Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

kamilakop
7. led 2013

Jo, vlastně jeden problém mám a to při konečném protahování, hrůza jak mám zkrácené svaly...
Holky, to se časem také zlepší??? 😅

hudala
7. led 2013

Holky, cvičí tady taky silnější maminky, nebo máte všechny počáteční váhu max 70 kg? 🙂

elgereta
7. led 2013

@hudala já patřím mezi ty silnější, chtěla bych mít, tak o 15-20 kg míň 😉

novi
7. led 2013

tak super po sedmi dnech nedošlápnu na kotník, takže hurá pro bandáž a večer u telky si opet zajucháme 🙂

eunka
7. led 2013

Ahoj holky,tak já jsem začala se cvičením včera..Potřebuji dát dolů hlavně cm... 😉

hudala
7. led 2013

@elgereta tak už jsem klidnější 🙂 a jak to jde?

phuskova
7. led 2013

@pajoslava já prosím taky, ať mám nějakou motivaci .. 😀

moniik.k
7. led 2013

@pajoslava prosím prosím také o přidání do soukromé diskuze, děkuji 🙂

elgereta
7. led 2013

@hudala cvičim vždy až večer, mám za sebou teprve 3 dny a včera jsem to ustála líp než první den, takže opravdu je znát každý den 😉 musím se překonat a vydržet...začátky jsou nejhorší, než si člověk na to zvykne..

hudala
7. led 2013

@pajoslava Byla bych ráda, pokud bych se mohla přidat mezi soukromníky 🙂

hudala
7. led 2013

@elgereta Já začínám dneska a ráda bych vydržela. Po porodu mi kila šly zase nahoru a je to čím dál horší. Už se na to nedá koukat. A co hůř, všichni okolo jsou hubení (tchýně má po třech dětech postavu jakou já nikdy neměla, švagrové taky a manžel je tříska 🙂)) takže jsem obklopená hubenými lidmi a já si přijdu jako vorvaň 🙂 taky asi najedu na cvičení večer, dopoledne ani odpoledne to s malou bohužel nestíhám. Ale holky tady psaly, že dopoledne je to prý lepší.

bzubzalka
7. led 2013

Ahoj holky, já ndes dala první lekci, nohy - stehna mě bolí už teď. Největšíproblém pro mě nebylo cvičení, ale že syn řval ať neskáču, necvičím, a že jsem mokrá - spocená! Snad si zvykne. Ráno by mi cvíko vyhovovalo nejvíc.

elgereta
7. led 2013

@hudala já hubená nikdy nebyla, ale po dětech je to ještě horší, hlavně ráda bych v létě vyrazila někam na hory na procházky a tak, tak abych to vůbec udejchala 😒 já to přes den moc nedávám, protože když začna, tak Moni po mně skáče, když ležim, bere mi činky a tak... hlavní je prej cvičit každý den ve stejnou dobu 😉

misicka455
7. led 2013

Ahojky, tak jsem vás konečně za dva dny přečetla a přidávám se s jill mám odcvičeno .30 day shred a dneska začínám 3O in ripeed 🙂

hudala
7. led 2013

@elgereta já taky nikdy hubená nebyla, ale měla jsem období, kdy to nebylo tak špatný. Co jsem s manželem jsem nabrala cca 25 kg. Manželovi se líbím, kolikrát mi říká, že mi to moc sluší, takže jsem to bohužel nechala zajít tak daleko. Teď už se ale nelíbím ani sama sobě, takže s tím chci (musím) něco dělat. To já mám jiný problém, proč nemůže cvičit přes den. Dcerka (9 měsíců) nevydrží sama, nechce být v postýlce a navíc cvičíme vojtovku, takže se přes den věnuju jí a až přijde manžel domů, můžu se věnovat sama sobě.

lamarika
7. led 2013

Tak jsem včera pořídila činky, dnes jsem se navážila, naměřila a vyfotila a večer jdu na to. Jen jsem trochu nachlazená, tak snad to zvládnu a už nebudu jen tiše závidět, ale budu mezi váma cvičícíma 🙂

misa84
7. led 2013

holky moná už to tu padlo, ale namám šanci to celé projet - co jíte po cvičení? cvičím cca hodinu po snídani, ale po cvičení mám hlad a jsem i celkem slabá, roztřesená (málo cukru?) tak nevím co si dát, abych tím to cvičení úplně nesmazala. dík

lamarika
7. led 2013

@misa84 když jsem chodila do posilky, tak mi trenér doporučoval nějakou fit ryčinku a mulťák 😉

rowan
7. led 2013

ženský člověk tu není jeden den a vy nakecáte 4 stránky 😀
taky jsem chtěla do lidlu pro tu podprdu, hrozně mě při skákání bolí prsa 🙄
@pajoslava prosím přidáš mě taky 🙂 sem svůj pupek fakt dávat nebudu 😀

lamarika
7. led 2013

@pajoslava i mě prosím

lamarika
7. led 2013

@hudala buhužel i já jsem z těch vorvaňů obklopená samýma nudlema 😀

hudala
7. led 2013

@lamarika původně když jsem četla jak holky píšou že mají hroznou váhu a to 70 kg, říkala jsem si, co já bych za to dala a proč takové holky chtějí zhubnout. Jenže ono nezáleží jen na váze 🙂 Navíc já mám 173 cm a to je pak jiné. Já každopádně začínám hubnout s 90 kg + ☹

lamarika
7. led 2013

@hudala tak to jsme na tom obdobně. Taky jsem si říkala co chtějí ještě hubnou 😀 Já mám 165 a 83kg (přes vánoce jsem si tři kyla vyžrala) a to než jsem otěhotněla tak jsem měla ještě o deset víc ☹ Hnus 😝 Nejhorší je ta pneumatika, nebo spíš dvě, co mám místo břuchu ☹ Do teď jsem na žádný zázračný cvičení nevěřila, ale od tý doby co to tady čtu, tak do toho musím taky jít 🙂

hudala
7. led 2013

@lamarika mě se snad ani cvičit nechtělo.... vždycky jenom chvilku na rotopedu a tím to haslo. Když ale tady vidím ty výsledky a i změny (více energie a tak) tak to chci zkusit. Je to už akutní ☹

lamarika
7. led 2013

@hudala mě cvičení baví, ale nemám ráda monotónost. Po druhým děcku jsem chodila na zumbu a strašně mě to chytlo, jenže posunuli cvičení na jinou dobu a to už jsem neměla hlídání. . . Tohle mě hlavně upoutalo kvůli těm levelům. Každej den se necvičí pořád dokola to stejný 😉

rowan
7. led 2013

@hudala mě z rotopedu hrozně bolel zadek u vůbec mě to nebavilo 🙄 tohle mě kupodivu baví a těším se, až dcera zaleze spát abych se na to mohla vrhnout 😀

amymol
7. led 2013

@pajoslava Můžu taky poprosit do soukromé? Díky

lucille85
7. led 2013

Ahoj holky,taky bych rada poprosila o PRIDANI DO SOUKROME DISKUZE.Ja cvicim hodne pozde vecer,driv to nejde a malej usina dlouho.Na vysledky jsem zvedava,dnes jedu 6.den,kondice i zkracene svaly se pomalicku lepsi.

beponka
7. led 2013

@lamarika prosím také o přidání.

marmazel
7. led 2013

holky tak já nevím, asi dělám něco špatně a nebo sem na tom fakt dobře, cvičím teda pravidelně, ale nehubnu, tak sem chtěla zkusit něco jiného, mám teda odcvičeno zatím jen 2x, ale svaly mě nebolí a tu pulhodinu dám bez problémů. Je teda fakt, že takhle spocená nejsem ani po hodině běžného posilování 🙂 tak snad se nějaký výsledek dostaví 🙂