Dobrý a ne úplně předražený kadeřník/kadeřnice v Brně a okolí. Máte tip?

teri_92
29. čer 2020

Ahoj, neměla by některá z vás tip, kam zajít v Brně na melír? Moje kadeřnice mi odešla na mateřskou, ráda bych našla někoho nového, šikovného, ale ne úplně předraženého (mám dlouhé vlasy a už tak se to docela prodraží). Upřednostnila bych konkrétního kadeřníka/kadeřnici, ne doporučení na nějaký salón - chci jen pár jemných proužků, nemusí to být žádná speciální technika jako balayage. A prosím ne tipy na nějaký hogo fogo podnik, kam se budu stydět přijít bez podpadků a make upu :D Děkuju 🙂

andyskarsgard
29. čer 2020

Mango de coco na uvoze, Monika. Koukni když tak na jejich Facebook nebo stránky. Já tam chodím ale většinou na ombre. 😳 A krásný barvy jsem vždy měla.
Da se objednat i online.

elialen
29. čer 2020

@teri_92 byla jsem spokojená v kadeřnictví Mood u paní kadeřnice Terezy Nové (viz. Fb kadernice Tereza Nová). Mrkněte na ceník 😉

kattyd
29. čer 2020

Iveta Švarcova, kadernictvi Pitty v Lisni

kapara247
30. čer 2020

@teri_92 kadeřnice Jana Zezulová, Purkyňova 93. Zrovna dnes jsem byla. Opět krásné vlásky. https://www.facebook.com/janazezulovahair/

ivinkalinka
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivinkalinka
1. črc 2020

@kapara247 Ja jsem spokojena v salonu Josefina u kadernika Vráti 😉

teri_92
autor
21. črc 2020

super, dekuju vsem za tipy ❤️

ivsaf
13. led 2021

@teri_92 mam úžasnou a levnou 604 968 751. Paní Mirka

pmiho
23. led 2021

@ivsaf aká je to lokalita prosím? 🙂

herbinaaa
30. led 2021

já chodila do Vankovky v Brně, vždy mně to udělali jak jsem chtěla a ostříhali mně i když mám klipy. Jsem tam spokojená

ivsaf
31. led 2021

Nejlepší a velmi luxusni super ceny . Mam dlouhé blond vlasy. Kadernice Mirka 604 968 751- Veveří hned kousicek od České

magda_z
31. led 2022

Ahoj, já doporučuji T studio v Novém Lískovci. Mají celkem pěkné webovky mrkni na www.tstudio.cz Ceny jsou na Brno v pohodě a odcházela jsem vždy spokojená.