Barvení vlasů 3-4 měsíce po porodu (Paul Mitchell)

zelnahlava
7. čer 2019

Ahoj. Máte tu některá zkušenosti s barvení vlasů po porodu, když padaj jako o život. Hlavně mi jde o barvu Paul Mitchell, po které jsem dříve vlasy mívala kvalitnější. Teď vypadám jak čarodka a ještě mi děsně padají vlasy, tak si říkám, že bych třeba zabila 2 mouchy jednou ranou. Ale že se nechci aby mi vypadal i ten zbytek. Co myslíte? :D

kuttu
7. čer 2019

@zelnahlava Taky jsem si po porodu asi za ty 4 měsíce barvila vlasy s padaly pořád stejně zhruba do těch 6 měsíců,jsem teď 9 měsíců po porodu a vlasy mám pořád ridsi než jsem měla,ale vidím ze rostou nové...uz hlavne padaji tak nějak normalne

krasna_neznama86
7. čer 2019

Ja teda byla na konci sestinedeli ma meliru a chodila kazdych 6 tydnu, vlasy padaly, prvni myti po barveni vic a pak stejne... Prestalo to padat okolo toho 6.mesice, padat zacaly okolo 3.mesice

bayt
7. čer 2019

@zelnahlava Já si nemyslím, že by barva nějak ovlivňovala padání, to spíš hormony. Takže ti budou padat stejně, nabarvené i nenabarvené. Můžeš zkusit přírodní barvy, třeba Natulique, ty jsou šetrnější. A na hormony leda počkat, až se to samo upraví. Dobrý je brát zinek....

lucie_j
7. čer 2019

Nevypadají. Barvím se pravidelně po dvou měsících a po obou porodech mi asi třičtvte roku šíleně padaly vlasy a barvení na to vliv nemělo.

dandaa
7. čer 2019

Chodím ke kadeřnici, která používá barvy Paul mitchell a barvit jsem se nechala pár týdnů po porodu, v ničem problém stejně tak ani v době největšího padání vlasů, to mi dala teda preliv.

makronka222
7. čer 2019

Masiruj si pokozku hlavy kazdy den. Jestli to obarvis nebo ne, je podle me jedno. Zalezi, kdy se padani zastavi