Cvičení s Jill po porodu. Kterým videem začít?

alimama
23. říj 2013

Holky,prosím poraďte, co je začátek cvičení s Jill..nějak se v těch levelech nevyznám a level 1 jsem našla rovnou 2x. Jsem 6týdnů po porodu, kojím a ráda bych tohle cvičení zkusila. Cvičí se to stejné denně, chápu to dobře? ,) Díky moc za rady

markkketa
23. říj 2013

ano, cvičí se každý den to samé, pak přejdeš na vyšší level a znovu atd. Já to začla cvičit a bylo to super, i když jsem vydržela vždycky jen pár dní po sobě a pak znovu, za 2 měsíce jsem měla 5kg dole. Ale cvičila jsem, když už jsem byla rok po porodu. Začala jsem něčím lehčím, protože jsem měla svalstvo dost ochablý a neumím si představit skočit rovnou na Jill 😀 ale třeba jsi v lepší kondici! Držím palce!

klaire22
23. říj 2013

ano, cvičí se to denně po dobu 30 dní. Každý level se cvičí 10 dní.
Pokud kojíš, tak bych cvičila lehce, ať se ti do mlíka nevyplavuje kyselina mléčná, která může mlíčko okyselit a miminko pak nebude moc pít. Raději volněji 🙂
Jinak už po pár dnech jsou vidět výsledky, nejkrušnější jsou 3 dny, pak už je to paráda a člověk se cítí dobře 🙂

nnnadja
24. říj 2013

Ahoj. Ja jsem 4 týdny po porodu a zacla jsem v pondeli. Dnes jsem ale vynechala. Noc byla trochu narocnejsi, tak jsem si dala jen sklapovacky. Ale odpoledne planuju dlouhou prochazku. Jsem zvedava na vysledky. Muzeme se podporovat@alimama