• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

90ti denní dieta. Přidáte se?

6. února 2014 
autor
Jančo, tu česnečku sis podle mě mohla trochu dát, nejíst brambory, jen alespoň ten vývar :confused:

A na obhlídku se teprve chystáme :wink: Už se kluci oblékají a razíme, ale myslim, že dovnitř se nedostaneme, nikdo tam nebude, tak alespoň okolí. Jen škoda,že není tak hezky jako bylo včera :unamused:

Tak páček
25. led 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš a taky je líp jak včera, v sobotu bylo hrozně mlhavo a dneska tady svítí sluníčko, super...nojo, aha, to jsem mohla, vlastně vajíčka se taky můžou, hmmm,nevadí, aspoň nesmrdím :grinning: :grinning: ale chyběl by mi ten chlebíček opraženej, mňam...večer mám nachystaný kuřecí salát, no a něco ukuchtit na zítra, asi si udělám zapečené brambory s čočkou...

Tak ať se obhlídka vydaří...
25. led 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verun tak doufám,že to vyjde :dizzy_face: Bydlet v takové lokalitě musí být hnus :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Janca tak ples se vydařil :grinning: Aspoň Ti není špatně :wink: Brambory miluju dávám si je vždycky s cibulkou :dizzy_face:
25. led 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO ples byl fakt super, manžel už se z toho chudák dostal :grinning: ale jeli jsme si ke známým pro auto a ti došli ráno v pět a kámoška pak měla hoňku upéct kačenu k obědu :grinning: ale dobrý...
Tak čočku jsem nakonec zavrhla, udělala jsem si brambory a s česnekem a bylinkami, k tomu jsem si uvařila mrkev a brokolici.
A na večeři jsem si musela udělat salát z rajčat a mozzarelly, maso nezbylo :grinning: :grinning:
25. led 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj když si vzpomenu jak jsme chodili na plesy. :sweat_smile: Druhý den jsem byla úplně hotová.Ještěže jsme vždycky spali u našich a já mohla chrnět :dizzy_face: S mamkou jsme navařily den dopředu a pak jsme měly klid :slight_smile:
25. led 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holčiny,
jak se máme?? Já docela bídně, jsem zase v práci :angry: dneska ráno jsem se rozhodla, že na příští zimu se převtělím do medvěda a v listopadu zalezu do peřin a vylezu v dubnu...ach jo, mě se dnes tááááááák nechtělo :confounded:

Sluni, já už taky raději vařím dopředu, když někam jdeme, většinou se snažím moc nepít, ale kolikrát člověk dojde ráno ve čtyři, tak je rád, když si do deseti pospí, takže v neděli jsem z postele lezla v jedenáct :dizzy_face: protože oběd byl skoro hotov.
26. led 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já se dnes po týdnu zvážila , začínala jsem dietu - 67,2 a dnes 65 parádička, kdyby to tak šlo dál, tak jsem spokojená :wink:
jink dnes mám vitamínový den - tak asi umřu hlady :frowning2: . tento den mi vůůůůůůůůůbec nesedí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jani - a co děláš, že jsi tak brzo v práci?? , to já asi do práce už asi nikdy nepudu - jsem vychovatelka na DDm a muj je OSVČ, a je v práci od nevidím do nevidím, tak nevím, jak bychom to se třema dětma zvládali :wink:
26. led 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, já dělám v lékárně, otevíráme v sedm a končím v půl čtvrté a když mám do zavíračky, tak jezdím na devět a do pěti, ale naštěstí nemáme otevřeno v sobotu a v neděli, to jsem ráda, že stihnu doma uklidit :grinning:
No to je fakt, tři děti to je docela záhul a babičku v okolí nemáte? To moje mamka s tchýní se už teď hádají, která bude kdy hlídat a to děti ještě nemáme :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani -- já už mám jen tchýni, moje mamka umřela před 3 lety :frowning2: , ta mi ted chybí nejvíc :frowning2:
26. led 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Simi, to je mi moc líto :pensive: :frowning2:
to věřím, že ti mamka teď chybí, tchýně ji nahradit nedokáže :frowning2:
26. led 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
simi to mě taky mrzí :pensive:
Já už ovoce fakt nemusím,jsem jím hrozně přejezená :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak se máme fajn.Prcek už chodí přes den bez plínek,tak to je super :dizzy_face:
26. led 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, tak to je chlapík šikovnej :wink: já dneska slupla ke snídani pomeranč, ale už jsem zkusila i ovocný džus, dám si do něj vlákninu a zasytí to stejně, možná i víc a pak už nebaštím tolik ovoce, jenom třeba na svačinu.
Holky jak je to s oříškama? Šéfová dneska baštila nudle s ořechy a tvarohem, ale napadlo mě, jestli si v uhlohydrátový den můžu dát těstoviny posypané oříšky?? a co u škrobů rýže s ovocem? To by asi taky šlo ne?? Většinou mám jenom těstoviny nebo rýži se zeleninou,tak by to chtělo trochu změnu, dneska si koupím sojové maso.
26. led 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
janca oříšky jenom v ovocný den,alespoň jsem to tak pochopila.Rýži s ovocem můžeš :slight_smile: A mléčné výrobky jen v masný den :frowning2:
26. led 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, oříšky jenom v ovocný, hmmm, tak nic, nudle budou s rajčaty...ale rýži si s ovocem udělám, bude změna :grinning:
26. led 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj já jsem si nakoupila oříšky a mandle a zapoměla jsem na ně-ze začátku.ale teď už si dávám bacha a je to lepší :wink:
26. led 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je jak s tou rýží, ale už jsem si to napsala na ledničku, takže mrknu a vidím, ale na oříšky jsem si vzpomněla až dnes, dopíšu hned jak dojedu z práce :grinning:
26. led 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čaues, tak jsme zájemci druzí v pořadí na ten byt, tak kdo ví jak to bude, okolí by mohlo být hezčí, bohužel je kolem dost sídlících firem a ty jejich hnusný dvory :rolling_eyes: , ale má se tam stavět ještě druhá etapa, tudíš by to bylo obestavěné novostavbama, těžko si to teď představit. Jinak je tam klídek, příroda blízko :dizzy_face:
Hele a oříšky jsem mám dojem viděla v nějakém receptu s nudlema, abych nekecala , kouknu na to :wink: teoreticky jakmile se nesmí oříšky, tak asi není ani ideální rýže s ovocem, obojí (oříšky a ovoce) je ve vitamínový den a jinak v jídelníčku (krom ovoce na snídani) není zařazeno. jdu kouknout...

Jináč jsem stoupla na váhu a mám už 58,5 kg , na začátku jsem měla 63 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a už mi říká okolí že je to vidět třeba v obličeji (měla jsem podbradeček :grinning: , pak ruce a lýtka taky hubenější :sunglasses: ) ještě potřebuju trochu boky a hlavně stehna, ale s těmi mám problémy od jakživa :rolling_eyes:

sakra práce, se zbláznim z toho kluka, už druhý den si dal půl hodinku spánku a konec :rolling_eyes: a to běžne spí 2 hodiny :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. led 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dobrý, nechal si domluvit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě někdo položit do postele, tak spím až do večera, pak se najím a jdu spát znova :grinning:

Veru mrkni a dej vědět, mě to tak napadlo, no kdyžtak bude klasika...rýže a zelenina :grinning: dneska budu dělat pizzu, jednu Martinovi k večeři a mě na zítra na obídek, původně jsem chtěla špagetos ale miláček chce pizzu, tak budu dělat to.

já mám pocit, že mám huběnější pas, ale takový ten faldík pod pasem mám furt :angry: :angry: :angry: ale Martin říkal, že jkdyžtak vezme nůž a trochu to ořeže :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verun dneska bylo vDobrém ránu,že stát přispívá na koupi bytu,ale nesmí být novější než 2roky.Dává státní podporu,zkus mrknout :wink:
Tak já taky vypadám líp :grinning: ,asi budu končit :dizzy_face:
26. led 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sluní, to ti stát přispívá jedno procento z úroků měsíčně :wink: to vim :slight_smile: ... Jinak se omlouvám, něco mě vyrušilo a já se na ty ořechy zapomněla podívat. Teď musim ještě něco porobit, tak sand potom zase nezapomenu :sweat_smile:

Sluní jak jako končit? S dietou? Nééééé, ty už sem nebudeš chodit :cry: , hubni dál až na kost :grinning:
26. led 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj budu za vámi chodit pořád,taky budu cvičit :wink: ,ale už si dám i něco jiného :dizzy_face: .Přece bych vás nemohla opustit.V dobrém i ve zlém :grinning: :dizzy_face:
26. led 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak oříšky fakt jen v ovocný :wink: :wink: :wink:
26. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Veru díky, no nic, tak si posypu oříškama banán :grinning: a ne těstoviny :grinning:
Dneska mám pizzu, manžel se akorát včera chudák lekl, že mu budu nutit tu zeleno-červenou kombinaci brokolice-rajčata...tentokrát jsem byla hodná žena a udělala jednu pro něj...pěkně salámek, sýr...mňam...hmmm, no ale ta moje zelelninová taky nevypadá špatně... :grinning:

Sluni, jak říká Verča...až na kost :grinning: :grinning: holky, já se rozhodla, že sem budete chodit tak dlouho až já zhubnu těch deset kilo...akorát, že z vás budou anorektičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jak jste se jednou bavily o té váze podle tabulek, kolik bych měla vážit když měřím 177 cm??? Díky
27. led 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :wink:
holky až na kost?To bych už tady nemohla ani psát.Pod úderama do klávesnice bych se rozsypala :grinning:
Jinak janca já nevím,kde to holky hledají,ale Verča Ti to určo napíše :wink:
27. led 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty Sluni, ale ale aspoň by měl malej Martínek konečně pořádný štěrchátko :grinning: :grinning: :grinning:
Počkám na Verču co mi písne.
27. led 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
janca :grinning: štěrkátka už ho neberou.Určo by mě hodil pod postel :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY

já taky měřím 177 a momentálnš vážím 65kg, chtěla bych shodit tak na 57kg, ty jsi na tom jak, :wink:
27. led 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Símo, neblbni!!! 65kg??? to jsem vážila před dvěma lety, já bych chtěla shodit aspoň na 60cm, mám po mamce docela prsa a boky, pas mám relativně štíhlej, ale ten zadek :confounded: takže já mám teď tak 69kg, ale ještě minulej týden to bylo 70.5 kg :grinning:

Sluni, pořád lepší než kdyby tě dal nějakýmu dítěti na pískovišti :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
janca - já jsem taky bokatá, ale když jsem se vdávala měla jsem 52 kg, to byla parádička :wink:
27. led 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek