• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
@verry jůů!!krásná fotečka!!!!!!!!ta,co byla se mnou,tak psala,že často břicho cítila a cítí...každý prožívá těhotenství jinak..někdo zvrací,někdo vůbec nic nepociťuje..takže se snaž být v klídečku a dej spíše na svůj pocit-takže pokud se ti to nebude zdát,tak frč do nemocnice a nehni se od tam,dokud ti to někdo pěkně nevysvětlí...ať máš jasno :wink:
23. čer 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sophie32 jůů!!gratuluju!dvojčátka!to je super!
23. čer 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den holky :slight_smile: Potřebovala bych poradit. Po ET jsem začala trpět na dost nepříjemnou zácpu, co je na to dobré, případně co je důležité zařadit do jídelníčku?
23. čer 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia75 jen se nech hýčkat..doma i když člověk chce,tak si neodpočne..takže ať si tě tam nechají,jak dlouho bude potřeba!!hlavně,ať jste oba v pořádku!!!!ležíš na sedmičce,že? :wink: za pár měsíců budeš o patro níž :wink:
23. čer 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 díky :wink: no mám pocit, že ten můj dr. to trochu hrotí.. :sweat_smile: ale samoz kdyby se mi přitížilo nebo bych začla krvácet či něco podobnýho...na nic nebudu čekat! :wink:
23. čer 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 ahooj, na zacpu je dobrej třeba švestkovej kompot. A hodně pííít
23. čer 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 mě hned po ET řekli,že pokud trpím na zácpy,at si dám každý den misku kompotu..já na to netrpím,ale i tak jsem měla nakoupený ty jogurty s vlákninou.....nic jiného nepporadili..
23. čer 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry tak,tak..hned utíkat..raději dřív,než pozdě...
23. čer 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda dej si to vínečko červené!!!!!!!
23. čer 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 přesně tak :wink:
23. čer 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 a jak se máš? určitě se zase bahniš doma v bazénku vid? :slight_smile: ... zavidím, já radši ani nevylejzám, abych s sebou nekde nesekla :sweat_smile:
23. čer 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry @saraha2 Holky děkuji, vyzkouším :wink:
23. čer 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry dnes néé.je pod mrakem..ale jinak každý den :wink: ale ted byla voda 30st,takže to ani neosvěžilo..ale zase lepší,než studený..ted mám ještě týden klid..v úterý začnu stříkat sprej zas,v neděli vysadím utrogestan a estrimax a prý do 4dnů přijde MS,tak druhý den krev,zas i manžel musí jít na tu žloutenku atd a začne píchačka :grinning: budu mít ty klasik,tak budeš radit,jo? :wink:
23. čer 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 u vás je pod mrakem? tak přijed sem... tak obloha vyluxovaná a paří to paří... to zase bude den :confounded:
jůůů, tak už ti to konečně začne! super :wink:
23. čer 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry fáákt??tady od rána zataženo..vypadá to,že sprchne..
23. čer 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saraha2 Sarinko, ležím v Bratislave, minuly rok som lezala 2 týždne na sedmičke a zaplatila som majland (nemám české poistenie). Tu je to päťka a snáď o pár mesiacov pôjdem na štvorku a domov so zivym uzlíčkom :slight_smile: Takze o chvíľu začne pichacka? :slight_smile: veľa šťastia nech to teraz vyjde
23. čer 2012 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 ja chcííí taky déééšt :grinning: náš teploměr na slunku ukazuje 55 :astonished:
23. čer 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia75 ahooj, doufám že jste v pořádku :wink: opatrujte se :slight_smile:
23. čer 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
krásný den vám všem u nás na Vysočině hlásím krásné počasí,svítíčko sluníííí a bazén to jistí :grinning:
23. čer 2012 v 10:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, same krasne zpravy..V Praze taky obloha modra a vedro.Skoda ze ja bazen nemam v byte :wink:
23. čer 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sophie32 Co to čtu,tak už v tom s dvěma broučkama nejsem sama,super moooc gratuluju :slight_smile:
23. čer 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny38 Ja měla na začátku taky problém,ale zpravilo se to,jedla jsem jogurty,pila a ta :wink: ky ovoce,jablka,banan atd.
23. čer 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak přeji hezký i když parný den :sunglasses:
23. čer 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia75 @dadenka111 @marmina Tak máme ET 1 E za sebou :slight_smile: Rozhodlo se to až dnes ráno a nakonec jak jsme se s mm nemohli rozhodnout, zda zavedeme 1E nebo 1E, tak to příroda rozhodla za nás a embryoložka nám doporučila k transferu jen jednoho mimíška skvělé kvality :slight_smile: Zda vůbec budou mrazáčky se dozvíme v pondělí, rozhodne se to zítra, jak se jim bude dařit :slight_smile:
23. čer 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@zana21 hodně štěstí kočko :dizzy_face:
23. čer 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zana21 ahoj, to akoze len jeden je skvely a ostatni ho len dobiehaju? Je to fajn aj s jednym, vidim to veeelmi pozitivne u vas. Nech sa pekne hniezdi a cubudup si v tom :wink: maminka
23. čer 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadenka111 Přesně tak, pouze jedno embryko měl skvělou kvalitu a byl dopučeno k ET. Dostala jsem zprávu, tak blastocyst máme asi ještě 4E, ale kvalita nebyla tak dobrá. Ale alespoň jste se s mm nemusela dohadovat a bylo rozhodnuto. Jedno embryko stačí, aby to vyšlo :slight_smile: A co ty, už je to lepší s tím podbriškem? Já ho zase dnes více cítím ,ale myslím, že je to tím, že zase mi dole zasahovali :slight_smile: A jaký máš doma režim? Já snažím normálně fungovat, jen jsem opatrnější. Jsem aktivní člověk a doma ležení mě vůbec nebaví, vždy alespoň musím umýt nádobí a tak :slight_smile:
23. čer 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g Děkuji, tobě také :slight_smile: A jak ti je, křeče už nejsou?
23. čer 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem měla dneska akční den, byli jsme nakupovat a bylo to super :slight_smile: Nakoupila jsem si docela dost oblečení, do kterého se konečně dobře vejdu :grinning: Jsem přesvědčená, že po těch hormonech jsem dost nabobtnala, protože tak nějak jím pořád stejně jako před IVF, ale připadám si jako bych soutěžila o titul nejtlustčí žena světa :grinning: A jelikož to už s objemem těla už zatím nijak nezlepším, tak jsem si dopřála dobroty z KFC a v restauraci jsem měla naprosto skvělý čokoládový shake :grinning:
23. čer 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
@zana21 no mám to nějaké divné, břicho pobolívá, řekla bych, že z utroše, ale ty křeče mě trošku berou ne wc pořád...nevím co to je :sweat_smile:
@danny38 jsi těhulka, máš na to nárok si zaprasit :grinning: Ale jinak mám taky po braní Prednisonu od dubna 3kg nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že ho budu moct vysadit :rolling_eyes:
23. čer 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek