Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

misicka455
17. led 2009

Já se budu vážt zítra tak jsme zvědavá, dneska mám zviřátkoví den a jdeme na obídek tak si dám nějaké masíčko 🙂

misicka455
17. led 2009

Jediné co mimoc nejde je děit ovoce a zeleninu v jen jeden den. Takže někdy mám na snídaňi ovoce na oběd zeleninu a na večeři taky zeleninu, ale nechavám si rozmezí aspoň tří hodin 😉

misicka455
17. led 2009

Dm netuším zdaje ve vodičkově ulici nejsem z Prahy 🙂

tezka
17. led 2009

Holky, jakou si kupujete tu sojovou pastiku? Koupila jsem si v DM Delikates a pripada mi, tze je bez chuti...

mikesa
17. led 2009

Nazdárek spolubojovnice 🙂
nějak nestíhám písat 🙂 Ale i já jedu dle Kořínkové a na nic jiného nekoukám!!! Myslím si, že není dobré míchat více diet dohromady!!! Buď jedete podle Kořínkové nebo Atkinsona.......... 😒 Takže já mám Kořínkovou a na nic jiného nehledím i tak mám občas problémy co kdy a s čím nesmím 😉

mikesa
17. led 2009

Dm je opravdu ve Vodičkové a koupila jsem si nějakou paštiku s bazalkou a česnek, tak uvidíme jaká bude 😉
Dneska mám také zvířátka a jdu si dělat masíčko a k večeři budou kuřecí játříčka 😀

mikesa
17. led 2009

No a zítra budou kytičky a chci zkusit ty bramborové placky s tofu 😉

mikesa
17. led 2009

Vážit se snad ani nebudu - radši 😉 mám pocit, že budu extrém a přiberu, vždycky mám něco extra 😠

misicka455
17. led 2009

Tá paštika s bazalkou a česnekem je výborná támi churná moc. Včera jsme koupila s pepřem a to je hnus, pak ještě s brambor a tá je dobrá taková jemná 🙂

misicka455
17. led 2009

V restauračce jsme si dala grilované stehno se zeleninou a sýrem a byl to vyborné ani jsem to nesnědla tak mám dneska i večeři 🙂 ZHítra mám taky zvířátka manžel by v neděli nepřežil oběd bez masa 😀 😀

misicka455
17. led 2009

Příští týden mám náročnej, ale ty placky chci taky někdy vyzkoušet 😉

dendasek
17. led 2009

Ahojky holky,
muzu se k vam taky pridat? Drzim Korinkovou ted uz skoro dva tydny...znam ji uz z drivejska..takze ted uz jen dodrzovat.

misicka455
17. led 2009

Ahojky dendasek určitě se přidej 😉 Jestli chceš do tabulky napiš svoji váhu a míry 😉 A co už máš nějaké výsledky 😉

dendasek
17. led 2009

Ahojky...no ja se za sve miry docela stydim 😅 , takze mozna pozdeji. Jo mam dve kila dole....ale je to nic, z toho co bych chtela zhubnout. 😉

misicka455
17. led 2009

Nemusíš říkat když se ti nechce 😉

misicka455
17. led 2009

Dvě kila za dva týdny to je pěkný začátek 😉 A držíš jen dietku nebo sis přidala i pohyb ?

dendasek
17. led 2009

Zatim jsem se nedokopala cvicit, nejak pravidelne, ale dokopu se...leto se blizi.. 😕
Kolem Eli je pohybu dost, ale nestacito ☹
Jak se rika, tlustejsi lidi hubnou rychleji, ne? Aspon tedy ze zacatku. Vazila jsem se kazdy den, ale uz mi z toho pomalicku zacalo hrabat, tak na vahu vlezu jen jednou tydne. Moje predstavy o hubnuti, byly silene...tak 20 kg za mesic..coz je smesne...to bych nesmela jist snad vubec nic. 😖

misicka455
17. led 2009

Jo řiká se to 😉

misicka455
17. led 2009

Mám kámošku začaly jsme stejně , ale ona se sto kily a já se 79 a jí to šlo jak po másle a m pořád nic a teďka už jsme na tom skoro stejně se schozenými kily 😀

misicka455
17. led 2009

No 20 kg za měsíc by bylo i nezdravé 😉 Řiká se , že tak půl kila je akorát 😉

dendasek
17. led 2009

A kolik jsi uz zhubla..drzis to asi od noveho roku, ze?

misicka455
17. led 2009

No já před novím rokem začala stravu trochu omezovat a zhubla jsme tři kilča za měsíc o vanocích jsme jsem je zase nabrala a Dělenku pořádně držím asi taky tak tři týdny při vanocích jsme často hřešila mám teˇˇd 74 kilo 🙂

misicka455
17. led 2009

Já tedy přidala i pohyb snažím se třikrát do týdne cvičit 😉

mikesa
17. led 2009

Pohyb je určitě dobré přidat, ale říká se, že 70% úspěchu má na svědomí jídlo a zbytek je pohyb 😉 😉 😉 a z vlastní zkušenosti to musím potvrdit!!!

mikesa
17. led 2009

Já se s pohybem začnu kamarádit, jak jsem již psala začátkem února 😉 nejdříve školení, nemocnice......a pak to začne a to by bylo, aby nebylo 😀 😀 😀 móóóć kilo dole 😉

misicka455
17. led 2009

A v té nemocnici budeš jak dlouho to asi tu dělenku porušíš co? Tam davají takoví blafy na jídlo 😒

mikesa
17. led 2009

Na štěstí jen na dva dny, ale toho jídla se bojím, fakt je to humus a dělenka nevím nevím ☹ Ráno tam nastoupím na lačno a jdu nějak na zákrok a druhý den jdu domů. Takže půjde jen o véču a pak snídani! Nejspíš si vezmu něco svého a nějak to zvládnu 😉

mikesa
17. led 2009

Občas mám dilema zda něco můžu a nemůžu!!!! Co třeba cola light???

mikesa
17. led 2009

Ale přiznám se, že nejvíc mi chybí sklenka vína, vždycky mám chuť zrovna, když mám zvířátka 😠
Nevím do jaké míry by to vše ovlivnilo, když by to člověk porušil a dal si vínko u zvířátek 😉

misicka455
17. led 2009

Já taky ještě mám u některých věcí dilema nakonec to tak vyřeším, že si ju raději nedám 😀 😀 😀