Psychiatrie Brno - venkov. Jak se objednat, když nebydlím v Brně?

hani2000
12. led 2021

Ahoj holky. Nevíte některá, jak postupovat, když chci objednat k psychiatrovi do Brna a nebydlim v Brně? Po telefonu mi bylo brněnským prychiatrem sděleno, že pod něj Brno - venkov nespadá, takže se k němu objednat nemůžu. Mimo Brno ale v mém okolí žádný psychietr není, musela bych jet až daleko za město. Napadlo mě přes obvodního lékaře, který mi napíše doporučení, ale tomu bych se radši vyhnula. Nemáte tip? (Pište klidně do soukromé zprávy) moc děkuju

minerva
12. led 2021

Tak si vyber jiného psychiatra a zavolej mu. Žádná spádovost u psychiatrie není. Hodně jich má plno, ale určitě najdeš. Taky jsme to řešili, také Brno venkov. Neměli by chtít ani doporučení od praktika, ale to si ověříš, až najdeš nějakého, který bere nové pacienty. Na akutní stavy je poradna v Bohunicích.

keksik002
13. led 2021

@hani2000 zkuste psychatrii v bilem dome, musite mit zadanku od doktora ale vezmou vas 🙂

chroustinka
14. led 2021

@hani2000 zkuste mudr. Krátkou (na Kounicove) chodila jsem tam v roce 2015. Slusna empaticka lekarka, minimalne ziskate informace kam jinam se obratit kdyby nebrala pacienty.