• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké léky na hubnutí vám pomohly?

29. května 2014 
zacla jsem drzet dietu a chci si k tomu koupit naky doplnek stravy nebo neco na hubnuti..me kdysi pomohl adipex retard ale to mi zadny doktor nenapise..co pomohlo vam,jake mate zkusenosti ?dekuju :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu téma o Lindaxe :wink:

Já slyšela chválu na C.L.A Booster.

Já tu Lindaxu taky beru,ale jsem lajdák,tak sem tam zapomenu :wink:

Kámoška s ní zhubla 15 kg :slight_smile:

tady http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=83354&vGroupOffset=0
5. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
diky jakoubka uz tam jdu
5. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jakoubka ale to je na predpis ja chci neco volne prodejneho... :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to potom je bez předpisu Alli,něco na způsob taky té lindaxy :wink: Jsou tam vcelku blbé negativní účinky,ale to musí psát všude :wink:

tu http://www.paralekarna.cz/1036?gclid=CN_E5uOrjJwCFRQSzAodcw1dlg
5. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo o tom uz jsem slysela ..ja bych spis potrebovala jestli naka mamca by mi treba neprodala ten adipex..ten je fakt super aspon me pomohl a zadne vedlejsi ucinky jsem nemela akorat jsem byla trosku zivejsi..brala jsem taky meridia ale taky sehnane na cerno ale ty mi nezabrali..
5. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeudi, ten adipex se snad už nesmí prodávat. nevím jak tady ,a le v Evropě je zakázaný právě kvůli vedlejším účinkům-deprese atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mně se osvědčilo jíst pravidelně po 4hodinách,prostě nedopustit,abys dostala hlad.tělo si pak z každé dávky jídla začne dělat zásoby na horší časy.
chodila jsme cvičit a jedla jsem 7X denně.klidně i v9veče jsem si udělala kuřecí steak na grilu,ale přílohu jsme měla třeba ledový salát,zelenou papriku.
7. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to samozřejmě každého věc, ale adipex je svinstvo - funguje na hlad, totálně oblbne mozek, takže není cítit hlad, ale vedlejší účinky na srdce a neurolog.systém jsou obrovské.
7. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisi, mojí ségry skoro tchýně se po adipexu musela léčit s nervama a depresema.a to nemluvím o žaludku a zažívání :confounded:
7. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na líky jsem nikdy moc nedala, ale mohu doporučit TRF čaj od Miss Cosmetic :slight_smile: Funguje!!! ^^
29. kvě 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek