• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

90ti denní dieta. Přidáte se?

6. února 2014 
Jani tak odpoledne budu vyzvídat, protože já tomu pořádně fakt nerozumím, chápu jen dnešní bílkovinový den a ty další jako UH a ŠK, v těch jsem mimo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hele ještě dotaz, zeleninu můžu každý den??? :confused:
8. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky,tak jak koukám tak to šlape :grinning:
Bohužel mě knížka taky nedošla-je asi o ní zvýšený zájem,paní v knize říkala že mě pošle SMS až dojde...
Jinak otázečka,takže třeba sojovou drť k hrachu můžu?? Asi jo že....
8. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soje nerozumím vůbec :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makelko ja tomu taky poradne nerozumim tak co vyzvis tak mi pisni do IP jooo?? diiik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak my se zitra stehujeme tak nevim kdy nam v novem zapnou net, takze zsizzi rada bych zacala s tebou ale asi to vyjde az nekdy pristi tyden ten muj start tak pockam na evikuu :wink:
8. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jeste takovej drobnej dotaz cvicite? Ja se snazim jezdit na rotopedu ale je to fuska jako blazen...hlavne potrebuju shodit stehna a mam strach abych si je tou jizdou jeste nevykrmila :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ted amoc necvičím, musím začít zase chodit na spinn, ale u mě je dost těžký hlídání :unamused:
8. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky necvičím, jen občas se donutím jít bruslit :slight_smile:
8. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé kdybych byla v LIpníku, bruslila bych až bych brečela, tady není kde :unamused:
8. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky necvičím, nem hlídání a když mám tak lítám po nákupech...na cvičení není čas :frowning2:
8. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ale už držím pátej den :grinning:
Jinak já mám eliptický nebo jak se to píše/ rotoped ale vždycky jsem tak ráda večer když brďola usne že si hrcnu že fakt nemám ani náladu...
8. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm tak to jsme na tom stejne :frowning2: ja taky nemam hlidani :frowning2: :frowning2: holky a jak casto se ji a po jakych porcich? A myslite ze bude problem kdyz si dam denne bilej jogurt? Ja to potrebuju kvuli ka..ni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že soja s hrachem v pohodě...já mám v albu, taky záměrně fotky, kde vážím asi 62 kg a ne teď těch 70 :grinning: :grinning:

Jasný Makel, za chvilku to probereme, holky už jsou v parku, já v práci, ale za chvilku zvedám pérka :grinning:
já cvičím, když mi to vyjde, doma mám taky eliptický rotoped - orbitrek , takže když mám náladu cvičím na něm, ale teď jezdím na kole a chtěla bych začít běhat, ale mám obavu, že se u nás v lese ztratím :grinning: :grinning:

Anddy, jogurt si dej, Simča taky pila mlíko každej den...jo Mak a zeleninu můžeš :wink:
8. dub 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anddy, já třeba měla občas průjem, asi z toho ovoce na které jsem nebyla zvyklá (tolik jíst) a hodně jsem pila, nacož tělo taky nebylo zvyklé, tak jsem kakala lehce ... až moc lehce :grinning: :grinning: :grinning: hele, jogurt by to mohl narušit, ale já fakt nevim.l Já jsem to dodržovala fakt přísně, tak jak to má být, žádné sváči, žádné potraviny a pochutiny co ten den neměli být, takže fakt neporadim :wink: Ale jak psala Jája, že Simča vypila denně hodně mlíka a stejně hubne, tak to asi neva :wink: Záleží jak si jedla předtím, je možný, že budeš hubnou lehce i tak, protože najednou budeš jíst zdravě oproti dřívějšku.

Makelíno, s tebou bude mít Janča asi hodně práce na vysvětlování :grinning: :grinning: :grinning: na první stránce je stručně napsané co se smí jíst v určitý den a v jakém pořadí jsou dny a o stránku nebo dvě dál jsem vypsala vyloženě potraviny a pochutiny co se smí v určitý den:wink: Tak co ti není jasný, ženská :grinning:
8. dub 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave mi bylo sdeleno, ze budeme 14 dni bez netu :angry: :angry: :angry: to zdechnu :grinning:
Nikus ja prave nejim moc prasacky, premyslim ze potrebuju nejakou bombu aby se to hlo a pak zase v klidku pokracovat .....moc se mi nechce do tech mlecnych diet apod. :unamused:
8. dub 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://uloz.to/1595278/90denni_rozlisovaci_dieta.pdf
Holky, hodila jsem knížku na net, protože na mail je příliš velká, tak stahujte :grinning:
8. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pěkně, Ivee :sunglasses:
8. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mě dnes přišla ta knížkaaa :grinning: :grinning: :grinning: byla ve schránce :dizzy_face:
akorát,že si ji potřebuju nejdřív trošku počíst a navíc zítra mě to budou píchat,tak asi den dva počkám až budu ready:slight_smile:
8. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme :grinning:
8. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cccc si stahujte noo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tohle by mě taky určitě šlo,teď,když už mám knížku,že jo :angry: :angry: :sweat_smile:
8. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
xsuzzi, jí pak prodáš a je to :dizzy_face: :sunglasses:
8. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikouši si piš, že se mnou to bude těžký, jako já jsem nechápala pojmy UH a ŠK :grinning: :grinning: :grinning: Jaňulka to se mnou zvládla během 5 minut, beruška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže zítra mám brambory asi s pórkem a dám si k tomu rajčátko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale těším se na pátek, dám si pizzu, akorát v sobotu mi vychází ovocnej den a to jedem na oběd k bábi, to bude boj :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě mám taky jeden dotaz, co jíte v UH na večeři, to sladký, řeším co si dát, sladký na noc mě moc nejede ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už čtu :grinning: :grinning: :dizzy_face:

a :sweat_smile:

tady píšou,že u škrobového a uhlohydr. dnu mám dodržet 3 hodinovou pauzu mezi obědem a véčou......to jako,že budu obědvat ve 12 a večeřet už ve 3??? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a co budu jíst pak,když už nic nesmím :fearful: :fearful: :sweat_smile:

a ještě :sweat_smile: tu píšou,že se nehladoví jo a přitom jsou jen 3 jídla denně a po 8 už se jíst nemá......jste si jistý,že přitom hlad fakt není?To umřu hlady né? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pokud ti nejede sladké tak si dej to co jsi měla k obídku ale menší porci.hlavně nzapomeň na čokoládu ta je povinná :grinning:
wsuzzi já si tu knížku stejně koupím-myslím že to není špatná ivestice.
8. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky čoko nejím,mě sladký nechutná a budu ho muset jo???No to je boží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ale už se těším jak začnu :dizzy_face:

knížka je dobrá,jj,ji pak prodám nebo si nechám po druhým mimi :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož na čokošku fakt nezapomenu, se na ňu třepu už dneska :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cože po 3 hodinách jo? To bych umřela :confounded:
8. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale mám teď hlad, prolívám se tu vodou, ale hlad mám, přemýšlím, jestli si mám jít pro mrkev nebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nebudu psát ani co sem teď sežrala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem prase :zipper_mouth:
8. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě můžeš, si to užij :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek