zuzkasim
19. zář 2021
Relaxuju u šití
Znáte to, navaříte, sní se to a ještě zůstane binec. Uklidíte a vlastně to za chvilku ani není poznat. A protože i moje práce neukazuje výsledky hned, potřebuju za sebou vidět něco hmatatelného s přiměřenou trvanlivostí 🙂

15 8

6

4 3

4

3

2

5

4

2

4


6


2

3

2

3

5

2

4

2

3


2

1

2

2

2 1

15 6

2

1

3

5 1



1



2 2

1


1


1

1

3

1

7 2

2 1

2



1



1

5 2


1

1

1


1
nahodou moc pekny i holcina stihla kocka, ja v tom retro nic nevidim🙂 u nás taky frci same neon barvy
27. únor 2022
mě zaujal střih i barva, ale něčím to retro je, taky mi to evokuje jedny moje šaty z dětství, ale toto je fakt pěkně střižený a supr barva, líbí se mi to moc
14. kvě 2022
To je krásná látka!
12. čer 2022
Zrovna tohle považuji v podstatě za kouzelnictví, poněvadž já přišiju tak knoflík. 👍😄
19. čer 2022
Originální! Moc se mi líbí
27. črc 2022
Nádherné já jehlou nepolíbená obdivuji.😁😁 Něco takového scháním pro syna 😎 Nechceš prodat?🙏
25. zář 2022
Ten je krásný, takovy retro a to ja moc ráda!!