Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

cuci25
10. dub 2013

@lvicek2000 jestli ti teda přijdou půlhodinový cvičení málo, stáhni si Banish Fat Boost Metabolism od Jillian, je to masakr na 50minut, chvílema jsem nemohla popadnout dech a to se necvičí s žádnýma činkama 😀 Tohle mě asi utvrdilo, že na insanity ještě nemám a to jsem si myslela, že mě Jillian už nemůže překvapit 😀

lvicek2000
10. dub 2013

@cuci25 Jé, to bych si nikdy nedovolila říct, že mi je půlhodina málo, někdy je proklatě dlouhá i ta půlhodina. Ale díky za tip. Už jich mám tolik, že mám plán cvičení aspon na 3 roky 😀 Ted ještě ta výdrž 😉

romesak
10. dub 2013

devcata kde stahnu neco od Jillian na ulozto je to vse vymazle :/

myspule1
10. dub 2013

@lvicek2000 Ahoj, tak co, dala jsi ten Level 2 ? A žiješ? 😀 Jaký jsou zážitky 😀 ?

lvicek2000
10. dub 2013

@myspule1 Ahoj, no neumřela, ale bylo to jen tak tak. 😀 Já hlavně nějak žila v domnění, že to bude taky hlavně na břicho, ale mně teda nejvíc umíraly stehna a zadek. Břicho se tam cvičí taky, ale určo méně než v 1. A přijde mi to náročnější na udýchání a bylo vidět, že už ten level 2 potřebuju. NA konci 1 jsem se potila tak lehce, tady jsem byla úplně mokrá. A hlavně jak mi víc zabíraly nohy, tak jsem už nedala 135 squatů. Jindy jsem to dala po Jill celkem v poho, tentokrát jsem to nedala.

cuci25
10. dub 2013

@romesak jedině na hellspy, ale tam je to placený...

cuci25
10. dub 2013

@lvicek2000 jak přesně by měly vypadat ty squaty, abych je dělala správně?

lvicek2000
10. dub 2013

@cuci25 No nevim, jestli je dělám dobře, ale jestli jsi ve skupině cvičím, cvičíš...tak tam někdo dával obrázek správného postoje. A je to jako když si sedáš, ten pohyb, takže oproti klasickýmu dřepu víc vystrkuješ zadek, hlídat si rovná záda. A měla bys cítit, že to zabírají stehna i zadek. Když jsem to dělala blbě, cítila jsem jen stehna.

myspule1
10. dub 2013

@lvicek2000 No téda... zní to dost náročně a věřím ti že to náročný fakt je.. No to asi nedám teda ☹, ale samozřejmě se o to pak taky pokusím... Ach jo, člověk si myslí že nějakou tu kondici má a nakonec stejně nestačí že... Jinak ty squaty já teda nedělám, seš dobrá, že ses na to dala!

lvicek2000
10. dub 2013

@myspule1 Ono jde spíš o to, že si to tělo po pár dnech popř. týdnech na ten pohyb zvykne a už vlastně tolik nezabírá. Pak když přejdeš na jinej level nebo jiný cviky, zase znovu umíráš. Proto je dobrý to asi střídat po určitý době. Jo squaty jsou dobrý, ale dneska jen 100. Snad se polepším 😉 Ctěla bych z bláta, které mám místo zadku, vytvořit do plavek luxusní prdelku, ale to budu muset těch squatů udělat tak 1000 denně 😒

myspule1
10. dub 2013

@lvicek2000 No to seš ďábel!!! já bych jich 100 nedala ani mylem, ani kdybych začínala postupně podle té tabulky 🙂, leda že bych brala jen každý ten 4. nebo kolikátý den (volno) 😀 . Jinak s tím cvičením máš úplnou pravdu teda.. je to tak...

lvicek2000
10. dub 2013

@myspule1 Já začínala postupně právě podle tý tabulky, taky jsem si říkala, že přes 100 vlak nejede, ale nakonec jsem to nějak rozhejbala a dávám to. Pomáhá mi koukat u toho na nějakej seriál nebo tak, abych moc nevnímala, že chcípu 😀

myspule1
10. dub 2013

@lvicek2000 Nooo ale i tak to počítat musíš, i když koukáš na telku viď 😀 . Já bych to fakt nedala, to vím jistě...

anicka164
10. dub 2013

@kaelan Mě docela bolí po levelu 2, včera jsem měla docela slušnou migrénu, tak jsme se dneska vrátila k levelu 1. Nevím, jestli nedělám nějaké cviky špatně...
Je ten třetí level hodně těžkej?

luciebx
11. dub 2013

ahoj holky.. vcera mi doslo dvd s Jill tak se dneska do toho pustim.. na obalu pisou ze tam je 20 min po 3 levelech..
to se kazdy den cvici tech 20 min toho prvniho levelu? 30dni vtahu? ci jak to je..

romesak
11. dub 2013

myspule1 a je to placeny?jen abych vedela jinak moc dekuji 😉

jajulda
11. dub 2013

Tak holky já už jedu 6 den 2. levelu a ještě furt mám co dělat abych to udýchala. Pěkná makačka na ramena, nohy. Teda alespoň podle mě. Taky mám staženo pár Jill, tak uvidím co dál. Ale změna na postavě už trošku vidím. Hlavně vrch se mi formuje. Sice potřebuji aby se mi zformoval spodek, ale dobré něco. Ale znavená jsem po každé jak vůl. Tak jsem zvědavá, jaký bude 3 level. Ale fyzička je lepší a je fakt, že těch 25 minut uběhne jak nic. Jsem ráda, že mi to jde ikdyž nejsem nejmladší.

romesak
11. dub 2013

ja jedu ted 3 Level a je to makacka jste docela casto na rukou,ale po 3 dnech uz je to lepsi 🙂 po cvicu si davam jeste cardio od jillian

memollka
11. dub 2013

@romesak je to ještě větší makačka než dvojka?? 😲

romesak
11. dub 2013

:D je to vetsi makacka 🙂 prvni den sem u cvica rikala jillin ty blazne :D ale druhej den uz se to dalo 😅

numerenka
11. dub 2013

Ahojky holky, ráda bych se přidala. Chtěla bych začít cvičit s Jill, ale nevím kde to mám stáhnout. Poradíte? myslím nějakou tu základní lekci na těch 30dní. Předem moc děkuji. 🙂

cuci25
11. dub 2013

@luciebx cvičí se 10 dní 1.level, 10 dní 2.level, 10 dní 3.level 🙂 dohromady 30 dní

luciebx
11. dub 2013

@cuci25 dekuji.. no jdu si to pustit at to aspon zkouknu co se tam bude dit haha

memollka
11. dub 2013

@romesak tak já jsem ze začátku u dvojky používala drobátko jinčí výrazy 😀 a za blázna jsem považovala sebe, že se na to nevybodnu 😀 ale dneska mam za sebou 7. den a už to zvládám aspoň psychicky 😀 😀

luciebx
11. dub 2013

tak sem si to ted zacvicila.. uplne poprvy.. a fakt super.. no uz se tesim na zitra.. to je tak fajn.. narocny.. ale takovy prima.. sem zpocena jak veprik 😅 😀 😀

numerenka
11. dub 2013

@memollka
@luciebx :
Holky prosím, kde se dá stáhnout ta JILL, chtěla bych také začít cvičit.Předem moc děkuji.

luciebx
11. dub 2013

@numerenka to ja nevim.. ja si koupila jeji dvd ...

memollka
11. dub 2013

@numerenka zkus prozkoumat uložto a nebo je to tady

https://www.youtube.com/watch?v=KR7BK7jpu3M
cuci25
12. dub 2013

Vypadá to už na druhej den bez cvičení ☹ Není mi dobře, ale mám z toho vynechání výčitky, tomu se asi říká závislost 😀