icon

Jdu si tak po Bille a zaujal me rozhovor asi tak 80leteho pana a 3leteho hosicka o tom, jak mu nekoupi banan, protoze stoji moc penez. Nakazal mu at ho okamzite vrati, nacez mu ho vyrval z ruky a odnesl zpet mezi banany. Kdyz jsem sla kolem jejich kosiku a videla 10 lahvacu, myslela jsem, ze panovi jednu vrazim. Situaci jsem ustala lip. Vratila se pro dva banany a mazala ke kasam. Chlapecek mel nevidanou radost a dedek cumel jako puk 🙂 kdyby radsi ozelel jedno blby pivo ☹

avatar

Neuveritelny 😢

1. črc 2016
avatar

💗

1. črc 2016
avatar
1. črc 2016
avatar
dashyyy
autor

@terka78max jsem mela takovej vztek na dedka :-/ jako banany nebyly uz uplne top ale ty tri kacky by se asi nezblaznil :-/

1. črc 2016
avatar

njn mam takovyho tatku taky, vsechno prepocitava na pivo ☹(
navic chtel banan a ne susenku, coz bych naopak ocenila :-/

1. črc 2016
avatar
dashyyy
autor

@aluska8 byl to delsi rozhovor nez jsem rozepsala.. Chodil tam za nim ze ma velkou chut na banan hezky poprosil at mu ho koupi a on ne ne blabla no bylo mi hosicka tolik lito

1. črc 2016
avatar
1. črc 2016
avatar

@dashyyy To verim. Zachovala bych se stejne jako ty.

1. črc 2016
avatar

Je to smutný. Zachovala si se moc pěkně,chlapeček musel mít velkou radost a děda by se měl pořádně zastydět.

1. črc 2016
avatar
dashyyy
autor

@castava chlapecek hned banan rozdelal a dedek vypadal ze se snad stydi a to mu jeste hosik ty piva tahnul v takovy ty pojizdny tasce

1. črc 2016
avatar
dashyyy
autor

@terka78max rada obcas udelam dobry skutec a tahle situace byla jasna

1. črc 2016
avatar

@dashyyy měl by se stydět a chlapeček určitě doma řekne,že mu hodná paní koupila banány,které mu nechtělo děda koupit.

1. črc 2016
avatar

hubana pro tebe🙂

sticker
1. črc 2016
avatar
dashyyy
autor

@celuc dekuju :-* to vis ty exoti tady to je obcas sila 😀

1. črc 2016
avatar

@dashyyy Se mi teď úplně vybavilo,jak moje neteř měla kamarádku ze sociálně slabší rodiny. A my vždy dali ven jídlo,nebo sušenku,banán i pro ní. Já pak,když viděla její mámu po nějakých dávkách v sámošce jak kupuje jen víno a karton cigaret...bylo mi z toho vždy zle. Naštěstí holčina byla tak inteligentní,že už z páté třídy šla na gymnázium a brzy se osamostatnila. A pak ještě,když jsem byla malá a jezdila s mamkou vlakem do Prahy k babičce,jak u nás žebrala paní s dítětem na ruce a opodál stála tlupa mužských a to co vybrala jim dávala. Moje máma dala děcku rohlík a jablko. S tím,že peníze jí nedá. Jsem se rozepsala 😀

1. črc 2016
avatar

To je hrozné ☹ ☹ ☹ A ty jsi úžasná, klobouk dolů :-*

1. črc 2016
avatar
dashyyy
autor

@luciasek30 jsem na tyhle situace precitlivela a spatne to nesu :-/ dekuju vsak bys taky banan koupila 😉

1. črc 2016
avatar
dashyyy
autor

@terka78max ja mam v tomhle smeru deti/rodinu na prvnim miste a vzdycky radsi budu ,,chodit bosa nez aby byly bosy moje deti" a nechapu ze to tak nekdo nema.. ☹ viz ta tvoje historka s kamaradkou

1. črc 2016
avatar

@dashyyy Hele, momentálně jsem těhotná, takže hormony se mnou cloumají, ale ikdyž těhotná nejsem, tyhle situace mi všeobecně nedělají dobře .... prostě RODINA a hlavně DĚTI to je základ a to je pro mě to nejdůležitější :-* Když vidím ubližovat dětem, špatně to nesu ☹

1. črc 2016
avatar
dashyyy
autor

@luciasek30 mam to uplne stejne! 🙂 v tehu to byl extrem s hormonama a ted rok od porodu to neni o moc lepsi 🙂 tuhle u dr hosicek asi rok a pul na sobe uplne vysmajdany botky ruzovy se srdickama a matka pred budovou pak retko v hube no to jsem z toho byla presla dva dny ☹

1. črc 2016
avatar

@dashyyy teď si jich týden užiju chystám se tam, asi vás tam přepadneme🙂

sticker
1. črc 2016
avatar

Bobik malej ☹ a ty jsi skvela. 🙂

1. črc 2016
avatar
dashyyy
autor

@celuc tak deje vedet Luco slezem se nekde na hristi 😉 vas konecne radi uvidime 😉
@panickatlamicka dekuju 😉 nesnasim tyhle vypity plesnivy dedky natoz jeste s ditetem.. Pritom takovej krasnej slusnej hosicek

1. črc 2016
avatar

@dashyyy jasný nahlásim se hned v pondělí a domluvíme se

1. črc 2016
avatar

@dashyyy Úplně tě chápu ☹ A bohužel je takových rodičů až příliš ☹

1. črc 2016
avatar

Jo, taky se musím přiznat. Já zase kouřím a když starší chtěla něco koupit, tak jsem říkala, že je to drahé a stojí to moc peněz. Pak jsem si jednou v trafice uvědomila, když jsem kupovala cigára a ona chtěla časopis, že jí ten časopis vydrží několik týdnů, zato mě krabička 2 dny. Od té doby už koupím vše, co není totální blbost, nebo navrhnu něco jiného. Holt člověk si to někdy musí uvědomit a zamést si před vlastním prahem. Sama jsem ráda, že už nejsem taková jako pán, který dal přednost pivu před banánem.

1. črc 2016
avatar
Autor komentář smazal
avatar
dashyyy
autor

@katka_mel dulezity je, ze sis to uvedomila 😉 nas mladej je zvyklej ze si muze vybrat co chce odmala nevymysli kraviny a vetsinou si vystaci s houskou 😀
@rzymani nechtela jsem delat zadnou scenu bylo tam dost lidi ale musela jsem se teda hlidat abych nebouchla

1. črc 2016
avatar

@dashyyy úúžasnééé,pusinky,taky mne tyhle lidi vytáčej

1. črc 2016
avatar

dnes jsme videla,slysela podobnou situaci. Babicka v autobusu s vnoučatama a povída si s ridičkou,jak po ní furt něco chteji koupit a ona na to nemá. Sušenka tam ,sušenka sem.apk minuta ticho a babicka říká ,jak nechal 300,. korun v lekarni a 400 korun v kramu a stežovala se že nic nekoupila jen pivo a cigara.Bylo mi z toho dost špatne. Asi jako tobe.

1. črc 2016
avatar

to je děs ☹(((

2. črc 2016
avatar

☹️ chudák klučina. Takové "dědečka" bych hnala. Jsi úžasná.

17. srp 2018
avatar

@dashyyy to je tak smutné, jsi moc hodna. Snad má chlapeček lepší maminku...

17. srp 2018
avatar
17. srp 2018