Odstranění nosní mandle Brno a okolí. Kde doporučíte?

dvorakovamirka
6. led 2021

Můžete prosím doporučit kde nechat odstranit nosní mandli u dítěte na nějaké soukromé klinice v Brně či okolí.detska nemocnice v Brně momentálně neoperuje,nejspíš ani v únoru nebude,stejně tak nem.ve Vyškově.chtela bych nechat mandli odstranit co nejdříve vzhledem k tomu,že má v březnu další operaci.bohuzel situace je dnes taková,že asi všechny ORL oddělení v nemocnicích ( nechápu proč i v dětské nem.v Brno)jsou uzavřena.dekuji

marinazhodonina
8. led 2021

@dvorakovamirka My jsme byli v Břeclavi. Doporučila nám to naše brněnská lékařka. Že mají lepší přístup než Brno a můžete být s dítětem celou dobu na pokoji. Maximální spokojenost teda. Ale bylo to před 5 lety.

pginka
9. bře 2021

@marinazhodonina to je i teď ,taky sem tam byla ze synem

petiny
Autor odpověď smazal
Zobraz
petiny
10. bře 2021

@pginka ahoj prosím tě, byla jsi tam teď v coroně? Nikde nás nechtějí vzít, jen v praze na soukromé klinice za 9500,- a navíc až za 2 měsíce. ☹ případně kontakt na koho se obrátit. Díky moc

pginka
10. bře 2021

@petiny pravé ze teď ne ještě před korunou , nevím jak to tam teď funguje musím s klukem na výměnu tvt uši ,a musím vzít sebou i děti mám 4 minule mě tam směna nechtěli pustit prý jestli nemam někoho kdo by mi je tam pohlidal a ja 30 km od Baraku malém mě jeblo ,a přitom viděli ze sem tam sněmu přišla pěšky a sama

pginka
10. bře 2021

@petiny jako 9500 za odstranění Mandlí?!

petiny
11. bře 2021

@pginka Ano 9500 jen za zákrok, a kde je cesta do Prahy a ubytování ... Dělají to totiž ambulantně, ale musíte být 24 hodin v dosahu. Jde o to že to odstraňují laserem a to nehradí pojišťovna, ale v době COVIDU (který trvá už rok) jsou operace zastaveny a nikde to nedělají. V 5 nemocnicích mi nabídli, že nás napíší na čekací listinu a po uvolnění situace, až na nás příjde řada se mi ozvou .... jako je to zoufalé ... jedinou naději nám dala dětská nemocnice černopolní, kde nás pozvali alespoň na kontrolu a podle situace nás možná v rámci měsíců vezmou ...

pginka
13. bře 2021

@petiny tak to je mazec ,ja neplatila ani kačku a to nám dávali pryč jak krční tak nosní a zároveň mu dávali do uši tvt aby lépe slyšel,jelikož ja sem původně z valasskeho Meziříčí a tam mu doktorka napsala jen antibiotika musela jsem se sní i pohádát aby mu to vzali operačně kašlala na to ,pak sem se stěhovala sem do Brna a tady ho hned poslali