Dělená strava podle Lenky Kořínkové

pantomima
2. led 2012

Ahoj holky, právě jsem se rozhodla, že do toho opět jdu, držela jsem dietu před pár lety, zabrala..tak zkusím znovu. jen již nemám žádné materiály a nejsem schopná na netu nikde dohledat ten úplně základní graf principu...živočišná skupina, rostlinná a co s čím kombinovat, vše, co jsem našla je nějaké pro mě složité.
Dnes mám zvířátkový den, zatím jsem měla bílej jogurt, na poledne plánuju kuřecí se zeleninou.

estrellita86
8. únor 2014

@laurital ja jsem taky celozivotni dietarka, jeste tak 20kg a budu taky spokojena 😀 ja mam jeste dva tydny do konce sestinedeli, kvuli kojeni musim taky premyslet co jo a co ne a uz se tesim az zacnu konecne i cvicit trochu 🙂

sametka_
8. únor 2014

@estrellita86 já spíše po jídlech než po dnech... vyhovuje mi to tak víc, po ránu většinou kytičky a k večeru už zase spíše zvířátka. A ty teď dělíš pro hubnutí nebo už jen udržuješ? A kde tady je tedy diskuze, kde to žije, ohledně dělené stravy, to je tady tato nebo je zde ještě nějaká jiná? Myslím mimo ten FB protože tam já nemůžu chodit, v telefonu mi to nefunguje vůbec a v práci nemůžu.

sametka_
8. únor 2014

@estrellita86 jé tak to máš teď čerstvě miminko! 😉 to je pěkné, tak to ti to půjde pomalu ale jistě dolů.

laurital
8. únor 2014

@estrellita86 Ježiš tak ty jsi hájená.
Já jsem nikdy neměla nadváhu, vždy jsem řešila max 2-3 kg a tím věčným dietováním jsem si organismus zblbla, celý život sportuju..no a teď jsem si přivodila úraz, koleno v zadeli a kila jsou tu.Takže bych nějakou podporu uvítala 🙂

sametka_
8. únor 2014

@estrellita86 já myslela tady na modrém koníkovi...chtěla bych to mít tak nějak pokupě, chystáme se na mimi, tak tady koukám i na ostatní diskuze o dětech a nechci se registrovat na 20-ti diskuzích. Tady na koníkovi není nikde aktuální diskuze na dělenou stravu, nevíš?

sametka_
8. únor 2014

@laurital a kolik ti je let? A už dělíš dlouho? PO dnech nebo po jídlech? No můžeme se podporovat, proč ne. 😉

estrellita86
8. únor 2014

@sametka_ to nevim ja napsala jen sem a ozvaly jste se vy dve holky 🙂

laurital
8. únor 2014

@sametka_ 35 čerstvých 😀 a ano, celkem dělím dlouho a vyhovuje mi to.Dělím po dnech, aktuálně mám cca 60 kg na 165 cm, takže to chce ještě minimálně pětku dolů.

sametka_
10. únor 2014

Haloooo, je tu dnes někdo?

marcela777
12. kvě 2014

prosim prosim, potřebuji poradit s dělenou stravou. Držím 14 dní, mám 3 kg dole, jen nějaké jídelníčky, se mi jaksi nedaří sestavit. Mám skoro pořád hlad.:( co si dáváte vy?? díky

marcela777
12. kvě 2014

@pantomima Ahoj, já začala taky, 14 dní držim dělenku a taky držim hlavně sebe, abych nezbaštila co se dá.:D Ale jde to! Jen nějak plavu v receptíkách..:(

marcela777
15. kvě 2014

ahoj, díky, už jsem se přidala 🙂

evson1963
26. kvě 2014

@pantomima moc prosím, jsem zde nová, jsem po resekci žaludku a sháním graf dělené stravy. Můžete mi jej poslat? Děkuji 😉

pantomima
autor
26. kvě 2014

@evson1963 přidej se k nám na FB 😉 ...