• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnoucí přípravky, máte zkušenosti?

10. května 2013 
Ahoj holky, mám se v září vdávat, ale vypadám s prominutím jako prase:/ Ani se mi do toho nechce, už vidím, jak budu vypadat a jak těžké bude pro mě sehnat šaty! Chtěla jsem si koupit něco na hubnutí, ale přítel mi to nechce dovolit. Prý to vůbec nefunguje. Máte s tím některá zkušenosti? Teď je něco novýho, nějaké tabletky, jmenuje se to Obezin, chtěla bych to vyzkoušet, vím, že cvičením a tím, že nebudu moc jíst nezhubnu, od malička jsem baculatá, navíc mám sníženou fci štítné žlázy. Prosíím, poraďte.. :frowning2:
15. dub 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mě opravdu prášky nezabírají, taky sem to brala, taky jsem baculatá odjakživa, taky máme v srpnu svatbu a chceme s přítelem něco zhubnout. Podle mě jak sem se tak dozvěděla, je zajít si k nějakému poradci o výživě, ten ti nastaví jídelníček a s nějakým cvičením pak jdou kila sami dolů...
tak bych zkusila to, my sme se rozhodli jíst více zeleniny a ovoce, menší porce, nejíst pozdě večer, nepřejídat se a každý večer a ráno trochu cvičíme
tak uvidíme, každopádně držím palce a pevnou vůli a na prášky se vyprdni
15. dub 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mě jsou všechny tyto rádobyhubnoucí přípravky podvod, na kterém se prodejci napakují. Souhlasím s veri25, tam je naděje podstatně vyšší. Ale někdo to má už v genech a nezabere nic nebo jen na krátký čas...Já sama jsem hubeňour(tedy celkově jsem drobná) a v těhu jsem přibrala 20kg. Po porodu šlo 10kg dolů, ale zase jsem je nabrala a už dolů nešly. Zhubla jsem až od nervů a to 13kg za necelého půl roku...
15. dub 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ted dobrala obezin a nezhubla jsem ani kilo takže k ničemu nevim na nekeho pusobi jinak a to jsem jedla jinak tyden to neberu obezin zmenila jsem jidelniček vice se hybu a mam 2 kg dole. piju jablečny ocet a čaje bylinne. nepit bublinky sladke atd. ja přibrala 16 kg od řijna jsem po operaci kyly a diastazy břicho mam vetši než před operaci 3 mesice jsem necvičila nemohla jsem po operaci v zime jsme byli pořad doma žadny pohyb a nakynula jsem ted už makam na zahrade atd. snad tech 16 kg shodim protože žadne ryfle nezapnu.
15. dub 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
správne chudnutie, je beh na dlhu trat, žiaden volne predajný liek na chudnutie ti nepomože . Chudnutie začína v hlave , najskor by si sa mala detoxikovat - prečistit svoje telo,aby sa mohlo naštartovat na zdravu stravu, musíš vela pit , nesladené mineralky, vodu, neochutené čaje, vodu s citronom, 5 krat za den jest v menších porciach , vela zeleniny, ovocia, luštenin, zemiaky su tiež vyborne, kuskus na milion sposobov atd..Doležite je aby si mala prehlad aký máš prísun energie a aký máš výdaj, skus sa trošku orientovat čo ma kolko kalorii a používaj nejaku nutričnu kalkulačku na nete. Nezabudni zapojit pohyb, idelne su napr. prechádzky v rýchlej chodzi . Ja sama som dlhé roky vážila 45 kg, ale pred rokom som začala brat hormony na otehotnenie a pribrala som asi 20 kg... V zime v prosinci som hormony dobrala a už som schudla 10 kg minimalne :slight_smile: Držím palce :wink: Ešte som zabudla, žiadne smažené jedlá, obmedzila som maso na jedenkrat týždenne, žiadne udeniny, len výnimočne a jest ryby (udenáče, zavináče, v konzerve, pečené atd..)
15. dub 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...pokud chcete,mám zkušenost s Emulipsem ,jestli chcete ,můžu poslat více mailem,jsou to přírodní kapičky které odbourávají uložený tuk v problémových partiích, podporují zrychlení metabolismu a odvádí tuk z buněk.Mám více info,pokud chcete,poslala bych to raději mailem...pokud mi ho chcete napsat do SZ
21. dub 2013 ve 22:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte náhodou některá zkušenost a nápojem Penco lady slim? Našla jsem mnoho dotazů že funguje, ale nevím jestli mám tomu věřit. Spíš bych řekla že zažene hlad a nebudu mít chutě. Jsem po porodu a nedaří se mi zhubnout na svojí váhu a mám strašnou chuť na jídlo, pořád. Nemyslím na nic jiného jenom na jídlo. Potřebovala bych něco, co by mi zahnalo hlad. Na cvičení moc času nemám a jsem taky pořád unavená.
28. dub 2013 ve 20:22  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotlik6 Mě by zajímalo jak takový kapičky poznají, kde jsou problémové partie a že tam mají odvádět tuk z buněk??? :unamused:
28. dub 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj devcatka ja vyzkousela mnoho tabletek,ale pokazde fungoval jojo efekt v lednu jsem mela 107 kg a zacala jsem drzet Dukanovu dietu a k dnesnimu dni mam 16kg dole je to dieta kde se nehladovi a kilca jdou dolu :wink:
5. kvě 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrazulkav
...štěpí tukové buňky a nemůžou je štěpit tam ,kde nejsou...tělo je chytré.
Ale nic není úplně zadarmo...,ale i bez zvýšené aktivity to jde,ale pomalu...
6. kvě 2013 ve 23:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussy0904 Ahojky já ted zkusila Fit and Slim od herbexu a mám po týdnu 1.5kg dole jen jsem trošku poupravila stravu.Bez žádného namáhaní co se týče cvičení atd... :slight_smile:
9. kvě 2013 v 10:42  •  čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, ja bych tuto diskuzi shrnula asi takto: Vykaslete se na nejake nesmyslne utraceni penez za nejake hubnouci pripravky, upravte si jidelnicek, neprejidejte se, jezte pravidelne a k tomu trocha pohybu a pozitivniho mysleni a budete brzy jako lanky :slight_smile:
9. kvě 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
souhlasím s terkaz, hubnoucí přípravky jsou opravdu k ničemu, pouze pravidelná strava, pohyb vám pomůžou zhubnout. A taky se každý den nevážit, stres dělá hodně! Já jsem třeba začala cvičit jógu a výsledky jsou opravdu znát :wink:
10. kvě 2013 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
2. srp 2014 v 11:24 • rada26
Tvůj příspěvek