• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cvičíte doma?

30. července 2013 
Jestli ano, co ?
Co pomáhá podle Vás nejvíce ?
Dřepy, lehy sedy, běh .... ?
30. črc 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem doma začínala s Jillian Michaels, podle videa :slight_smile: jen tak dřepy, sedylehy mě moc nebavily, tohle mě fakt chytlo a funguje to skvěle - spousta holek tady má v albech fotky před a po s úžasnými rozdíly :slight_smile: cvičím pravidelně skoro půl roku a takhle skvělou postavu jsem neměla snad ani na střední, a to jsem tenkrát sportovala dost (a neměla po dvou dětech ;))
30. črc 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jillian Michaels - 30day shred, Ripped in 30, Six week six pack, Cardio kickbox, Killer abs....
Shaun T.- Focus t25
Billy Blanks - Insane abs
30. črc 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda Shauna T25 budu také stahovat. Je to velká makačka?
30. črc 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raffaelo Je :grinning:

Taky jsem s tím teprve začala, ale vypadá to hodně slibně. Je to nabušený od začátku do konce, není čas na výdech :wink:
30. črc 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda o tom ani nepochybuji, to jeho Insanity nebyla výjimka :grinning: Nepamatuješ si odkud jsi to stahovala? :slight_smile:
30. črc 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začátek 30 Days Shred od Jillian, pak Ripped in 30, mezitím Kickbox Fastfix a posilování na břicho s Bobem Harperem, nebo P90X s Tonym na břicho. Kombinace všeho dohromady bylo to nejlepší :slight_smile:
@andreikakrausova
30. črc 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raffaelo z edisk.cz (za poplatek) :wink:
30. črc 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda hááájzlíci, na poplatky jim prdím :slight_smile: a začínáš tou alfa fází?
30. črc 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raffaelo Prý se z toho dá stahovat jedno video denně zdarma, ale já to chtěla všechno hned :wink:

Minulý týden jsem si zkusila 3dny cvičení a dnes jsem začala alpha fází, chci mít "pátek v sobotu", to jsou 2 cvičení za sebou :wink:
30. črc 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda aha, tak to děkuju za tipa, kouknu na to :slight_smile: taky bych měla raději ten pátek v sobotu :slight_smile: přeci jen po tom týdnu je to takové lepší :slight_smile:
30. črc 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skajana jak přesně začínala ?
Prý je to na díly ...
mě jde hlavně o stehna a zadek :(
30. črc 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreikakrausova První co jsem cvičila byl 30days shred, pak jak už psali holky ripped in 30, 6week 6pack, dost se mi líbí banish fat boost metabolism a no more trouble zones - sice to je delší, ale uteče to jako nic :slight_smile: Jill má i program přímo na stehna a zadek - jmenuje se killer buns&thighs ten je taky fajn, ale úplně začátečnický to není
30. črc 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jsme začla cvičit od Jill Cardio Kickbox, a jsem z něj nadčená fakt mně baví, a ted jsem si stáhla Killer Abs a chtěl abych s ním o víkendu začít, tak jsem zvědavá
když vidím co holky dokázali schodit a vyformovat postavu,tak si říkám že to musim zvládnout taky
30. črc 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé holky super, dík za infooo
30. črc 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek