Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
dashyyy
24. zář 2019
Ženy řešila jste některá výsuvný systém do potravinové skříně?? Chtěla bych předělat stávající skříň/spíž, protože situace je neúnosná.. je hodně hluboká, takže se tam leccos ztratí a já bych chtěla pořídit do celé skříně výsuvný systém, tak mě zajímají zkušenosti :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
dashyyy
8. črc 2019
Máte prosím typ na nějakou šikovnou maminku, která ráda šije?? Chci nechat synovi ušít sadu do první třídy (pytel na bačkůrky, tělocvik a tak). Vybrala jsem si na Fleru, ale paní má celkem dlouhou dovolenou, tak bych ráda podpořila třeba nějakou zdejší maminku :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
dashyyy
5. črc 2019 Čtené 86x
Čti celý článek
dashyyy
Zpráva byla změněna 20. čer 2019
Jedna drsná náplast pro drsného kluka :slight_smile:

Včera F. chudák zakopnul a odřel si kus loktu. Poprvé jsem tedy vyzkoušela dětskou náplast z testovací sady a poprvé v životě jsem se musela podívat na návod, jak správně nalepit náplast :grinning: :grinning: První dojem je ale opravdu super. Už jen to, že náplast nenechala roztéct Betadinu po celé lepící ploše, jako mi to dělají ostatní dětské náplasti. Výhod vidím vícero, ale to dočtete až v článku za 14 dní :slight_smile:

#test_spofaplast
Zobraz celou zprávu
dashyyy
17. čer 2019
Testování náplastí je pro mě big challenge, protože obvykle si matka přeje, aby její potomstvo utrpělo nejlépe žádná zranění a já teď mám 14dní na to otestovat náplasti..To mi vlastně až s balíčkem došlo, do čeho jsem se zase pustila :grinning: A tak si sedím a čekám, kdo přijde první a tuším, že první testující budu stejně já :grinning:

V balíčku dorazily dva dárečky - moc děkujeme, určitě se budou hodit. Balení voděodolných tattoo náplatí zajisté ocení naši nejmenší. Max Hold vypadají velice prodyšně a ocení je tatínek, který zrovna maká na domečku pro Adél k narozkám. O puchýřových náplastech se nemusím rozepisovat, tady každá dobře známe a víme :slight_smile:

A teď nám držte pěsti, abychom mohli testovat, ale zase ne moc :slight_smile:

#test_spofaplast
Zobraz celou zprávu
(4 fotky)
dashyyy
Zpráva byla změněna 30. kvě 2019
#moje_profese

Už od útlého dětství mě životem provázela angličtina a já snad od třetí třídy měla jasno, že mě jednou bude moje huba živit :grinning: Vystudovala jsem soš cestovního ruchu, VŠ jsem bohužel z různých důvodů nedostudovala. Pak však přišla otázka co dál? Vždycky jsem chtěla z ČR vypadnout, ale tehdejší láska byla bohužel silnější a vlastně díkybohu za to, protože bych jinak nikdy nepoznala pana manžela.

Zakotvila jsem tedy u jedné velké telekomunikační společnosti jako operátor zákaznické linky. Pro 20letou holku super práce za pěkný kačky. Tady jsem si prošla různé pozice zákaznické linky, přes anglickou linku po super projektový tým. Pak přišel nástup na mateřskou - 6let doma, zapojila jsem se do cestovního MLM, který mě pronásleduje doteď :slight_smile: každopádně po mateřské jsem se zkoušela vracet k telekomunikacím, ale dlouhé dojíždění, dlouhá pracovní doba mě přesvědčily, že toto není vhodná práce pro mámu s dětma. Ačkoli se manžel moc netvářil z telekomunikací jsem utekla. Posílala životopisy jako divá několik týdnů, ale to víte matka s malýma dětma? To se nezlobte nejste persperktivní.. a pak to přišlo.. pohovor do malé textilní firmy přímo ve městě, krásný nástupní plat, angličtina, němčina a až neuvěřitelná pracovní doba.. NIKDY by mě nenapadlo, kam mě vítr zavane a už 14měsíců je ze mě Specialistka Logistiky.. komunikuji ve třech jazycích s lidma po celém světě. Počítám ložní metry, organizuju dopravy silniční, letecké i námořní. Věčně sedím u emailu, v tabulkách, v SAPu, ve fakturách, ale práce mě opravdu moc baví. Mám luxusní zázemí a fajn kolegy. Z domu jsem autem v práci za tři minuty a ve školce za pět :slight_smile: s tím, že můžu končit ve 14:00.. co víc si přát :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
dashyyy
28. bře 2019
#energie_pro_misu posílám Míšovi i vám hromadu sil..
Zobraz celou zprávu
dashyyy
Zpráva byla změněna 28. lis 2018
@#kamoskyzkonika psal se červenec roku 2012.. Já jako nástavající prvomatka v posledním tažení jsem si zamilovala Modrého Koníka (důvody zde asi psát nemusím), ale vůbec mě nenapadlo, že by tu člověk mohl potkat opravdovou Kamarádku. Tenkrát jsem o NÍ neměla ani ponětí :slight_smile: byla půlka července, ležela jsem na gyndě s obříma otokama, dítě koncem pánevním, co vám budu vyprávět, vyhlídky šílené. Nastal den D, rozhodli jsme pro císařský řež a šlo se na věc. Vše proběhlo bez komplikací, měla jsem super spolubydlící na šestinedělí. Za mojí spolubydlící chodila koukat paní, co rodila ve stejný den jako my.. vše šlo jako na drátkách a brzy jsme byli s naším F. propuštěni domů. Jako hrdá matka jsem se musela samozřejmě pochlubit všem kobylkám a zejména v naší skupince Červencovky2012, kde jsem shodou okolností narazila na moji @luciasek07 ..Stačilo pár vyměněných řádků a hned jsme věděly, že už jsme se vlastně viděly, že jsme vlastně rodily ve stejný den, ve stejné porodnici. Od té doby jsme blízké kamarádky, sdílíme spolu různé strasti života. Další těhotenství, nástupy do práce. Aktuálně se moc těším, až Luci přijede s celou rodinkou 23.12. na už tradiční vánoční návštěvu, kdy mi doveze její nejlepší vánočku :-* I když čas plyne, priority se mění, jsem ráda, žes mi přišla do cesty a vím, že tu pro mě jsi. Seš jako moje sestra a velké díky Koníkovi, že jsme mohly naše cesty protnout :slight_smile: Přikládám fotečku z jédné vánoční návštěvy, které už k Vánocům prostě patří :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
dashyyy
10. pro 2016 Čtené 61x
Čti celý článek
dashyyy
1. črc 2016
Jdu si tak po Bille a zaujal me rozhovor asi tak 80leteho pana a 3leteho hosicka o tom, jak mu nekoupi banan, protoze stoji moc penez. Nakazal mu at ho okamzite vrati, nacez mu ho vyrval z ruky a odnesl zpet mezi banany. Kdyz jsem sla kolem jejich kosiku a videla 10 lahvacu, myslela jsem, ze panovi jednu vrazim. Situaci jsem ustala lip. Vratila se pro dva banany a mazala ke kasam. Chlapecek mel nevidanou radost a dedek cumel jako puk :slight_smile: kdyby radsi ozelel jedno blby pivo :frowning2:
Zobraz celou zprávu