MUDr.Dražanová/Křivková/Dostalová-Kopečná. Která je fajn?

elah
15. črc 2020

Pekný deň všetkým.
Chcela by som sa poradiť. Pred 3 týždňami sme sa presťahovali zo Slovenska do Brna. Začala som hľadať pediatričku pre moju o chvíľku 5-ročnú dcérku. Zúfalstvo, že lekárky, ktoré som si po čítaní rôznych recenzií vyselektovala, neprijímajú nových pacientov, vystriedala neschopnosť vybrať si z 3, ktoré by prijali a sú viac-menej v okruhu bydliska.
Nie som vyslovene náročná. Kým dcérka nechodila do škôlky, lekárka o nás ani nevedela. Samorejme, ako nasúpila do kolektívu, začal nám koolotoč chorôb. Nepotrebujem s lekárkou diskutovať, hľdať alternatívne riešenia, no na druhej strane, nechcem do dcérky prachať ATB zakaždým, keď prechladne.
Bola by som ešte rada, keby lekárka bola v pohode. Nepotrebujem sa s ňou vykecávať, riešiť osobné veci, na to ma neužije, ale na druhej strane, dcérka je veľmi svojská a živá, tak potrebujem niekoho, kto to bude aspoň akceptovať.
Poznáte a viete mi poradiť, ktorá z týchto lekárok je fajn? Mám teda na výber MUDr. Miladu Dražanovú (Svätopluka Čecha), MUDr. Lenku Dostalovú-Kopečnú (Makovského nám.) a MUDr. Šárku Křivkovú (Zahradníková).
Vopred ďakujem za rady a skúsenosti s danými lekárkami
Michaela

monysek2017
24. říj 2020

@elah Ahoj, mohla by ti vyhovovat MUDr. Polášková. Nedej na recenze,ale svůj dojem. Je svá,ale postarat se o děti umí. Nebude si vykládat o počasí, dovolené a tím taky ušetříte spoustu času. 1 návštěva max 10 minut i s čekáním v čekárně. Zkus, uvidíš.