Pediatr - Břeclav. Víte, prosím, o někom?

simona7073
7. lis 2021

Zdravím 🙂 Hľadáme pediatra pre dcéru ideálne v Břeclavi. Naša predstava je, aby bol dostupný (ak je problém, zavoláme a poradí počas ordinačných hodín), fungoval objednávací systém (nečaká sa hlavne ak idete s dieťaťom na očkovanie), CRP samozrejmosť a bol príjemný (aj so sestrou). Je dôležité, aby rešpektoval názor a voľbu rodičov. Viete prosím o niekom? Ďakujem za rady a tipy! ☺️

misamisenka
7. lis 2021

Já jsem moc spokojená s dr. Michnovou na poliklinice. Nemocní jsou ráno cca do 10, potom má objednané pacienty. Může na očkování/prevenci objednat i na odpoledne. CRP v ordinaci má a dělá ho. Dovolat se tam dá taky v pohodě a sestra je taky ok. V Břeclavi si hodně chválí dr. Grandičovou, ale ta bere jenom novorozence (my se sem stěhovali až v roce dítěte). Prachařovou fakt nemusím (byli jsme u ní jako u záskoku nebo na pohotovosti) a Přibáňová je homeopatka, což mi nesedí. A jiná možnost tady asi není.

simona7073
autor
7. lis 2021

@misamisenka ďakujem ☺️ pozerala som na dr.Michnovu a tiež sa mi pozdáva. Dcéra má rok, takže Grandičova nepripadá do úvahy a na homeopatiká nie sme 😄

evahofer
8. lis 2021

@simona7073 ještě je dobrý MUDr. Přibáň syn MUDr. Přibáňové v ordinaci se střídají. Sestřička je taky fajn.

simona7073
autor
8. lis 2021

@evahofer ďakujem ☺️ skúsim pozrieť, u nás to bude asi aktuálne až o pol roka, pretože sa mi nechce moc absolvovať posledné očkovania u nového dr., tak som zvedavá, kam nás vezmú

veronykristy
Autor odpověď smazal
Zobraz