• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

90ti denní dieta. Přidáte se?

6. února 2014 
Ty jo Evikuuu dobry to by mi stacilo 4 kg ty blaho :dizzy_face: :dizzy_face: gratulejsn :grinning: a ty si davas sem tam svacu?
A holky jeste dotaz opravdu dodrzujete bezvajecne testoviny a tak???? :confused:
22. dub 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za gratulace :grinning:
Jo jo někdy si svačku dám :grinning:
22. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anddy, já si taky myslím, že ty váhy co ti měří i tuk a tak jsou na nic, ale radši jsem se zeptala, tak já mrknu po netu, a něco objednám, stejně ještě potřebuji takový ten ruční vysavač, máme doma andulku a nějak mi pelichá, tak musím každý druhý den vytahovat velký vysavač...nebo otevřu okno a klec a bude klid :grinning: :grinning:

Dneska budu mít zeleninový den, ráno jsem se nějak nestihla vyhrabat z postele včas, tak jsem z lednice vzala jenom papriku, okurek a rajčata a taky kefírové mléko, no bude mi to muset stačit :grinning:
23. dub 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Andy, raději budu jíst abych neměla hlad, i když hubnutí bude pomalejší, ale určo zdravější. Včera jsem byla hodná a držela jsem se :grinning: Od příštího týdne chci začít pravidelně bruslit, tak bych mohla taky nějaký to kilčo ztratit. Jsem zvědavá na sobotní vážení.
23. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ráda bych se k vám přidala,ale až od pondělka :wink: páč přes víkend máme plný barák lidí,budem slavit 2narozeninky mladší dcerky a manželovi narozky.také mě nahlodala Evikuu :grinning: takže jestli s vámi můžu začít??
23. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Reni,vítej v klubu :slight_smile: jasně že se můžeš přidat :slight_smile:
23. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Rendi, vítej u nás...aspoň se zde nebudeme bát :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky moc za přivítání :slight_smile: ale jak jsem psala,začnu až od pondělka,přece si nemůžu nechat ujít ty dobrůtky :grinning:
23. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikka: ahojky, zdá se mi to jednoduché, kolik už jsi shodila? Držím palečky!
23. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako že odbočuju od tématu....tohle je fakt božíííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1794147&vReferer=%2Fphotos%2Frenda71
23. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
janca :grinning:
23. dub 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renda, to je fakt úžasný foto, jsem se tady normálně strašně dlouho smála, malá je rozkošná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ne že by zbytek dětí nebyl :grinning:
23. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :wink:
23. dub 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ženy, mám za sebou oběd...jako paprika, 5 rajčat, půlka okurku a acidofilní mléko, mě teda moc nezasytilo, ale co se dá dělat...najím se až dojdu domů...ale koupila jsem si racio chlebíček, tak žvýkám aspoň to :grinning:
Ale jsem s té zeleniny pěkně nafouklá... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj jsem ráda Rendi že jsi nás našla :grinning:
23. dub 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendi pridej se at je nas vic nebudeme se bat vlka nic :dizzy_face: :sweat_smile:
Tak ja jsem dnes mela brambory s lilkem mooooc dobre :grinning: akorat jsem to zhltla :frowning2: , protoze jsem byla ve meste a nevzala jsem si jablko ani nic, tak nez jsem to udelala tak jsem mela hlad jako vlk :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar...kde jste?? :confused: :confused:
mě je nějak divně...je teda fakt, že jsem do sebe včera v osm večer nalila jedno kafe a acidofilní mléko, ale potřebovala jsem na záchod :grinning: :grinning: :grinning: no a nic... :angry:

Dneska mám k obědu rýžový salát, už se na něj těším....akorát nevím proč, ale když ho dělá mamka, tak je lepší...asi ji budu muset říct, že mi ho příště připraví ona :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cholky???? kdepak se mi touláte??
já jsem po papu a prasknu...klasika...já nevím, proč se tak přejídám...ale rýže je hladný jídlo, takže dobrý :grinning:
24. dub 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady je kliiiiiiiiiidek.....janco jak ty jsi na tom s tou dietou? Jako drzis nebo nedrzis nebo jinou? :confused:
Kde mam partaka jako? Halooo co budeme papat zitra na ovocnej?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky normalne mam strach vlizt na vahu ze jsem nezhubla...to bych se asi zhroutila.....za jak dlouho jste meli prvni ubytek? Ja mam pocit ze jako nic :frowning2: tak se bojim bojim, ale asi na ni budu lozit v sobotu jako muj nezvestnej partak :dizzy_face: :grinning:
24. dub 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čus, jen nakukuju... Jani, je ti stále divně? :confused:
24. dub 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Addy, první úbytek byl asi po týdnu nějaké kilo (mám dojem) , ale jen na váze, na sobě jsem dietu začala pociťovat až po 14 dnech a víc :wink: Jakože mi začal ubývat konečně i tuk a ne jen voda :angry:
24. dub 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikky no prave jsi me uklidnila, vydrzim neboj :wink: neni to tak strasne a ani nemam hlad :grinning: ja jsem teda nikdy nebyla jedlik jako ze bych se precpavala ale to sladkeee a dnes ho mam na vecu jupiiiiiii :grinning: :grinning: :sweat_smile:
24. dub 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooojky jdu jen juknout protože zítra vstávám ve 4h a jedeme do Varů.Scháníme autíčko,takže nevím jak to s dietkou bude /škroby/
Jinak po 20dnech hlásím -5kg :grinning:
jsem moc za tuto ditu ráda.
24. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyyy jo evikuuu blahopreji moooc....kolik jeste potrebujes dat dolu? :sweat_smile:
24. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju.No mám momentálně 89kg na 173cm vejšky takže aspoň 10kg bych ještě ráda.... no uvidíme jak to půjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2009 ve 03:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

evikuu - co nespíš a píšeš tady o půl 4 ráno?? - jo ty jsi nějak jela nebo co, že???

tak já jsem tu s váma ještě, chci dát dole ještě 2 kilča, tak jsem dietu prodloužila, dnes budu mít zapečený lilek s masíčkem, manam, mnam :wink:

jani a jak to jde tobě,??
25. dub 2009 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja se dneska vazila :unamused: na digitalni vaze mi to ukazalo -0.4g :angry: a na klasicke zase skoro -2kg :dizzy_face: Tak jsem zvazila prcka a digitalni ho nevzala a na klasicke ma 12kg coz ma tak mam asi neco dole, ale na centaky jeste ne tak uvidime kdy pujde pryc i sadlicko :wink: :grinning:
25. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj tak jsme včery byli na otočce v KV 5hodin tam a 5 domů.Autíko jsme pořídily a to je hlavní.
Včera to bylo s dietkou na prdek ale co taky se někdy musí ulítnout :grinning:
andy na začátek dobrý a neboj,to přijde!!
26. dub 2009 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evikuu tak to je super ze mate auticko nove a jakou znacku jste poridili? :confused: My mame ted dve ale ani jedno neni moje krevni skupina, na podzim je obe prodame a koupime jedno velike rodinne a pritel bude jezdit sluzebnim do rachoty a zpet :dizzy_face:
Jinak vaha mi dneska potvrdila ( ta digi ) ze mam 1 kg dole....ale ja cekam na ty centaky, to asi bude trvat jak psala Nika tak snad se dockam :dizzy_face:
26. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam my jsme ujetý na velký auta máme šestimístného fiata-MULTIPLU a koupily jsme ještě jednu :grinning: manželovi dám tu naší starou a já si nechám tu co jsme dovezli-zlatá barva to je moje :sunglasses:
Naši mají taky jednu a protože bydlíme v jednom baráku tak tady stojí tři a nějak si myslím že to budou mít problém sousedi vydejchat ale na to prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak opravdu někdo hubne na cenťáky dřív a někdo zase na kilča-jen tak dál :grinning:
26. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek