Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
zuzkasim
25. čer 2020
Pár lidí tu dávalo tip na povlečení od Scanquilt, hned bych si vybrala! Netušíte, jestli mívají občas nějaké slevy? Toto jsem nikdy nesledovala, povlečení nepotřebuju nutně hned, klidně si počkám.
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
23. čer 2020
Odměnou za zvládnutí školního roku bude pro mě, babičku a děti 12 a 6 let 3-denní výlet do Prahy. Máte prosím tip, co navštívit? V plánu je ZOO (1 celý den), já bych možná ráda navštívila údolí Šárky. Hledala jsem nějaká divadla, ale za černé divadlo nedám 2tis, Spejbl a Hurvínek už nehrají. Vítám jakékoliv nápady, jako brňáci se do Prahy moc často nedostaneme.
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
12. kvě 2020
Potřebovala bych vaši pomoc, jsem asi úplně natvrdlá. Chci muži koupit knihu Tajný život stromů od Petera Wohllebena. Jenže jsem objevila, že kniha se prodává asi ve 2 variantách, jedna stojí okolo 300Kč, druhá přes 600Kč. Nedaří se mi nikde najít rozdíl v těch knihách. Ta dražší má víc stran, na nic dalšího konkrétního jsem nepřišla, obě pevná vazba, stejný popis, nebo neumím číst?
https://www.knihydobrovsky.cz/kniha/tajny-zivot...
https://www.knihydobrovsky.cz/kniha/tajny-zivot...
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
29. bře 2020
Vy mi tady vždycky dobře poradíte. Jak se, prosím, dají teď podat přehledy OSVČ na VZP a ČSSZ? Pobočky nefungují, má smysl poslat to poštou? Adresovat to na podatelnu? Formuláře jsem si vytiskla a vypsala, jestli dobře, mi bohužel teď nikdo nezkontroluje. Ale chci to mít z krku.
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
28. bře 2020
Potřebovala bych koupit prošívané chrániče matrace, nemusí být nepropustné, už žádné malé dítě nemáme, dívám se na net, ale mám podezření, že většina bude made in China, raději bych podpořila nějakého našeho výrobce. Vzpomněla jsem si pouze na Vebu Broumov, ale ti jsou cenově už někde hodně jinde. Znáte i jiného českého výrobce tohoto zboží, popř. můžete doporučit? Musí to být samozřejmě e-shop, teď to jinak nejde.
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
15. bře 2020
Někdo tu včera dával odkaz na přehledný graf počtu nakažených osob koronavirem v ČR, aktualizoval se několikrát za den... Nikde na googlu se mi nedaří dohledat. Nemáte prosím někdo ten odkaz? Ráda bych si ho uložila.
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
14. srp 2019
Dnes jsme v Lednici na zemi na cestičce viděli toto "zvíře", cca 4cm dlouhé, pohybovalo se trošku podobně jako pásovec, ale nedaří se nám to na netu pod ničím najít. Nevíte, co to je?
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
13. srp 2019
Porcelán Dity P. Máte? Jaké jsou zkušenosti s kvalitou? Kde se dá vidět naživo? Už pár let po něm toužím a naše stará sada se pomalu tenčí... Pár věcí je podle mě naťuklých z myčky, ale mýt je v ruce, nebylo by to lepší, tak uvažuju o nákupu pěkného porcelánu.
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
3. srp 2019
Prosila bych vás o tipy na rodinné filmy. Nemáme Tv, takže dětem pouštíme příležitostně filmy na PC a už nám dochází nápady na něco, co bude bavit čerstvě šestiletou a zároveň i 14-letého puberťáka. Nejsme zrovna z těch, co by nechávali prcka dívat se na kde co, fakt si vybíráme. Naposled měl úspěch např. Bohové musejí být šílení, Saxana, Vzpomínky na Afriku, u Policejní akademie jsem se pak dost divila, co všechno tam je, už jsem si to dávno nepamatovala, pro malou to moc nebylo (ale aspoň my ostatní jsme se bavili)...
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
16. črc 2019
Tak to zkusím ještě jednou. Našel by se tu prosím někdo, kdo umí dobře německy? Vymýšlím pro děti ze ZŠ hru a potřebovala bych zkonzultovat správnost jednoduchých vět, zda je obvyklé ve hře používat spíš členy určité nebo neurčité popř. bez členu, pokud jde o uhodnutí slova atd. Žádné složité překlady, ale ráda bych to měla správně.
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
9. črc 2019
Našel by se tu někdo, kdo umí dobře německy? Vymýšlím pro děti ze ZŠ hru a potřebovala bych zkonzultovat správnost jednoduchých vět, zda je obvyklé ve hře používat spíš členy určité nebo neurčité popř. bez členu, pokud jde o uhodnutí slova atd. Žádné složité překlady, ale ráda bych to měla správně.
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
23. kvě 2019
Dnes poprvé jsem vyzkoušela barefootové boty, které by sedly i na mou uzoučkou nohu. Jenže stály 4 tis:frowning2: Nemáte náhodou tip, kde by šly Leguano koupit levněji? Co jsem kde zatím našla, cena byla všude stejná a nemám dojem, že by ten materiál vydržel cca 10 let (když mi boty do 2 tis vždy těch 5 let vydržely).
Zobraz celou zprávu
zuzkasim
16. únor 2019
Nemáte tip na nějaké pěkné a cenově přijatelné ubytování na "romantický" víkend s mužem, ideálně tak 1 max. 1,5h od Brna, třeba někde na Vysočině? Dostali jsme od kamaráda tip na roubenku, ale v termínu, kdy můžeme být bez dětí, mají bohužel obsazeno:frowning2:
Zobraz celou zprávu