Cvičení pro začátečníka. Máte tip?

26. led 2022

Ahoj 🙂 chci se zeptat, jestli některá nemáte tip na cvičení pro začátečníka. Moje váha se blíží 100kg, moje kondicka je fakt hluboko pod nulou. Jsem taková menší zdechlina. Někdy se mi zdá, že na to cvičení jen koukám a už jsem unavená 😄
Kdyby někdo měl osvědčený tip, budu ráda. Baví mne i aerobní cviky, ale na YouTube jich moc není. Diky

jjasmina
26. led 2022

Základ je strava nicméně, já investovala peníze do trenéra, který mi udělal cviky na míru a sestavil cvičební plán.

mamikry
26. led 2022

Ja jsem zhubla a krasne vytvarovala jogou a pilates, ale to se bez instruktora uci spatne. Ted po poslednim porodu jsem zhubla diky uprave stravy. Maly ma podezreni ABKM, takze jsem spolecne s mlekem v podstate vyradila z jidelnicku cukry (susenky, sladke pecivo, jogurty slazene apod.) a nahradila zeleninou. Vaha sla dolu sama. Pokud chces zhubnout, doporucuji upravit jidelnicek a k tomu pohyb. Na instagramu se da najit spousta profilu, kde se jidlem zabyvaji, mrkni. 😉

wladimira
26. led 2022

@jjasmina naprosto souhlasím jestli se sebou opravdu chcete něco udělat a měla výsledky žádné jojo efekty tak oslavte trenéra ve vašem místním fitku pro začátečníka je to idealni vše vás naučí jak cvičit správně 🙏🏻

novamamina
26. led 2022

Já bych si zašla na změření in body a podle toho nastavila kalorické tabulky. 80% je v jídle. Když jedu podle tabulek kde váha dolů. Ale já jsem kráva a nejsem schopna udržet se 😔

jjasmina
26. led 2022

@wladimira 98---60, takže ano, ale vše je o vůli, co si budem povídat