• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám ještě hubnout nebo ne?

8. prosince 2010 
Ahoj Dámy, měřím 169cm a vážila jsem 75kg. Po tříměsíční dietě vážím 62kg. Chtěla bych aspoň 55kg. Co vy na to???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. pro 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejde prece jen o vahu ale taky o proporce, nekdo v 70kg vypada jak almara a nekdo to ma "rozlozeny" a slusi mu to.. zalezi na to jak se sobe libis a jak se citis.. :wink:
7. pro 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beruska2x No cítím se mnohem lépe, než před tím. Ale myslím, že by ještě nějaký kilo dolů mohlo. :astonished:
7. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluska12345 tak vidis :wink: otukni manzela/pritele a okoli a je to.. kdo te zna, vidi tak posoudi nejlip :dizzy_face:
7. pro 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beruska2x Manžela radši ťukat nebudu. :cry: Už je oťukanej dost. :slight_smile: Ale dobrala jsem léky, a asi bych si s nima měla dát pauzu.
7. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak jestli si na hubnuti brala leky tak s tim radsi opatrne..
7. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beruska2x Já vím.
7. pro 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluska12345 ahoj.jake leky si brala?Zhubnout bych potrebovala jako sul.. :pensive: :sweat_smile:
7. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mamkamarketa Lindaxu, tři měsíce. Před tím jsem to zkoušela i jinak, a moc to nešlo. :cry:
7. pro 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluska12345 tak to sme na tom stejne.......a to ti predepsal obvodak? cetla jsem ze to ma sileny vedlejsi ucinky?
7. pro 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mamkamarketa Obvoďák Ti to už nenapíše. Od letoška se to nesmí prodávat v zemích EU. Oni mají vyšší požadavky, ale normálně se vyrábí dál (USA, Rusko, atd.) . Dělá to problémy lidem co mají vyšší tlak. Mě to dělalo menší problémy asi první týden, pak už nic. Teď chci vysadit tak měsíc, a uvidím jestli něco naberu. :sweat_smile: Snad ne.
7. pro 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluska12345 Jé, tak to Ti závidím!!! Já bych potřebovala taky zhubnout! Myslím, že při Tvojí výšce máš teď váhu v pohodě. Já bych to klidně nechala. Co já bych dala za 62 kg, ach jo! Já mám při výšce 165 cm skoro 80 kg a jsem už naštvaná sama na sebe, že s tím nedokážu nic dělat. :angry:
7. pro 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marjama Já jsem po druhém porodu nemohla taky zhubnout ani za boha. A to holčině jsou už čtyři.
7. pro 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak děvčata, kde jste??
Napište své zážitky s hubnutím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek