Kolík se dá zhubnout za dva měsíce?

18. říj 2020

Holky, kolik jste nejvíc zhubly za dva měsíce?
Díki moc

loylii
18. říj 2020

Při Low carb 5kg měsíc. Žádné hladovění, jen jiná skladba potravin a tělo se hlavně odvodňuje. Tím, ze jsem úplně ze dne na den odbourala prasarny (koblihy, koláče, sušenky, polotovary) a zavedla 3x denně vyvážené jidlo - kvalitní bílkoviny, zelenina, mléčné výrobky tak jsem i snížila kaloricky příjem a chutě na uzdě díky nízké hladině sacharidů, nelíta cukr v krvi. Diulezity je pitný režim a přirozený pohyb. U mě rychlochuze s kočárkem a byt co nejvic venku, ať mě neláká lednička (psychicky navyklá mysl, pamlsky) Pit hodně teplých tekutin mi pomohlo.

lachtanice86
18. říj 2020

Záleží na počáteční váze

lachtanice86
18. říj 2020

@loylii to přeci ale nebude platit pro každého. Záleží jaka je počáteční váha předchozí strava, zda bude pohyb

lutu11
18. říj 2020

Ja pred 2 lety 6kg. A pak ďalší asi 4. Jidlo bez jakehokoliv cukru. Pri návratu na bežnou stravou do 2 let všechno zpatky+darček navic

jasminek2012
18. říj 2020

Nemám vlastní zkušenost, ale moje sestra musela kvůli problémům se žaludkem odbourat veškeré prasárny, smažené, sladké, začala jíst pravidelně menší porce 5x denně, za 3 měsíce měla dole 12 kg. Sice se řekne jen 12, ale najednou úplně jiný člověk.

loylii
18. říj 2020

@lachtanice86 předpokládám, když se pani ptá na měsíční ubytky, tak chce hubnout z vyšší váhy. Pokud by chtěla hubnout z 55kg na 53, nebude mít takovouhle otázku. A to je jasne, ze na každého platí něco jiného. Ale na specifickou otazku si musí najít specifickou pomoc, nejlépe nutricniho poradce nebo obezitologa. Vime😆

hanyzka11
18. říj 2020

Záleží kvůli čemu a z jaké váhy. Přesně jak píšou holky.
Z vyšší váhy a špatných stravovacích návyků můžeš za 2 měsíce shodit u ketodiet třeba 20 kg. Ale to bych volila pouze kvůli nějaké operaci (kloubů a tak). Neznám nikoho, kdo by tímto způsobem shodil natrvalo. Navíc si tím zaděláš akorát na problémy.
Každá by chtěla zhubnout rychle a napořád. Ale takhle to nefunguje. Takže pomalu a postupně.
Držím palce.

loylii
18. říj 2020

@hanyzka11 Keto tady nevidim, ze by někdo doporučoval. Je to extrém.

drep
18. říj 2020

Tak zdravý úbytek se obvykle udává cca 2kg za měsíc. Teda pokud si jej autorka chce udržet déle než do vánoc

loylii
18. říj 2020

@drep vím také, ze hodně se osvědčuje používat kaloricke tabulky. Tam si presne nastavite kolik by člověk měl jist, aby hubnul tolik kolik chce. Ze začátku to chce vychytat, ale funguje to. A pak už to má člověk v paži😊

hipposkin
18. říj 2020

Z vahy 72 kg (174 cm) jsem za dva mesice zhubla na 64, za dalsi mesic na 62.

hipposkin
18. říj 2020

@hipposkin jen cviceni (jillien) a zdrava strava v dostatecnem mnozstvi, zadne extremni diety

barulina
18. říj 2020

Ja kdysindavno 10kg ale z nervu.

hanyzka11
18. říj 2020

@loylii však otázka byla: Kolik se dá zhubnout za 2 měsíce? Tak píšu, že při keto třeba 20 kg. To je vše.

berenika39
18. říj 2020

FAjn je úbytek 0,5 kg za týden, pomalu, ale jistě. Šlo mi to tak, hodně pohybu, ob den minimálně hodinu aerobní zátěže, chůze, beh, kolo. Ráno jogurt, svačina ovoce, v poledne sacharidy lehce, svačina zelenina, večer už jen bílkoviny - kuřecí se salátem, vajíčko se zeleninou, sýry případně. Nic víc, nic méně. Deficit - více vydat než přijmout a vydržet. Žádné prasení, no. Žádné sladké, bílé pečivo, smažené ani fastfood. Ale to je snad jasné🙂)))))

lachtanice86
19. říj 2020

@loylii ja to vím, ale psát někomu 5kg za měsíc je blbost

marketanova
20. říj 2020

Myslím, že přirozeně tak 3-4 kg, ale beru hlavně doplňky stravy a bylinky v kapslích na imunitu.

97nikiky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz