FN Brno - Urologie. Bez objednání a bez žádanky?

30. lis 2023

Hlavní dotaz je - můžu se tam zítra ukázat jen tak, bez objednání a bez žádanky?
A teď proč - během půl hodiny se mi teď rozjel (asi) zánět močáku i s krví v moči. Je mi dost hrozně a představa, že jedu přes celé město nejdřív k obvoďačce, která je úplně k ničemu a nikdy mi s ničím nepomohla mě celkem děsí. + to vše musím absolvovat s ročním ocáskem, takže čím míň obíhání a cestování, tím líp.

zuzkasim
30. lis 2023

Tak jestli máš teď krev v moči, předpokládám, že tě to taky bolí, asi bych neztrácela zítra čas na urologii (čekání cca 4h), ale zajela si teď na pohotovost nebo zítra k té obvoďačce, která je schopna ty antibiotika taky napsat, byť jinak jako doktorka za moc nestojí. Urologii ve FN Brno jen v případě nejvyšší nouze, zkušenosti bohaté☹

hanka_12345
30. lis 2023

@zuzkasim me vzdyck napsali neco a okamzite to pomohlo..to 15min..

zuzkasim
30. lis 2023

@hanka_12345 Tak to ti moc přeju, takové štěstí! Já tam byla vlastně vždy jakože na pohotovosti, jednou jako doprovod muže, skončil tam nakonec na JIP, jednou sama a doktorka se ke mě chovala tak hrozně, že jsem se s teplotou a bolestma raději otočila a jela MHD do úrazovky (kam mě ta doktorka vlastně poslala). Vždy hromada nešťastných čekajících lidí a dost přezíravé chování. Nejsem věčný stěžovatel, ale na tomto oddělení jsem i za měsíc každodenních návštěv za mužem potkala většinou jen neochotné a nemající čas. Za ten čas nemůžou, vím, ale pacient za svůj stav taky nemůže, měli bychom k sobě být všichni ohleduplní.

azeret8888
30. lis 2023

Já chodím ke sv. Anně, dá se to, ale je to nemocnice, hodně lidi a vytížení doktoři, ale snaží se

hanka_12345
1. pro 2023

@zuzkasim jo, ty jejich kysely ksichty miluju. Nastesti na pohotovosti jsem byla asi 2x za zivot ale taky sem si pripadala ze je obtezuju