Melír. Je normální, že mi kadeřnice nemelíruje vlasy po celé jejich délce?

denise095
18. kvě 2023

Ahooj, konečně jsem po dlouhé době našla kadernici. Zajímá mě zda je normální ze mi nemeliruje vlasy po cele jejich délce ? Můj požadavek byl z hnědých nebarvenych vlasů zpět na blonďate. Napoprvé to neslo tolik vidět, ale teď podruhé už jsou tam znatelne zuby. Příští návštěvu se ji samozřejmě zeptám jak to tedy je ,ale zajímá mě jak se mohu zachovat podotýkám ze platím 1800kc a bydlím v malém městě 🙂 Nejsem si tedy jistá kolik návštěv bude nutné na onu blond ještě podstoupit 🙈😁👍

chlapecektehu
18. kvě 2023

@denise095 no to teda nevím ale tohle teda celkem katastrofa na to že platíš tolik 😏
Jsem vyučená kadeřnice a už na praxích chodili ženský líp namelírovaný než že salonu

denise095
autor
18. kvě 2023

@chlapecektehu Jsem si to myslela no … nejsem odbornice 🙈 takže to vypadá ze raději odejít 🤦🏼‍♀️

chlapecektehu
18. kvě 2023

@denise095 no upřímně by mě zajímalo jak se jí to vůbec podařilo to udělat takhle zubatě 🤔

dashyyy
18. kvě 2023

chodím na melíry roky, ale tohle jsem ještě neviděla.. 😱😱😱

krisstina93
18. kvě 2023

Tak to je dost hrozne, to když si to vytaham doma přes cepici, tak to vypadá lip. To je na regulérní reklamaci. Zasla bych jinam, když udělají poradně hustý melir, tak jsi blond tak na 3 sezení.

laxesis
18. kvě 2023

Bože. Hodila bych po ní rolku od alobalu😅 no ne, jako toto bych nezaplatila. Teď zpětně už bych to asi nechala, ale najdi si někoho šikovného. U nás stojí melíry běžně okolo 4-5tis. (celá nová hlava) a je to tak na celý den, když to chceš hned pořádně.. čímž neříkám, že musíš někam do drahého salonu, ale tohle je prostě po všech stránkách špatně.

denise095
autor
18. kvě 2023

@chlapecektehu netuším ale normální to tedy není tak na to upozorním 🤷🏼‍♀️

chlapecektehu
18. kvě 2023

@denise095 to asi jo, já bych ani neodešla potom co bych se viděla v zrcadle

denise095
autor
19. kvě 2023

@chlapecektehu já jsem si toho prave všimla až doma po umyti … když jsem od ni odcházela mělo to úplně jiný odstín a tak nějak to bylo schované

chlapecektehu
19. kvě 2023

@denise095 tak to potom jo, ale hlavně už tam nechoďte 🙏

zelenaesmolda
19. kvě 2023

@denise095
tvl 1800 za melir?Ja platila 550 u nas v ucnovskem kadernictvi
Za 1800 bych se radsi nechala vyholit do hola nez dat tohle za melir 😀