• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

90ti denní dieta. Přidáte se?

6. února 2014 
Jo a ja se na to uz ptala ale nedostalo se mi odpovedi :frowning2: dodrzujete to opravdu tak uplne ze mate treba nevajecne testoviny atd. :grinning:
A kde mame novacka? Rendi doufam, ze jsi to nevzdala :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anddy no to je sice pravda, ale bylo to dobrý, i když teď večer je to už horší :grinning: :grinning: :grinning: Ještěže manža není doma :grinning:

Já jsem teda pod 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Já se teda snažím, koupila jsem si semolinový těstoviny a koukala jsem i po celozrnných, takže já se snažím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink: Ale kdyby nebylo zbytí, asi bych jedla i ty vaječné :wink:
28. dub 2009 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já mám 34 - za 14 dní a dole mám 10 kg :wink:

jo a tětoviny jsem jedla normální a zeleninovou pizzu jsem jedla kupovanou abez sýra 100% nebyla :frowning2:
29. dub 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a krásné ránko všem :dizzy_face:
včera mi nějak blbnul net,tak snad dnes bude vše o.k.tak já mám za sebou první dva dny a musím se pochválit :slight_smile: snažím se co to jde,ale už se těším na večer na ty dortíky :grinning: to sladké mi dost chybí :frowning2:
29. dub 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dneska mám vitamíny, tak jsem zvědavá, jestli to bude zase boj.
Andy jám skoro 27 a taky mám pocit, že se mě ty kila drží :grinning: Ale zase si říkám, že je to takové to zdravé hubnutí :grinning: Já jsem odhodlaná od zítřka zpřísnit, jako vše dodržovat jak se má. Mám totiž pocit, že v tom nemám žádný řád :sweat_smile:

Holky, jak to máte s pravidelností jídla? Myslím, jestli dodržujete denně stejný čas. Např. Snídaně v 8.00, svačina v 10.00 atd. Nebo jíte když máte hlad?
29. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak to jste mlady zabky ze Simco? Ja budu mit letos 35 :frowning2: :wink: Ja jsem nikdy nemela vubec zadny problem s kilama, ale pribrala jsem v tehu 28kg a nejde to dolu :frowning2: teda uz mi zbyvaji 4kg ale hooodne centaku :grinning: :grinning:
Ilonko nekde jsem cetla ze se ma jist az mas hlad, ale vsude jinde rikaji ze mas jist pravidelne. Ja jim kdyz mam hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja ho mam docela pravidelne :grinning: :grinning: :grinning:
Renda sladke mi taky chybi a kdyz mam veceri sladkou, tak sezeru vic nez je dovoleno :angry: a pak se divim ze? :frowning2: :confounded:
29. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj beruny,
tak já jsem stejný ročník jako Ilča, a kila mi šla dolů hooooodně pomalu :grinning: ale to bude tím, že jsem to pak začala flákat, ale stejně to nechápu, snažím se jíst zdravě pořád a nic... :rolling_eyes:
jinak těstoviny kupuju jenom bezvaječné, nejlépe semolinové, bo selozrnné jsem nikde neviděla...takže mi Mak laskavě řekni, kde jsi je koupila...já po nich koukala a nic...ale je fakt, že blbě vidím :grinning: :grinning:
a s tím dodržováním hodin, já to mám v práci tak, že snídám mezi 7-7.30, oběd asi tak 11.00-11.30 a doma jím kolem 17.00, mezitím zbodnu aspoň jablko nebo banán, tak kolem druhé a pak nic...teda pokud nejdu jako včera opékat párečky... :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, zkus se na ty celozrné těstoviny zeptat ve zdravé výživě. Holky, kolik toho sníte na sdladkou večeři?
29. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilonko hooooooooooooooodne :grinning:
Janco ja je kupuju v Tescu ty celozrne a u vas budou urco taky :dizzy_face:
29. dub 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anddy my tady máme akorát Albert,Coop a Lidl, no je fakt, že jsem po nich koukala jenom v Albertě, zdravou výživu mám z ruky, ale zítra jdu do města, tak mrknu, ale třeba jako u nás na dědině, je teda nemají vůbec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
janco tam asi neeee :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anddy to je fakt, tam mají prd :grinning: :grinning: to už známe a to ta naše dědina, je skoro město :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ty Anddy a v kterém tom Tescu je kupuješ?? Když tak koukám do tvého pasu tak v čechách to asi nebude, co?? :grinning:
29. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já si dnes dala k obídku těstoviny se žampióny a s kapií,byla to docela mňamka :dizzy_face: Teď mi starší dcera přinesla ze školy dva kousky buchty co pekli o vaření :slight_smile: to si dám do nosu!kafe se pít smí?
29. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny, kafe můžeš, ale černé,. bez mlíka a bez cukru :wink:
29. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janco jo jo v cechach neee ja jsem v UK :dizzy_face: Holky ja piju kafe s mlikem, ja bych to bez mlika nedala :unamused: :sweat_smile:
29. dub 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak ty jsi na ostrovech, ty se máš :dizzy_face: já se naučila pít kafe i bez mlíka, dokonce jsem o víkendu vypila asi čtyři turky, což nechápu, normálně bych to nepozřela...divný, fakt :grinning:
29. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
anddy já ho pila po celou dietu a mně to nevadilo :wink:
29. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam kafco rada a bez mlika ani ranu, to jako jeste se vzdat toho toz to neeeee :zipper_mouth:
Koceny me ted kamoska rikala ze si dela vzdycky na jidlo pizzu s listoveho testa a vece si to udela na sladko :dizzy_face: to by mi taky chutnalo, ale myslite ze to listove testo je O.K?
Dneska jsem si zkousela kalhoty ktere jsem jeste pred 14 dny sice zapla ale stehna jsem v tom mela napresovany jako prase a speky mi vytekly vsechny ven vrchem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a dneska? Ptate se? Uplne super mi padnou :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning:
29. dub 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
z listoveho testa ....omlouvam se jsem pako :angry:
29. dub 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anddy no vidíš, velká gratulace :slight_smile: no s tím těstem, pokud vím, tak je v něm strašně moc tuku, jednou jsem četla recept na listového těsta a mám pocit, že se tam dává celá kostka tuku a vajíčka...takže asi ne :pensive:
29. dub 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé, Andy :dizzy_face: tak to je supér :sunglasses: Makelíno, vidíš, to vidííííš? Taky si už mohla ovblíknout věci co si nosila ve 20 kdyby si NEPOLEVILA!!! :grinning: Já ti dám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Na tebe budu dohlížet :sunglasses: :sweat_smile:

Na to listové těsto bych taky radši rychle zapomněla :confused: :wink:

Hele, Jančo, ty tvoje chutě...mno... uvidíme :grinning:
29. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
NIko dikyyyyyy :grinning:
Ona to dela z kupovaneho, ale ja nebudu pokouset osud a vydrzim...jeste jsem se nemerila, jenom jsem zkousela garderooooooooobu :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :angry: :angry: tak se jdu pochlubit jak jsem dneska pekne vybouchla :cry: Holky me ted bylo tak zle ze jsem myslela ze zdechnu :frowning2: slabost jako blazen, unava a vztek to jsem jeste nezazila a ty chute no hnus :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak jsem sezrala 2 parky, malej muffin, pasek horke cokolady a hrst polstarku plnenych nugetou :angry: :angry: :angry: na dusi me to sere ale je mi liiiip :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ono se blizi ms, tak je to mozna tim, ale ty ovocne dny me asi zabiji.....budu si delat zeleninu :pensive:
29. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sorry, ale to mě pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: Tak hlavně že je líp, občas se to neposeréé :wink:
29. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikouši už jsem hodná a snažím se a už obleču svoje bílý kalhoty, co jsem nosila před těhu naposledy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak listový těsto určitě neeeeeeeeeeeee, to je děsně tučný, pokud chcete těsto, určitě kynutý :wink:

anddy dobrý :grinning: :grinning: :grinning: tož siss ulevila :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jináč teda když vidím, jakým způsobem zhubla simča, kafe s mlíkem, vaječný těstoviny, pizza se sýrem,... :grinning: :grinning: :grinning: tak je to docela bomba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: simi fakt jsi šikovná :wink:
29. dub 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jináč dneska jsem měla špagety, zapečený s lečem, bylo to dobrý a na večeři dortíček z cukrárny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: ale neměla jsem tu čokoládu, tak tu jsem pro dnešek oželela :wink: Jináč mě teda z toho bylo blivno, radši bych si dala ty špagety :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi to budu dělat tak, že budu jíst večer to samé, co na oběd, jen půlku a bude :wink: I když jsem měla na sladký chuť jak blázen :wink:

Zítra mám vitamínky, plánuju ty zapečený jablíčka s kokosem, koupila jsem si sušený švestky a meruňky a hodím na to vlašáky a snad to zvládnu. JInáč na véču plánuju asi zeleninovej salát s olivama :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..
opožděně se přidám, můžu..? Sleduji Vás delší dobu.. ale teprve teď jsem našla odvahu :slight_smile:)
OD ZÍTŘKA ZAČÍNÁM (je prvního)..

Chtěla bych Vás taky poprosit, zda-li by mi nějaká neposlala nějaké materiály z netu, jako třeba jídelníček, nebo přesný seznam, co ano, co ne.. Něco bližšího a obsáhlejšího.

Nebo alespoň odkaz, moc Vás prosím.. :dizzy_face:
30. dub 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
obla vítáme tě :grinning:
tady se toho dočteš hoodně - hlavně ty recepty jsou super.Jinak na první stránce této "debaty" je vše potřebné http://chudnime.kiga.sk/index.php?sid=436f931eb6b205e533bb8cdcce8b80f9
Holky nějak nestíhám psát ale sleduju Vás :sunglasses:
Malá mě marodí a tak jsem v jednom kole sní... držte se a hubnutí zdar!!!
30. dub 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek