Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

ajriska
4. led 2013

Ahoj, já jí průběžně cvičím od léta - ale teď jsem začala intenzivněji ;) na pohyb jsem docela zvyklá, tak to pro mě není až tak náročné 🙂 tak hodně zdaru 🙂

jakoubka
4. led 2013

Tak já jednu sérii začla cvičit v srpnu ,level 1 ,level 2 jsem dala celý a level 3 asi jen pět dní a dala jsem dolů ...
pas:--7cm
boky.-cca -1-1,5cm
stehno:-3 cm na každém

ted ve středu jsem začla znovu 🙂

badik
autor
4. led 2013

@ajriska já také občas cvičila i loni docela mi to pomáhalo na záda,ale teď po vánocích se do toho taky chci víc opřít.než jsem otěhotněla taky jsem dost cvičila,pak jen těhu cvičení a plavání a potom jsem rok a půl nedělala nic,takže první cvičení mě na dlouho indisponovalo 😀 ale teď to zatím jde,sama jsem zvědavá jak dlouho to vydržím,nemám moc pevnou vůli,ale alespoň měsíc na plno bych vydržet chtěla.

badik
autor
4. led 2013

@jakoubka to je hezký za 3 týdny taky se asi musím poměřit

jakoubka
4. led 2013

@badik -jj 🙂 a doufám,že i ted to bude hezký 🙂
jen to spodní břicho nechce nějak miznout :(
Koukala jsem,že jsi z Přerova? Já tam chodila do školy 🙂

leniiis
4. led 2013

Já to dala jen pár dnů 😀 byla jsem z toho mimo, všechno mě bolelo..ale věřím, že něco do sebe to má¨, když se cvičí pravidelně 🙂

jakoubka
4. led 2013

@leniiis -já měla odjakživa slabou vůli ,ale tady do toho jsem se zapřela a zatím vůle drží 😀

lencza
4. led 2013

já cvičila Jill už 3x, tedy spíš jsem 3x začínala, poprvé jsem došla do půlky druhého levelu, pak jen první level a teď chci začít zas, ale funguje to určitě, zhubly mi po ní krásně nohy
první den jsem myslela, že nedocvičím ani prvních 5 minut, nemohla jsem pak pár dní udělat dřep, jak mě bolely nohy, ale dneska už se u 1.levelu ani nezadýchám, takže vydržet a je to každým dnem jen a jen lepší, já tedy musím spíš vydržet docvičit to celý 😉 😉

claudiaf
4. led 2013

Já jsem začala 2.1.2013 30 Day Shred a jsem úplně k.o. vše mě bolí cítím všecny svaly pod tím tukem nemůžu ani chodit peklo tak včera byla pausa a dnes pokračuju... ještě by to chtělo nějaké činky cvičit s flaškama vody je fak na prd 😀

gletnulka
4. led 2013

skvělé cvičení, protože k němu není třeba víc než 20 minut denně a dvě petky s vodou místo činek 🙂 Začínala jsem s 30Days shred a po jeho dokončení jsem byla opravdu mile překvapena (výsledky a průběh zde https://www.modrykonik.cz/fotoblog/gletnulka/al... ) Poté jsem chtěla navázat s Ripped in, ale otěhotněla jsem, takže příště 🙂 držím palce, chce to vůli vydržet!

badik
autor
4. led 2013

super kolik lidí se do toho po vánocích pustilo 😀 já si letos místo předsevzetí "zhubnout " dala předsevzetí cvičit 😀

jakoubka
4. led 2013

@claudiaf -já teda činky mám ..každá má 3kg ,ale švihla jsem s nimi do kouta,protože od minule se mi začaly dělat fest bicáky a ruce jak kulturista nechci mít 😀
Ted jsem je nahradila právě láhvemi s vodou 🙂

jakoubka
4. led 2013

@gletnulka -na tvůj fotoblog jsem koukala a super,super 🙂 🙂 🙂 😵

gletnulka
4. led 2013

@jakoubka Děkuji 🙂 Jo a já jsem ty petky nahradila flaškama na kolo, kde jsem dala písek. Každá měla zhruba kilo a to mi na začátek stačilo. V druhém levelu jsem do toho písku nalila vodu, už mi to bylo příliš lehké. Dá se to takhle dobře regulovat 🙂)

mataharyy
4. led 2013

Ahoj, já na ní narazila náhodou a moc se mi líbí, tak bych chtěla po porodu taky začít, pokud bude vše v pořádku, jen nevím zda je to tak úplně vhodný cvičení (ale pilates, či jóga to fakt není nic pro mou osobu), tajně doufám že se mi podaří kojit a pak fakt nevím zda je to úplně vhodné... Tak uvidíme až to bude aktuální, ale je dost lidí co podle ní cvičí a nejen že jsou spokojený, ale i to má účinek 😎

badik
autor
4. led 2013

@gletnulka tuším že to byl zrovna tvůj fotoblog kde jsem na ni poprvé narazila a hned si ji vyguglila,takže prozatím moje záda ti děkují no a snad se s poděkováním přidá i zbytek těla 🙂

gletnulka
4. led 2013

@badik :D :D tak budu držet palce 🙂)

anieanne
4. led 2013

Ahoj, já o ní vím už dlouho, pořád jsem to odkládala kvůli kojení, ale to budu ještě kdoví jak dlouho, tak jsem včera začala. Po deseti minutách jsem myslela, že zdechnu 😀 A jsem teda v šoku z toho, jak jsem bez kondice, co jsem dřív zvládla jakp pdr, tak teď nějak nejde...

andelka
4. led 2013

@badik já jsem dneska cvičila taky třetí den..zatím žiju, baví mě to, místo činek mám flašky s vodou, litrovky. Na začátku jsem se zvážila, změřila, vyfotila a další plánuju až dojedu první měsíc. doufám že pokroky budou. Každopádně mi jde hlavně o to začít pravidelně cvičit, nadopovat se endorfinama..
Nikdy jsem moc necvičila, nejvíc asi v těhotenství, od té doby kromě procházek s kočárkem nic, nebyl čas ani energie.

andelka
4. led 2013

@anieanne já taky kojím, ale už jen ráno, večer a v noci, a cvičím většinou kolem poledne jak aspoň jedno dítko spí.
A teda vždycky po 9minutách mám trochu krizovku, ale dávám to. Ale musím s epak jít vždycky osprchovat 😅

novi
4. led 2013

ahoj ja mam za sebou 5dni 1.levelu, vse me boli ale nevzdavam to . .dnes jsrem jen trochu odflakla to skakani protoze mam z toho v haji kotnik. Prvni den jsem mela co delat abych vydrzela ale ted je to kazdy den lepsi

tulikiss
4. led 2013

@novi prosim nerikej mi, ze te i 5 den vsechno boli ☹ ja mam za sebou dneska den cislo 2 a rano jsem myslela, ze nedolezu do prace. 😀

johnatanka
4. led 2013

Holky, házím odkaz na Marušku, www.rutina.cz , docela mně motivuje, má tam i recepty 😉 😉 😉

andelka
4. led 2013

@novi
@tulikiss mně zatím nejvíc bolí nohy, hlavně lýtka. Ale chodím normálně, dneska jsem šla na velký nákup, batoh, tašky a pohoda. Já myslím že to bude čím dál lepší.

tulikiss
4. led 2013

@andelka me boli stehna a silene ruce z kliku, behem dne to slo, ale jak si clovek na chvilku sedne, tak je to pak des zase telo rozpohybovat

loafeer
4. led 2013

@jakoubka takže po pětadvaceti dnech cvičení jsi měla takové úbytky? dobrééé, já cvičila zatím 2x a jsem ko:o)

jakoubka
4. led 2013

@loafeer -ano 🙂 hlavně ten pas se pohnul 🙂

loafeer
4. led 2013

@tulikiss ja mam druhy den levlu jedna a málem jsem ani nevstala z wc🙂

loafeer
4. led 2013

@jakoubka no to je supeeer, to jsi mi udělala radost, že to tak funguje. mně to přišlo jako takové jednoduché věci a líbí se mi, že ten cvik udělá párkrát. a jestli to má takové účinky, tak to budu cvičit 2x denně:o)...teda až se mi uzdraví ten můj namožený pudink ( jako svaly, jestli nějaké ještě mám ) 😀

jakoubka
4. led 2013

@loafeer -já právě někde slyšela nebo četla,že to tělo je "zmatený" ,jak se každou chvíli dělá cardio,pak hned strečink ,pak ABs a pořád dokola....neví co po něm chceme a proto to tak působí ....