Dětská nemocnice Brno. Máte zkušenost?

12. bře 2024

Dobrý den, mám 2m chlapečka a budeme hospitalizováni v Brně..nevím zda někde na ORL nebo na pediatrickém, vůbec netuším jak to tam funguje. Může mi poskytnout někdo více informací? Mám z toho hrůzu, že bych musela odcházet spát někam jinam, nebo čekat až se někdo uráčí mi udělat pro něj mléko (nekojím)

jeffje
12. bře 2024

Asi záleží na oddělení a obsazenosti, ale já jsem s dcerou byla na ortopedii a měli jsme pokojíček, kde ona měla postýlku a já postel.

anonymmm88
12. bře 2024

Byla jsem se synem hospitalizovana v detske, ale to mu byly 2 roky. Automaticky jsem byla s nim na pokoji. Asi 3x nás teda stěhovali z pokoje na pokoj, jednou jsem mela přes den k dispozici pouze židli a večer sestřičky dovezli rozkládací lůžko, na dalším pokoji to byla taková rozkládací pohovka, a pak jsem mela normálně postel. Všechny sestricky byly v pohode, hodné, co jsem potřebovala, tak jsem si šla říct. Na jidlo se chodilo do jídelny, ale tam jsem nechodila, něco jsem si koupila nebo mi donesla mamka v krabičce, byla tam pro pacienty lednice a i mikrovlnná trouba. Nemusela jsem nikomu nic říkat.

mirecka.jaroscakova
12. bře 2024

leželi jsme se synem na očním když měl 8
měsíců, spala jsem s ním na pokoji, normálně na lůžku, byly jsme tam dvě. mléko nevím, kojila jsem. Akorát na jídlo se chodilo někam do jídelny, ale tam jsem nechodila, odskočila jsem si do bufetu když malý spal.

kacka1994
12. bře 2024

byli jsme na pediatrickem ted v prosinci, male byly dva tydny. Take nekojim. Postel u postylky pro doprovod byla samozrejmost, jedine co, tak pro snidani a obed si doprovod dochazi ven z budovy. Obcas jsem proste nesla, protoze mala zrovna nespala a plakala, ale sestry by ji pochovaly, chovaly se tam moc hezky k detem, ktere tam rodice nemeli, nebo treba na tom obede ;)
Mleko - na zacatku jsem nahlasila kolik a jak casto miminko pije a pak jsem si musela chodit za sestrama, ktere me to namichaly. To bylo dost naprd, protoze mala treba mela hlad driv nez za tri hodiny a tak jsme musely cekat s revem, nebo treba rano to dovezly pozdeji... doporučuju si vzit par davek navic a rict jim at to pripravi kdyztak ;) Ale jako mikrovlnka a sterilizator tam je, lahvicky jsem mela stejne vlastni, ale nemelo by se podavat jidlo bez jejich vedomi.

palja
12. bře 2024

Na mléko byste měla mít nárok. U příjmu nahlásíte, že je na UM a jaký typ mléka pije a kolikrát za den a oni by vám ho měli objednat z centrálního stravování v Bohunicích.

autor
12. bře 2024

@palja Já si klidně vezmu všechno svoje, i kojeneckou vodu to mi nevadí. Horší je že on má potíže s dýcháním a fakt neodhadnu jestli mi vydrží zrovna ty tři hoďky do dalšího jídla, nebo bude chtít dřív. Záleží kolik si toho vypije. A jestli mi tam má další hodinu řvát než mi někdo něco nachystá tak to potom už vůbec do něj nedostanu. No myslím se mám na co těšit 🙈

sarinka612
12. bře 2024

Ahoj,my byli na plastice dětské,syn měl rozštěp horního patra,co se týče doktorů ,tak se rozhodně bát nemusíš,nás měla dr.Košková,velká kapacita ,doted nám to příjde jakoby syn neměl žádnou operaci nemá ani tu jizvu vidět,jedině co bylo na prd bylo to jídlo,že se muselo chodit někde do jídelny,což si myslím,že je špatně udělaný,nemůžeš nechat malé brečící děcko a jít se najíst..

sarinka612
12. bře 2024

Taky jsem z toho měla hrůzu,byla jsem z toho moc ve stresu ,při pomyšlení na tu operaci se mi sevřel žaludek,ale naštěstí to bylo dobrý,myslím si ,že pokud máš malé dítě,tak je to lepší ,než to větší,syn měl už skoro dva roky,více to vnímal,nemůžou tě od dítěte dát někam jinam....

kacka1994
12. bře 2024

Treba kdyz to nahlasis dopredu, tak s tim nebude problem mit UM casteji a jak bude potrebovat 🙂 me tam nesedla jen jedna sestra, ale to bylo spis nedorozumenim a myma hormonama :D ale jinak se to dalo ;)

autor
12. bře 2024

@kacka1994 tak budu doufat že to tam ve zdraví prežijeme 🙏😀