace. Takže těhotná být můžete. Jedna zapomenutá pilulka by vadit neměla, 3 už ano