• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

90ti denní dieta. Přidáte se?

6. února 2014 
nik . jsi dobrá, zítra začínám, koli má dole?? taky se těším až ta má váha nebude začínat šestkou :wink:
18. led 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo tam být kolik máš, to je tak když mi na klíně sedí peta
18. led 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte byla jsem u našich,před chvilkou jsem přijela.Bývalý vzal prcka ještě ke svým rodičům :wink: Zrovna baštím grep.Tak já jsem se vážila předevčírem mám 2kg dole :slight_smile: Raději,ale nebudu psát kolik vážím,mám o dost míň než vy :sweat_smile: Proto si myslím,že nebudu muset absolvovat ten pitný den(teda doufám).Ale samozřejmě budu stále s vámi.
Verun gratuluji ono se to líp dá vydržet,když člověk vidí výsledky :grinning: :wink: :dizzy_face:
18. led 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluníčko a proč to teda dfržíš, když seš tak hubená?? :wink: , zůstalo ti něco po porodu??
18. led 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj nemám ještě svoji váhu a potom nejvíc mě ser. to břicho :angry: A jenom cvičením se mi to nedařilo tak doufám,že teď to půjde líp :wink: a jak jsi na tom Ty?začínáš zítra,už máš jídelníček, :grinning:
18. led 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přibrala v těhu 30 - ted mám navíc ještě 10 a nejde to dole a nejde, jojo, zítra začínám - koupila jsem si tu knížku, tak to snad nějak zvládnu a co nebudu vědět se zeptám Vás :wink: , jak dlouho už ji držíte???
18. led 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš knížku?To je fajn,alespoň nemusíš nic hledat jako já :confounded: myslím,že dneska 10-tý den.Zatím to jde :wink:
18. led 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simčo, mám teď 59,5 kg :wink: , ale obávám se, že vodový den mně nemine :sweat_smile: Sluníčko, klidně napiš kolik máš a kolik chceš zhodit, já tě naprosto chápu, že tě štve i pár kil. Mě na sobě vadí taky břicho, mám ho jak povolené, tak tam mám i špek :angry: a já se zase musim donutit dělat cviky na pupek, to fakt nesnášim totiž :rolling_eyes:

Jinak dietu držíme ,,UŽ,, 13 den dneska :sunglasses: a musim říct, že jsem si na to už naprosto zvykla a když člověk vidí výsledky, tak ho to i baví.

Sluní, musim nás pochválit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé už tak dlouho? :sweat_smile: :grinning: Vidíš mi to ani nepřijde :grinning: Tak mám 54 :wink: Budou mi stačit tak 2kg,ale myslím,že je to dobré i na to břicho.Teda,když k tomu cvičíš.Nic si z toho nedělej,pro mě je to taky asi nejhorší cvičení :rolling_eyes: Ale jinak nás taky moooc chválím :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jakou máš výšku?
18. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Ty mě ale zkumáš :grinning: Mám 164cm,jsem malinká :wink:
18. led 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to máme uplně stejně, to pak chápu, ale mě by tedy stačilo těch 54 asi :sweat_smile: Podle tabulek na netu je naše ideální váha 58, se asi zbláznili :confused: :unamused:
18. led 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
58?Tak to se fakt zbláznili :stuck_out_tongue_closed_eyes: No mi taky stačilo 54,ale jde mi spíš o to břicho :rolling_eyes: Zítra se změřím a uvidím,jestli to má nějaký účinek :slight_smile: .Ty máš centimetry jiné než u prvního měření?
18. led 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, poměřená, zvážená a du na to, nejmín 10 kg musí dole, já měřím sice 177cm, ale 67kg je děs - i když podle tabulek ideální váha - to jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ranko všem,

hlásím, že žiju, jen jsem se sem nedostala, když jsem to měla v plánu večer, tak mi to tu okoupil MM, když přijel z práce. Nějak mě není dobře, píchá mě u srdce, píchá mě v levý lopatce, brní ruka :unamused: Tak abych nedostala infarkt :grinning: Tak jsem chodila celý víkend brzy chrupat :grinning:

Mě do té ideální váhy podle tabulek chybí 7kg :pensive:
19. led 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sluníčko, já doma neměla metr, tak jsem se měřila tkaničkou od bot :grinning: a udělala čárky, ale změřila jsem se asi i blbě. Tak už to nekontroluju.Nijak se mi to nehlo v cm. Ale mám pocit, že jsem zhubla v rukou, obličeji a špekouny nad koleny, tam jsem se neměřila. Zkusim se přeměřit zítra. Co si budeš dělat dneska? Já si asi hodim na pánev porek a brambory na kolečka a osmahnu do zlatova a k tomu malilinko kečupu :confused:
19. led 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
naty :astonished: no snad to není z toho :confounded:
simi to zmáknem :wink:
Verun-já měla brambory a udělala jsem si rajčata-trochu osmahla na ol.leji a podusila :wink: Jinak e budu měřit dneska,ale teď jsem se nadlábla,tak nevím nevím to břicho :rolling_eyes: Kečup můžeš,etla jsem,že je zdravý :confused: :slight_smile: a měřit se tkaničkou :grinning: to jsi šikula :grinning:
19. led 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mám dotaz, když mám během dne na něco chut - neřekla bych , že je to hlad, můžu aspon ovoce nebo zeleninu? nebo ani to nee? :stuck_out_tongue_closed_eyes: j
19. led 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simčo, když je to jen chuť a ne hlad, tak by ses měla snažit to vydržet, ale já si sem tam večer chroupnu mrkev. Určitě ale sáhni po zelenině, ne po ovoci :wink:
19. led 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak já si teď smažim na pánvičce brambory společně s cibulkou, porkem a česnekem a ke konci přihodim rajský :dizzy_face: Už se těšim...
19. led 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam, mnam mnam už ted mi děláš chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simčo, vznikla taková kejda :grinning: , netěš se :grinning: ale chuťově to šlo, dala jsem si na to gyros koření
19. led 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi tak já baštím zeleninu,odpol.bych to bez svačiny nevydržela.Vždycky si udělám plno druhů(které mám :sweat_smile: )a celé to sním.pak hodně piju to taky dost pomáhá :wink:
19. led 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po delší době, o víkendu jsem neměla net,tak jsem nemohla napsat...po té moji užasné nemoci, jsem se ještě pořádně nenajedla,dneska jsem měla k obědu těstoviny s rajčaty, no zítra mě čeká ovoce, ale dnes jsem se musela smát, že jak tu čokoládu nemusím, tak jsem se na ni dnes vyloženě těšila, jedla jsem ji asi půl hodiny, úplně jsem si ty čtyři čtverečky vychutnávala :grinning:

Sakra holky, vy jste strašné zdechliny :angry: :angry: co mám říkat chuděra já s tou 7 na začátku váhy??? Musím se někde zvážit ať vím, jestli má dieta nějaký úspěch.
Kolik už jste teda která shodila? Já to držím nějaký 13 den, ale teď od čtvrtka jsem jedla jenom banány a piškoty, nic jiného jsem nezvládla, tak nevím...
19. led 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
janca :grinning: tu čokoládu si taky vždycky tak vychutnávám :grinning: Neboj půjde to dolů,i když moc zdravě jsi se teda nestravovala :confused: ,ale já když jsem nemocná nebo to dostanu jsem na tom podobně :rolling_eyes:
19. led 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,
tak dneska mám vitamínky, už jsem zbaštila půlku grepu a mandošku, mňam...ale nevím co mám ke sváče, aso nějaký semínka nebo oříšky,to musím doma zjistit...
ale už se těším na zítra, mám bílkovinný den, tak si udělám rybičku se zeleninou, už se na to těším mňam :grinning:
20. led 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
janca taky se vždycky těším :grinning: .Dneska jsem se po dlouhé době viděla s kámoškou a udělala mi radost.Říkala,že jsem zhubla a jde to vidět.Tak jsem tak ráda,že to nevidím jenom já :grinning:
20. led 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, to máš dobrý...mě večer manžel chytnul za břicho a říká: "miláčku a rodit budeš kdy?" :angry: :angry: dostal nabančeno, bídák jeden, no ale říkal, že to vypadá, že se zase začínám zmenšovat :grinning:
20. led 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
janca :angry: :grinning: však Ty mu to ukážeš :wink: Ještě se bude divit :dizzy_face:
20. led 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi, už se těším...hlavně že on m i teď roste do šířky, ale maskuje to tím, že prý se chystá na miminko :grinning:
Od kamarádky manžel mi taky minulej víkend vykládal, že má bříško, protože se mu ještě po narození dcery nezavinula děloha :grinning: ti chlapi jsou fakt máničky :grinning: :grinning:
20. led 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek