• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@monnn : :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jak jezdíš z Florence nebo Hlaváku do Gennetu? Vltavská je metrem 2 stanice z metra Hlavní nádraží :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem včera jednu chvíli myslela, že jsem to dostala, krvácela jsem jednu chvíli dopoledne a od oběda vůbec nic...dneska už je to klasická MS, tak počítám dnešek jako 1.DC a první včelička bude zítra večer :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova :grinning: jak jezdím?po vlastních nožičkách - je to kousek :wink: ,no takže to vypadá,že půjdeš na UTZ opravdu až v pá,že jo - to by jsme se mohli potkat :wink:
10. dub 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza domluvíme se jen na domácím snažení to samý asi i příští měsíc a pak to necháme do léta bejt a pak se na to vrhneme znovu
10. dub 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn doufam že me vezme hned a nebudu tam dlouho čučet ale jiny čas stejne nemeli asi pak nekam jede
10. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn: ty jsi ale turista :grinning: :grinning: :grinning: ...jojo, jelikož počítám dnešek jako 1.DC, tak to je 100% pátek :slight_smile: :slight_smile: A ke komu tam chodíš?
@cibka: budu ti holka moc držet palce při domácím snažení :wink: :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s Ivou holky. ani já už sem nechodím tak často (je to s prckem složitější), ale občas nakouknu a držím moc pěsti. chce to neklesat na mysli, což je ale v tomto případě opravdu to nejtěžší!
@ivarei jak se máte? :wink: hukot co? :slight_smile:
@monivo no Terezka je dračice! a už toužíte po sourozenci? :wink: to je úžo, že máte ještě 11 mrazáčků. my žádného, tak nevím, co bude až budem chtít sourozence... :unamused:
10. dub 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim pelne po vikendu :grinning: ..tak z toho asi nebude nic...mrcha stale obyva nas pribytek :unamused:
11. dub 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza: to je teda potvora, co tam u vás má co dělat?? :confused: :frowning2:
@monn: tak hlásím, že jdu v Pá na utz. k Dr. Bukvové nebo tak nějak na 9:15, čili se někde můžeme srazit :wink: :grinning:
11. dub 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova: taky si rima ze se tu uz drzi mrcha nejak moc dlouho... :wink: teda Vas tam ten patek bude :grinning: :grinning: samy zrzky s culikama :grinning: :grinning:
11. dub 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova já těch fotek moc nepřidávám. Z FB jsem to dala pryč všechno a sem jsem nedala nic už od Vánoc :sweat_smile:
11. dub 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evak99 zas tak rychle po sourozenci netoužíme, ale tak někdy koncem roku budeme muset. Mám 3letou mateřskou, ale když si vezmu, že v lednu budou Terce 2roky a pak co vím, jak to půjde rychle, tak to chce začít raději včas.
11. dub 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo : já koukala spíš tady, protože jsem si všimla, že na FB už nemáš fotky :confused: Je fakt, že to letí, a že mi to přijde nedávno a ono jsem to okukovala třeba už v lednu :grinning: jen mi to přijde nedávno :sweat_smile:
11. dub 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza : jojo, samý zrzky :grinning: :grinning: :grinning: a co krev, už něco víš?
11. dub 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova: nevim......uvidime dneska ci zitra.....
11. dub 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova z FB jsem je dala pryč z bezpečnostních důvodů. Nikdy nevíš. A taky se to moc nelíbí manželovi. Ale během dne či zítřka přidám nějakou aktuální sem :wink:
11. dub 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo : chápu :slight_smile:)
11. dub 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo tak to máš pravdu. taky o tom tak přemýšlím...jenže my nemáme žádnýho zmrzlíka, tak uvidíme, jak to půjde. mějte se krásně holky :wink:
11. dub 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,se hlásím až ted, jsem byla v práci dnes od rána,zítra už jen odpolko :wink:
@lenkakubickova Leni tak to v pá budeme sedět u stejných dveří - jsi mě předběhla :confused: to se dělá :sweat_smile: jsem objednaná téměř měsíc a pak Ty si zavoláš a máš přednost jooo :grinning: ,no a sraz navrhni,ale budeš si mě muset někde vyzvednout - turistku :grinning:,co to kafe?kdy ty budeš vyspinkaná?já budu vstávat kolem 3.00,do PHY jede i má kamarádka tak toho asi už moc nenaspím :wink: taková poloviční noční :grinning:
11. dub 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Leni ještě jsem přemýšlela,at nemusíš brzy vstávat,můžem se potkat v Gennetu a pak jít na chlebíček :wink: ,nevím jak na tom budeš s časem :confused: :wink:
12. dub 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn: chlebicky tam maj moooooc dobre :grinning:
12. dub 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza :grinning: jj,to už mi jednou psala majcam - co s tou holkou vůbec je???? :confused: :fearful:
12. dub 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn: netusim, treba nekde tehotni :grinning:
12. dub 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza to jako,že už za náma nechce :pensive: se mi tomu nechce věřit :confused:
12. dub 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny :slight_smile:
@monnn: já jsem ranní ptáče, vstávám kolem 7.30-8.00, takže pokud se někde budeš chtít srazit před Gennetem, není problém, ať někde do toho utz netrčíš :wink: Nebo se můžeme sejít třeba v Mecdonaldu kolem 8.15 (co já vím, jak se to píše :grinning: ) na Florenci na kafe a pak jet do Gennetu. To víš, mám v Gennetu protekci :wink: :grinning: :grinning: Neeee, nemám, ale na ten utz při stimulce mě někam vecpat musejí :slight_smile: ...a chleníček? Ten si můžeme po Gennetu dát taky :slight_smile:
12. dub 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: ahoj holky tak jsme ted dorazili z gennetu a nic moc zprávy. prý jediná možnost umělé oplodnění mimoděložní a to máme ještě 48 procent úspěchu. to celé má stát dvacet tisíc korun. :cry: jsme z toho špatný.
12. dub 2011 v 10:29  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova jé tak to by bylo super,já bych se aspon trochu odreagovala ,začínám být nervozní ikdyž vím,že nemám důvod,se mi to všechno nějak vrací,jsem si myslela,že už jsem v poho a zase...... :confounded:
jo a brala bych i to kafčo před a pak i ten chlebíček - ho tu všichni tak chválej :grinning: :grinning: :wink:
@raducha to je mi líto,ale .... :frowning2: a s těma penízkama to znám :confounded:
12. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@raducha A u koho jste byli v Gennetu? jj, je to všechno strašně složitý proces, ale musíš věřit, že se do těch 48 procet vejdete? :wink:
12. dub 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vally11: tak z toho nic nebude u nas....ani na 4 pokus :unamused: :frowning2: :wink:
12. dub 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza To už máš tedy potvrzené z krve? ...ach jo to mě fakt moc mrzí! :frowning2: A řekli vám k tomu něco? Jako proč to IVF ani jdenou nevyšlo? Kde by mohl být problém?
12. dub 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek