Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

uteska
13. únor 2013

@mina_ odkaz je super, hlídá mi to všechno 🙂

uteska
13. únor 2013

@mina_ jako všude jsem se dočetla, že u tohoto cvičení váha moc dolů nejde..ani u mě ne (já jsem ale na začátku) ale centimetry jdou dolů už i u mě 🙂. Tak držím pěsti ať ti to ubývá..

krejci1510
13. únor 2013

@uteska jako jsem si vedoma toho, ze z boku to poznat jde, ale zepredu moc ne 😒 A neboj, jestli brzy otehotnim, tak teda rozhodne pruhledna nebudu 😎 Ja jsem si koupila 0,5 kg cinky za 500Kc a mela jsem je asi 5 dni. Pak jsem si koupila v Lidlu celou sadu zavazi a tam jsou kilove cinky, tak od te doby jedu s nima. Minuly tyden jsem si davala navic k Shredu kousek toho No more trouble zone a tam je to narocne s cinkama, tak jsem uz nemohla a vymenila je za ty 0,5 kg a malem jsem ulitla. Clovek by nerekl, jaky je 0,5 kg rozdil!

blizennec
13. únor 2013

@pavlinaoo díky moc za info! 😉 takže prvních 10 dní 1.level je to tak že? a kdy je tak nejlepší cvičit? myslím tím např denní dobu třeba i v souvislosti s jídlem 😅 a ty činky, myslíš že bych zatím mohla něčím nahradit, čím třeba? v tomhle počasí se mi autem moc nechce... 😝
@ninusinkaaa taky bych potřebovala nějakou spřízněnou dušičku ať se konečně dokopu i já 😀 ale fakt už chci začít.. zadek a boky se mi nějak nikdy nepodařilo shodit a to jsem dělala dost dlouhou dobu sportovní gymnastiku 😝 navíc teď po porodu alespoň trochu do plavek shodit to břicho 😝 😀

pavlinaoo
13. únor 2013

@blizennec ano je to tak. Prvních 10 dní cvičíš 1. level. A to cvičení...to asi záleží, jak to vyhovuje tobě a jak máš čas. Já cvičím když uspím malou. Přes den na to čas nemám, s ní to nejde...takže až večer. Činky můžeš nahradit petkama s vodou nebo pytlíkem s moukou...čímkoli...ale pak si ty činky určitě kup, je to mnohem lepší. 😉

Dnes jsem docvičila 2. level a jsem rááááááda. Těším se na 3., už mě to nějak nebavilo 😕 😀

iconka
13. únor 2013

Ahojte, tak ja som dnes docvicila 1 week z Ripped in 30, zajtra mam volny den a potom pokracujem 🙂

pavlinaoo
13. únor 2013

@iconka a jaký ten ripped in 30 je? s tím jsi tedy začínala? Přemýšlím, co budu po shredu cvičit...

iconka
13. únor 2013

@pavlinaoo Zacinala som s 30 days shred, ten som uz skoncila a teraz cvicim ripped. Ripped je fajn, pomalsi ako shred, ale zapotis sa, neboj nic. Odporucam. 🙂

cuci25
13. únor 2013

@iconka tak ten další týden už zdaleka není tak lehkej jako ten první 😀 Mám za sebou první dva dny a je to poprvé co cítim svaly na zadku a ramena. Ten třetí týden je prý ještě brutálnější 😀

jilli
13. únor 2013

@tulikiss mám za sebou taky druhý den a jsem na tom stejně, není nic, co by mě nebolelo, ibalgin to jistí 😝

iconka
14. únor 2013

@cuci25 vcera som si to pozrela a hned mi bolo jasne, ze tu sranda konci, niektore cviky vypadaju dost narocne 😖 😀 😀

marmar79
14. únor 2013

Dnes končím 2. level a už jsem zvědavá na 3. Cvičení mě baví a hlavně už vidím výsledky 🙂

cuci25
14. únor 2013

@iconka při tom prvním levelu u Ripped in 30 jsem ještě cvičila pak desetiminutovku na břicho s Bobem Harperem. Po druhým levelu už jsem nezvládala 😀 holt přituhuje 😀

mina_
14. únor 2013

@pavlinaoo tak se dnes chci vrhnout na první den 3. levelu, ale povím Ti, žádný med to nebude....

iconka
14. únor 2013

@cuci25 Ja po kazdom cviceni pridavam, cvicim hodinu denne, tak uvidim ako sa budem citit 🙂

pavlinaoo
14. únor 2013

@mina_ já na to ještě nekoukala, ale těším se na změnu 🙂 a co měření, jak jsi dopadla? Já tedy každý den cvičím + hodina rychlejší chůze ...ale nic moc nějak. Poslední 4 dny se totiž nějak nehlídám v jídle, není to nic hrozného, to zase ne! ale na hubnutí to bude chtít asi ještě změnu 😖 vím, že se nabírají svaly atd...ale nechci mít takovouhle váhu 😕 😀 když jsem byla hubená, taky jsem sportovala a vážila málo... 😅 Budu se muset do toho nějak víc oprřít.

pavlinaoo
14. únor 2013

@marmar79 a jaké máš výsledky? měříš se?

mina_
14. únor 2013

@pavlinaoo ty bláho, nevím co se stalo v posledních pár dnech, ale i ta mrcha váha mi dneska ráno ukázala příznivější číslo 🙂 Od začátku měření mám méně o 2 kg, no, míry nic moc, říkám si, že to všechno je tím, že jsem byla ráno delší dobu na toaletě... asi rozhodne fotka po dokončení 3. týdne... jinak ruka -1, prsa -1, pas -1, boky -4, zadek -3, sehno nahoře -1, stehno dole - 3, lýtko -1 cm. Jinak jsem před několika dny zjistila, že přítelova váha umí měřit tuk a svalovninu, takže pokud jsem to správně vyčetla (nemůžu najít návod), tak tuk -1,8% a svalovina + 2,1 %.....

marmar79
14. únor 2013

@pavlinaoo No, já to cvičení nejprve kombinovala s detoxikační kůrou, takže nemůžu jednoznačně říct, jestli hubnu cvičením nebo změnou stravy. Navíc jsem byla nemocná, tak jsem cvičení musela přerušit, ale i tak mám za cca. 6 týdnů dole 6,5 kg , břicho -12cm, pas -7 cm, boky -6, stehno -4 cm. Takže jsem spokojená. Těhu-kila jsem tak úspěšně dala dolů. Ale ve cvičení pokračuji.

pavlinaoo
14. únor 2013

@mina_ tak to je super!! to máš krásný výsledky. Já si tu váhu chci taky koupit, teď ji mají v Lidlu...tak uvidím, zda tam na ni natrefím... ty cm přes boky a zadek jsou úžasný a ten úbytek tuhu taky!

@marmar79 a tos cvičila Jill v kombinaci s tou detox. kůrou? To jsi zvládala fyzicky? Úbytky máš úžasný, jen já starý skeptik, bych se bála, že mi to pak poletí nahoru až začnu "normálně" jíst. Určitě to ale děláš nějak pozvolna a bude to ok. To už jsi musela nakoupit nový šatník ne? 😉

marmar79
14. únor 2013

@pavlinaoo Level 1 jsem začala cvičit cca. 4. den detoxu, pak jsem pokračovala 10 dnů jak v detoxu, tak ve cvičení, pak jsem ale dostala angínu a teploty, takže cvičení jsem musela nechat, ale detox jsem držela dál. Po 14 dnech jsem začala opět cvičit, to už jsem měla detox za sebou. Taky jsem se bála, že kila poletí hned zase nahoru, ale v podstatě už nejím "normálně" - tím myslím, že se snažím nejíst přílohy, vynechávám i pečivo. Ale věřím, že tím cvičením a "správným" jídlem ještě něco shodím. Navíc já předtím jedla opravdu příšerně, jedla jsem málo a spíše jsem se vždy jen zasytila něčím rychlým (rohlík, sušenka apod.).

mina_
14. únor 2013

@pavlinaoo doufám, že váha váží správně... moje váha, která jen váží a přistěhovala se se mnou, tak ukazuje o skoro 3 kg víc, než ta chytřejší... a to mezi sebou měly vždy rozdíl max 0,5 kg.... nevím, jestli třeba v jedné nedochází baterky, bo co.. chtělo by to ještě jednu váhu, jako soudce.... s tím měřením nevím, pokud naměřím to samé 31. den, tak tomu uvěřím, zatím si spíš myslím, že je to náhoda....

@marmar79 ty brďo, to je fakt mega výsledek, já bych se bála, že to naberu zpět... jsi fakt dobrá. V čem spočívá ten detox?

mina_
14. únor 2013

@pavlinaoo grrr, tak jsem konečně našla návod na tu váhu, bohužel svalovinu neumí, ale vodu... takže tuk jsem si odvodila správně, ale druhé číslo je, že tělo zadržuje více vody... 😖

pavlinaoo
14. únor 2013

@mina_ tak určitě ta váha přítele váží správně🙂 člověk se dobrým výsledkům bojí věřit, viď? A důležité je, že tuk jde dolů. Svaly citíš, že rostou, nebo že se postava zpevňuje a ta voda to nevím, to může mít víc vysvětlení....zvlášť u žen a změny hormonů během cyklu...třeba to tady někdo vědět bude, čím to je.

@marmar79 ta angína většinou přichází, když je tělo s něčím nespokojené, stresy, námaha atd...takže tím ti dalo stopku, že nezvladá. Je dobře, že pak jsi vlastně už cvičila a detox byl za tebou. Ještě k těm přílohám, nevím jestli můžu radit, když zatím výsledky nic moc 😀 😀 ale všude slyším, že se vynechavat nemají, že je tělo potřebuje - těstoviny sacharidy, atd... 😕 je dobře, že kila si držíš dole, ať to vydrží 😉

marmar79
14. únor 2013

@pavlinaoo No, já se špatně vyjádřila ... těstoviny jím, ale v jiné kombinaci než dříve (se zeleninou). Jen brambory nemusím ...

iconka
14. únor 2013

Dnes som mala mat den volna podla cvicebneho planu, ale ja som uz asi zavisla na tom cviceni, tak som si nasla BFBM 55minutovku + 10minut na rotane a umieram 😀 riadna makacka veru

ninusinkaaa
15. únor 2013

@pavlinaoo No teda ten tvůj návod na motivaci byl super, hned se mi dneska cvičilo líp 😀 O dietě jsem zatím nepřemýšlela, ale mám spíš problém, že jim dost nepravidelně.

ninusinkaaa
15. únor 2013

@blizennec Hele mám uplně stejněj problém, zadek, boky a steha s tím fakt nevim co dělat. Ale tak co, pustíme se do toho a na léto si budeme muse koupit nějaký nový krásný plavky 😀 Už jsi začala cvičit?

pavlinaoo
15. únor 2013

Tak holky, mám za sebou 2. den 3.levelu...člověk si myslí, jak se mu lepší kondice a Jill a její další level to totálně rozpráší 😀 No mazec. Utíká to rychle, ale některé cviky musím dávat v lehčí variantě a vždy si při cviku říkám, ať už to skončí 🙂 dopol jsem si zkoušela své "porovnávací džíny" - (k těm se vracím x let a vím, na čem jsem) a zaznamenala jsem pozitivní posun, měla jsem radost. Odpol jsem si koupila "chytrou" osobní váhu. Zjistila, kolik mám tělesného tuku a zhrozila se 😖 , takže další pořádná motivace...cvičení zdar! 😀

brisalek
16. únor 2013

Ahoj chtěla bych se zeptat na radu. Četla jsme tady někde na koníkovi o cvičení podobném tomuhle s Jill a teď to nemohu najít , poradíte? Díky